Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jajdaelda
9. okt 2010

ahoj holky...tak jsem po čase zabrouzdala sem, bo hledám recept na kynutý knedlík a vidím,že @zucha má miminko 😵 😵 tak moc blahopřeji!!!!!!

dusanab
9. okt 2010

dnes idem piect zuchin chlebik, zucha vela radosti z babatka prajem 🙂 😀 😵

monas007
9. okt 2010

@zucha tak jsme ti popřáli trošku dopředu a ono to fakt přišlo dřív 😀 😀 obrovská gratulace a hlavně přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka 😉 😉

reruna
9. okt 2010

@zucha gratuluju k narození miminka 🙂

zucha
9. okt 2010

Baby dakujem. Coskoro sem dufam zas zabludim a rychlo sa veatim k vareniu a peceniu

monas007
9. okt 2010

@zucha tak se třemi dětmi teda klobouk dolů 😀 😀 já mám co dělat s jedním a to je zlatíčko 🙂 🙂 jinak dnes jsem pekla trdelník a chuťově suprový. jen jsem těsto nerozválela, protože se mi zdálo hodně řídké, ale vylila jsem ho rovnou na plech s pečícím papírem a rozetřela, potřela bílkem a posypala oříšky ... byl vynikající 🙂 🙂

dannynka
10. okt 2010

@zucha všetko naj naj k babenku malinkému 😵 😵 😵 a inak vcera som robila knedle na pare od Teba a ako vždy boli super,uz len taketo budem robit 🙂

zibi
11. okt 2010

dievcata ktora pekarnicka je najlepsia
u nas maju v akcii Etu ale tu citam ze nie je dobra..a u nas je akcia na 49,- e tak som o nej rozmyslala ale teraz neviem ked tu citam tie komentare na nu...
ktora znacka sa oplati?
dakujem

blumka
11. okt 2010

jeeej, @zucha, tak dalsi maluch je uz na svete? gratulujem...uff...potom budem zvedava nie na recept pre pekarnicku ale na recept ako sa daju zvladnut take tri male deticky a este aj vsetko okolo toho..drzte sa 😉

smejkaa
12. okt 2010

Ahojte. Chcela by som vas poprosit o recept na jednoduchy kolacik resp. babovku upeceny v pekarnicke, najlepsie co mozu aj male deti. Dakujem.

monas007
12. okt 2010

holky, tak jsem dneska pekla ten zemiakový chlebík, ještě jsem nechutnala, jen ho rozřízla a nejsem si jistá, že zrovna takhle má vypadat 😒 😒 má mít takovou trošku jinou strukturu než klasický chleba ?

zuzuz1
13. okt 2010

baby ahojte... dlllho som tu nebola... to viete momentalne je nasa pekaren tak trochu mimo provoz,,, 🙂 ale dostala som desnu chut na dukatove buchticky... nemate recept ako ich sikovne urobit v pekarnicke?
PS1: mame Etu siesta
PS2: dovod preco je pekaren zapadla prachom:

dusanab
13. okt 2010

@monas007 hoď foto uvidíme 😉
@zuzuz1 krásny chlapček 🙂 🙂 vitaj späť 😀 😀 dukátové buchtičky nerobím, náš Lukáš by ich nejedol 😉 a ja tiež moc na sladké nie som....dnes som piekla majonézové pletienky, dávno sme nemali a už mi chýbali 😀 😀
@zibi skús pozrieť sem http://domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=10

zuzuz1
14. okt 2010

dnes skusam nejaky celozrnny chlieb so susenym mliekom... som zvedava co z toho vznikne bo je to recept z inej pekarne a vyzera to tka ze je to na nasu velke mnozstvo 😖 uvidime jak ten slepy povedal... 🙂

monas007
14. okt 2010

@dusanab ani jsem to neměla odvahu nafotit, ale něco bylo určitě špatně ☹ ☹ když jsem na to koukala, tak to krásně kynulo a opravdu hezky naběhlo a výsledný efekt katastrofa 😠 😠 byl propadlý a fakt takový divný ☹ ☹ tak jsem asi první komu se nepovedl 😎 😎

monas007
14. okt 2010

@zuzuz1 nádherné mimuško 😉 🙂 my šátek neměli, ale na rukách se ten náš neřád nosil o stošest 😀 😀

dusanab
14. okt 2010

@monas007 neboj, nabudúce bude lepšie 😉 možno menej vody alebo menej droždia 🙂 keď sa krpec zobudí ideme spolu robiť zuchin cmarový zemiakový chlieb, to bude radosti 🙂 🙂

blumka
14. okt 2010

ja som dopiekla mazanec..mnam..to je fakt dobrota...
a dala som susene drozdie, lebo sa mi zda ze je to s nim lepsie ako s cerstvym? vy nemate taku skusenost? aj chlieb som piekla raz s cerstvym a raz so susenym a s tym susenym sa mi zda chutnejsi

vesi
14. okt 2010

@blumka ja používam iba sušené 🙂

blumka
14. okt 2010

@vesi a ked ti ostane otvoreny sacok, tak ho treba nejak extra rychlo spotrebovat? alebo ako to robis?

zucha
14. okt 2010

@blumka aj ja mam pocit, ze so susenim su cesta lepsie.
Raz som mala otvoreny sacok vyse mesiaca a nic sa drozdiu nestalo. Ani som to nejak specialne neuzavrela.

zucha
14. okt 2010

@dusanab ked pozeram tvoje prispevky len na tejto strane, tusim pekne casto pecies ten chlebik odo mna 😉 Moc ma to tesi 😵

blumka
14. okt 2010

@zucha dik..tak asi som presedlala na to susene 😉

dusanab
14. okt 2010

@zucha áno veľmi často, je skvelý 😉 skúšala som všelijaké ale najlepší je aj tak ten tvoj 😉 😀 vďaka za recept 😵

zucha
14. okt 2010

@dusanab aj u nas je to favorit. Pre dospelych aj pre deti. Dufam, ze sa mi este podari spravit nejake taketo super chleby. Tento vznikol nahodou a niekedy take su fakt najsamlepsie

vesi
15. okt 2010

@blumka blumka, nijako extra ho nezatváram, normálne použijem aj odlhšie otvorené, pokiaľ nebolo vo vlhkom prostredí, tak by samu nemalo nič stať 🙂

dusanab
15. okt 2010

najbližšie žiadne pletienky, bude sa piecť toto: http://domacipekarny.dama.cz/postupy.php?d=254 minimálne jedno 😉

vinka
15. okt 2010

@dusanab len kopec času ešte k tomu. 😀 😀

dusanab
15. okt 2010

No či budem pliesť pletienky alebo tú postavičku je skoro jedno, nie? 😉 veď len uvidím či to bude pre krpca jedlejšie ako štandardná pletienka a ak nie tak čau párky 😀 😀

blumka
16. okt 2010

@dusanab kde prosim ta najdem recept na tie tvoje pletienky majonezove