Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

alami
12. nov 2010

@dannynka a čo ti napísali? ja som im poslal tú mju objednávku a nič 😒

dannynka
12. nov 2010

@alami mne este len napísali cenník a kolko stojí postovne a ze to pride dobierkou,tak som im hned odpísala co a ako a aj adresu 😉

reruna
13. nov 2010

@alami prosím tě,kde je ta knedla od zuchy? dá se to dělat, i když nemám parní hrnec?

alami
13. nov 2010

@reruna jasné, zucha ju varí, takže môžeš tak, alebo pariť nad vriacou vodou v hrnci. Parí sa 20min. http://www.schutou.sk/index.php/recepty/salaty-...

dusanab
13. nov 2010

Tak na dňoch mesta som žiadnu ošatku nenašla ☹ nemali.... 😔 ostáva čakať kedy pošlú z tej stránky. Dnes sa mi podaril nebezpečne dobrý chlieb, už je skoro celý zjedený 😉

reruna
14. nov 2010

@alami díky, co nejdříve vyzkouším

dannynka
15. nov 2010

@dusanab
@alami ako ošatky?ešte nedorazili ? 😀 😀 😀 pre istotu písem aby nam tema nezapadla 😀

alami
15. nov 2010

@dannynka no práveže nie a ja sa už neviem dočkať 😅 😀

práve pečiem pizzu 🙂

dusanab
15. nov 2010

ani ja ešte nič nemám ☹

mukky
15. nov 2010

ahojte,ako sa Vám darí v pečení? 😅 ,ja peciem chlebík cca kazdý druhý den,iné som este zatial nestihla skusiť...a idem si po radu....dávate aj ocot do cesta ked pečiete chlebík?A neviete prečo sa tam dáva,čo tam spraví?dost vela receptov je s octom...dakujem

alami
15. nov 2010

@mukky vôbec ho tam necítiť, nemaj strach, dáva sa, aby nebolo cítiť droždie. Dávam 1 lyžicu do každého chlebíka

mukky
15. nov 2010

@alami dakujem za odpoved 😵 ,lebo ja robím vzdy ten chlebík podla Tvojho receptu a má velký uspech 😅 a tam ocot neni uvedený....ako sa inak máš?nemám dočítané este...

dusanab
16. nov 2010

tak babulky, idem si po ošatky na poštu 😉 😀 😀

dusanab
16. nov 2010

Ošatky sú domaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 zajtra pečiem chlieb v rúre 😉 😀

dusanab
16. nov 2010

Baby a čo vy, nič nepečiete, ošatky neprišli? Ha? 😉 Stále rozmýšľam nad tým ako dlho nechať to cesto vlastne kysnúť, v receptoch kde nemajú pekárničku píšu väčšinou zhruba hodinu a pol, kde majú tak vykysnúť v pekárni a ešte hodinu v ošatke. Zdá sa mi to dosť veľký rozdiel. Aby mi cesto neprekyslo a nepokazil sa chlieb skôr ako vôbec bude chlebom ☹ Teraz som práve vymyslela kde nechám ošatku s cestom - v kúpeľni 😉 je tam najteplejšie a keď sa nekúpeme vlhko tam nie je. Len stále neviem na ako dlho ju tam nechám ☹ Niečo už napíšte nech si nepíšem sama so sebou 😉 😀

dannynka
16. nov 2010

@dusanab mne este nedosla ale snad cím skvor dorazí 😉 čo sa tyka kysnutia asi musís vyskusat a zo zaciatku odhadnut a casom uz budes vediet co a ako 😉 teším sa ako das vediet akos a Ti podaril chlebík z nej 🙂

ozaj baby idem aj po radu,niektora ste tu davali link s testami vacsinx pekarniciek,nechce sa mi to v tychto nekonefcných strankach hladat len by som chcela poradit mamine ktora si ide tiez poriadit pekarnicku aby nekupila zle,ma vyhliadnutu etu presnu znacku si nepametam ale viem ze je na 1,3kg chlebíka a ma 11-programov 😀 😀 😀

dannynka
16. nov 2010

už som nasla toto je moja 😀 😀 😀

http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz...

dusanab
16. nov 2010

@dannynka ja mám tiež etu ale z nádoby sa mi hneď začal odlupovať teflon, v podstate po pár dňoch 😠 teraz mám pocit že to nejak spomalilo tak to nechám tak a uvidíme do budúcna. Myslím že ešte niekto tu nadával na etu, ale už som si nie istá kvôli čomu. Ja by som radšej odporučila inú značku. Aj keď čo veľmi oceňujem (hlavne zo začiatku, teraz už ani nepozerám aký dávam program, len podľa počtu pípnutí pri prepínaní viem či som si správne nastavila 😀 ) je to, že so mnou komunikuje v zrozumiteľnom jazyku 😉 😀 len ten odlupujúci sa teflon.... ☹
http://domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=10
http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=list...

dannynka
16. nov 2010

@dusanab dakujem za linky 😉 mama zvazovala ze kupi aj tu teskacku XXL ci ako sa to vola maju ju teraz za 40€ tuším ale neviem ci ta Eta nebude lepsia volba.....

btv aj ja mam tu lacnu z lídlu za 35€ a som s nou zatial mooc spokojna klop-klop 😅 😅 😉 😀 😀 😀

babatko37
17. nov 2010

@dannynka Ahoj, ja mam tu Tesco XXL a rozhodne Ti ju neodporucam. Na miestach, kde su uchytene hnetacie haky velmi malinko, ale presiakava tekuta cast surovin!!! Navyse haky su uchytene takou sponou, ktora ma tvar necelej kruznice, aj tie vypadavaj, tym padom nie je uchyteny hak a cesto sa nemiesi. Je potrebne to tam stale zakladat. Pouzivam ju denne, ale peciem v rure, lebo chlieb peceny v pekarni je na spode akoby "usadnuty". Sestra ma z Lidla tu ciernu a jej to nerobi, ani ine vady nema. Ale u nas ide pekaren min. raz denne, oni ju pouzivaj par krat do tyzdna. Neviem najst blok, aby som to reklamovala... Uz ked sme ju kupovali, tak predavacka vravela, ze z tych malych Tesco sa odlupuje teflon,za maju vela reklamacii, tato to nerobi.

alami
17. nov 2010

@dusanab čoooo? ty už máš ošatku???? závidííííím 🙂
a ozvali sa ti, odkedy si ju objednala? lebo ja som žiadala cenník, poslali a potom som im napísala čo chcem a oni už viac ani bú ani mú 😒 tak mám len čakať, že dorazí?

ja mám pekáreň Vega z Tesca, vyrába ju Eta a nič sa mi neolupuje ani sa mi nič na nej nepokazilo a to ju mám 4tý rok ak dobre rátam

alami
17. nov 2010

@dusanab peč a foť 🙂
ja by som nechala len podkysnúť v pekárni- nerjakú 3/4 hod a potom do ošatky na ďalšiu 3/4hod, prípadne hodinu - podľa toho, ako bude cesto vyzerať 😉

dusanab
17. nov 2010

@alami nie už sa mi neozvali, len rovno dorazila 😀 tiež som to tak vymyslela, 3/4 hodiny v pekárni a v ošatke uvidíme ako dlho - ale moc dlho (rozumej moc dlhšie ako 3/4 hodiny) dúfam že nebude treba, odfotím pred kysnutím v ošatke, po nakysnutí, na plechu a aj po upečení 😀

dannynka
17. nov 2010

@babatko37 ja mam tu čiernu lídlovu a som s nou spokojna 🙂 a dakujem za radu 😉

@dusanab uz sa tesím na fotky 🙂

alami
17. nov 2010

@dusanab foť, foť....zvedavá som 😉 🙂

dusanab
17. nov 2010

Takto to dnes vyzeralo. Cesto vykyslo veľmi dôkladne, po trištvrte hodine bolo také ako inokedy po troch kysnutiach pri pečení v pekárničke. Radšej som ani všetko cesto do ošatky nedala a upiekla som ešte aj to malé nedochôdča 😀 😀 chuťovo ešte neviem aký chlieb je, ešte je príliš horúci, keď rozkrojím odfotím a dám sem, buď sa pochválim alebo na odstrašenie ako to vyzerať rozhodne nemá 😀 😀 😉 nakoniec to v ošatke kyslo skoro hodinu 😉

alami
17. nov 2010

@dusanab booože to vyzerá strááášne dobre, ja sa tak tešíííím. Daj vedieť ako chutil a ktorý recept si robila? a z koľko múky? ošatku máš akú veľkú? 😅 😀

alami
17. nov 2010

a napíš, či je chuťovo iný ako z pekárne 😅

dannynka
17. nov 2010

@dusanab vyzera perfektne a urcite aj chutí 🙂 Mnaaaam uz sa mi slinky zbiehaju..... 😀

dusanab
17. nov 2010

Tak dievčatá chlebík ochutnaný, chutí úplne ináč ako z pekárničky, tak vyslovene chlebovo 😀 😉 Robila som podľa Zuchinho receptu, v pekárničke je úžasný ale tu mi niečo chýba....neviem čo....možno len trochu viac soli. Ale aj tak je veľmi dobrý. Nabudúce vyskúšam viac soli. Už aby aj vám prišli ošatky, som zvedavá na vaše dojmy z chlebíkov 😉

a ten malý bochníček bol božskýýýýýý

ja som ošatku dosť vysypala múkou aby sa mi cesto neprilepilo, nabudúce sa ju budem snažiť čím viac omiesť dole, nie je to chuťovo zle ale tam kde tá múka nie je má krajšiu farbu 😉