• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. júla 2017 
@alami aj mne uz sa ten pernik dopiekol, tvar sice nema bohvieaky, az moc vyskocil, ale uz cakam kedy vychladne a ochutname :slight_smile:
12. jan 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ako dlho sa ti piekol, mne bol po hodine ešte tekutý, tak pečiem ´dalej
12. jan 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami piekla som 70 minut, to este nebol hotovy vnutri, tak som pridala 20 minut a je ok....
12. jan 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka aj bábovka sa tak dlho pečie, bála som sa toho riedkeho cesta, ale hádam bude dobrý, vonia nádherne, deti sa chodia pýtať, čo pečiem :dizzy_face:
12. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam moulinex bagetkovu a prave peciem celozrnny a minule som vybrala haky ale pred pecenim cize splasol a musela som pockat kym sa zas dvyhol,mam aj tabulku,ale tam nie je presny rozpis kedy kysne atd, cize neviem kedy vybrat, abys a miz as nestalo to iste

neviete kedy vybrat aby to bolo pred kysnutim
12. jan 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami tento mi vyšiel podla mojích predstav a aj chutovo...je mnam :wink: dnes som dala pri pečení aj vodu a ked som preklapala chleba tak som to robila tak ze som na vrch osatky dala plecha tak rychlo pretočila aby nesplasol...neviem či som to napísala zrozumitelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi,,,xi,ja tu sme spolu,,,aj ja som robila dneska,v osatke,,,ale,trosku,,som ho pripiekla,,,ale mm,,povedal,,ze je vyborny..on ma rad,,take pripecenejsie,,,,myslim,,xlebiky,,ja pecivo.. :wink: :wink: :wink: :wink:
12. jan 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak cesto na langoše sa podarilo, boli vynikajúce... robila som tento : 1/2 kg múky,250 ml mlieka, 1/2 droždia, 1/2 KL cukru,
1,5 KL soli a jednu pochúťkovú smotanu. Najprv do pekárničky dám mlieko+droždie+cukor, potom múku a nakoniec soľ a smotanu. program cesto /dough/.
13. jan 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky tak dneska už se zadělává ten podmáslový :grinning: :grinning: :grinning: pak odfotím a napíši jak chutná :wink: snad se povede :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
@brusinka.pusinka ktorý podmáslový robíš?ja sa tiež chystám,ale kočky ich sem dali už toľko,že si neviem vybrať.
ja som v týždni robila ten bylinkový z MMB a vianočku.tu sú moje výtvory:
13. jan 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 Jurův podmáslo-jogurtový chléb
* 300 ml podmáslí
* 150 g bílého jogurtu
* 25 g másla nebo margarinu
* 400 g polohrubé mouky
* 100 g špaldové mouky
* 6 g sušeného droždí
* 2 čajové lžičky soli
* 2 čajové lžičky cukru
* 2 čajové lžičky kmínu
* Program Klasik, kůrka tmavá, velikost malá.

krásné to máš u nás se nestačila vánočka ani vyfotit syn ji byl schopný sníst naposezení :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zítra nebo jěště večer chci dělat kynuté buchty, těsto nechávám kynout v pekárně a buchty pak peči normoš v troubě :grinning:
13. jan 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky, jeste si na svou pekarnicku musim pockat, bohuzel se dopravce zpozdil, takze asi az v pondeli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakoupila jsem dnes v kauflandu ruzne druhy mouk, seminek, hrube soli, atd. tak se tesim :slight_smile: koukala jsem i na to podmasli, je spravne, ze je zakysane? jeee, zavidim vam ty vase vytvory :grinning:
13. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@alami pekný chlebík ten zemiakový,podla ktorého receptu si ho robila?A z kolko muky? :sweat_smile:
13. jan 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka pekný chlebík :sweat_smile: ja som dnes tiez chcela opat skusiť v rure ale mm ze nech dnes ak by som mala chut spravím rožky....tak ked moj malý pomocnícek vstane ideme robiť rožteky :grinning:
13. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka no prosila si mm o to video??? :grinning: :grinning: :grinning: ze ci sa nezlakne ze ake video preboha chces natociť :grinning: :grinning:

ale jasne ze nemusís,to bol len taký nápad,tie rozky Tvoje su naozaj krasne :sweat_smile: ,robis z viac ako z 500 g muky?Lebo ich asi robis z hrubsiehi cesta co som si vsimla....ja z tensieho a potom nie su take velké ,tak skusim aj ja takto ako ty...
13. jan 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna na tej pizzi bolo oblozenie ktoré mam najradsej,takze:pretlak,šunka,tuniak vo vlastnej šťave,vela cibule na kružka,cesnak,slanina,kukurica a kopec syru...

a ostalo mi z cesta este,supla som ho do chladnicky a na druhý den spravila prvý krat pizzu aj malemu,taku zdravsiu verziu tak tam mal len tuniacika,cuketu a paradajky,chutila mu velmi,dala som si foto aj do fotoblogu :sweat_smile: :grinning:
13. jan 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatá uz som popletená z tých receptov,ktorý je prosím Vás na to majonezove pecivo?
13. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi v kaufe majú aj hrubú sol ? :astonished: a ja ju nemožem nikde zohnat pojdem Tam kuk :wink:
@mukky ešte ee nusím ho spracovat :grinning: :grinning: :grinning: a robím s 500g muky a idem Ti dat link na to majolkove :grinning:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12030
13. jan 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,mne práve kysne chlieb v ošatke,tak som zvedavá ako sa mi podarí,lebo prvýkrát som mala takú placku.No aj teraz sa mi zdá to cesto trošku riedke,ma šlak trafí,keď sa mi rozkvecne na plechu :grinning:
13. jan 2011 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka jojo meli a dokonce nekolik druhu za ruzne penizky :slight_smile:
13. jan 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi som tan dnes bola skoda ze som to tam nepokukala :unamused:
13. jan 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 tak daj do pekača tam Ti nema kam ujst :grinning: :grinning:
13. jan 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jsem nasraná holky chleba se dopekl vystydl a říkám fotnu ho a šla jsem dát malou na nočník a když jsem se otočila slyším zvuk kráječe a syn uřízl celý vrch chleba . a já ho chtěla vyfotit mě picne :unamused: :angry: je to hold nenažranec nenažraný :wink: ale je dobrý tak alespoň co z něj zbylo :wink:
13. jan 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, nasla som celkom dobru stranku, pokukajte :wink:

http://www.bucifousek.webgarden.cz/sladke-nejen-pecivo
13. jan 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekne si ukrojil :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ja že sa ti nepodaril, ale toto je naopak znak, že musí byť výborný :slight_smile:
13. jan 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami no my mluv jsem mu říkala že ho nejdřív fotnu ale asi zase neslyšel jako každej chlap slyší jen to co chce :grinning: :grinning: už je ho polovina :wink:
13. jan 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka aspoň vieš,že bol výborný. :dizzy_face:
ja som poobede dopiekla super chlieb,bola u mňa kamarátka,tá sa ho nevedela dojesť,krájala som jej ho taký vlažný,hrozne jej chutil.
13. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka no sak chlapi su kyseliny. hlavne v puberte :grinning: zozeru aj co nevidia :slight_smile:
13. jan 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 krasny chlebik, podla akeho receptu si ho robila? :wink:
@brusinka.pusinka presne ako dievcata pisu, musel byt vyborny, ked sa nanho syn tak vrhol :wink:
13. jan 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette4 krásne výtvory :sweat_smile: ,ktoru vianočku si robila?
13. jan 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok