• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
@luciferova ahoj,urcite daj masť.su fantastické
24. jan 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka krásna...ja som babovku este nerobila a nemám ani formu :grinning: a uz si skusala robiť aj v DP?
24. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi super je:wink: aký si robila receptík?
24. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werunka21 vyzerá super :sunglasses: ,kedy má doraziť?
24. jan 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky bylo to toto: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3669 ale delala jsem z tretinove davky :grinning:
24. jan 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a ktoré recepty si z tej stránky robila?
24. jan 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi jaká pekárka je z Teba :grinning: Ta to chytilo vsak? :grinning: a co na to tm? :sunglasses:

ja som dala teraz len piecť chlebík do DP....
24. jan 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme si kresliť,ked bude malý spinkať nakuknem či dnes ženy a čo popiekli :grinning:
24. jan 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky jo hodne, bavi me to a manzel je take spokojeny :grinning:
24. jan 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka tak přesně takovou bábovku dělám taky, teda dávám tam vždycky ten olej :slight_smile:
24. jan 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak chválim sa s prvým mojim podareným chlebíkom. :grinning: ,je super, chutí super a robila som ho ja. Ďakujem Vám za recepty a už sa teším na zajtra. :wink:
24. jan 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beata17 super a který jsi dělala?
24. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som chlebík čo si mi poslala (super chlebík) a som rada že mi vyšiel.
24. jan 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky manžel vybíral a usoudil, že tahle bude dobrá :slight_smile: . Je objednaná a prý se čeká až jim každým dnem dojde od dodavatele na prodejnu a pak prý mají svůj vlastní rozvoz. Tak čekám...
24. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beata17 super chlebík je fakt super :slight_smile:
24. jan 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, ja som rada že som objavila Vašu diskusiu a neodložila som pečenie v pekárni na kliniec (už som o tom rozmýšľala). Fakt som rada že sa mi zadarilo.Teraz si odkladám všetky dobré recepty a dúfam, že sa mi bude dariť naďalej. :grinning:
24. jan 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim vam pekarky napisat, lebo ja vas citam stale aj ma inspirujete a samozrejme potom peciem. Ale az dnes som sa dostala k pudingosu a je famozny, aj moje dcery skonstatovali, ze najlepsie kysnute cesto ake som kedy robila. Takze velmi pekne dakujem za super recept.
24. jan 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes piekla pivný nivovo-cesnakový chlieb: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2447 a som celkom spokojná, všetky suroviny sú v recepte napísané v správnom pomere a nebolo treba nič pridávať. A aj napriek tomu, že som celozrnnú a hladkú múku dala v rovnakom pomere, nie je chlebík príliš hutný, skôr taký jemný :slight_smile: Len Nivu tam takmer necítiť.
24. jan 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky robila som tu smotanovu vianocku, cokoladovu tortu, tie bananove brownies a este asi nieco, ale uz si nespominam :wink: chystas sa aj ty na nieco?
24. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi robim dnes tie tvoje pletenky, len cesto mi akosi nekysne....tebe asi tak kolkokrat zvacsilo objem?
mam dokonca 25 min a mam cesto iba naspodku v nadobe :unamused:
25. jan 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ahoj, rekla bych ze min 1x...testo bylo takove nadychane, vzdusne...pak jak jsem upletla pletynky a dala je kynout na plechu, tak uz nevzesli...
25. jan 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a co dnes pecieme? :grinning: robim tie pletenky od
@imzadi ale chcelo by to aj nieco sladke pod zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes cibulovy chleb...takze nic sladkeho...ikdyz bych si rada upekla mazanec, ale nemuzu, mam jeste porad tehu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata aka je psenicka chlebova muka? to je obyc muka hladka?
25. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka asi to bude ta T650
25. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a ty pletýnky nejsou sladké? Já myslela, že v nich jsou vidět hrozinky :sweat_smile:
@imzadi Těhu cukrovka je vopruz, měla jsem ji taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale u mě je problém, že se mě nechce pustit ani teď :pensive: . Pořád musím koukat co a kolik jím a pokud možno ne sladké, které tak zbožňuju :angry: . Ale docela to prdím, ne jak v těhu (to jsem kvůli malému oželela kde co), jen se teď bojím, že mi špatně dopadne ten dlouhodobý cukr :confounded: .
25. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak jak dopadli pletynky?:slight_smile:

@werunka21 doufam, ze se to u me spravi, mam totalni abstak...obcas si neco sladkeho malo dam, ale treba nutellu na lzicku toho se nemuzu dockat :grinning: ty pletynky jsou normalni tmave housticky, rozinky jsou vlastne dynova seminka :wink:
25. jan 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werunka21 slane, slane :slight_smile:

@imzadi pletienky vysli dobre, aj chutovo su dobre, ale cesto sami zdalo velmi mazlave, prisypavala som muku, ale chutovo su fajne :slight_smile:

a peciem aj tento chleib
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3973
snad vyjde, nejak mi v poslednom case nic nevycadza, neviem, ci to je tym, ze sa vkuse ponahlam a urobim nejaku chybu z nepozornsoti, ale mozem ja za to, ked jedno dieta tu, druhe tam :grinning:
25. jan 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi Já ke konci už dlabala i tu nutellu. Jsem ji koupila manželovi a chodila jsem mu na ni :grinning:
25. jan 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werunka21 fakt? to se muze? sezrala bych vsechno sladke, ale desim se velikosti maleho...ma odhad vahy k porodu 4 kila ... :confused:
25. jan 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok