Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

mukky
24. jan 2011

@luciferova ahoj,urcite daj masť.su fantastické

mukky
24. jan 2011

@brusinka.pusinka krásna...ja som babovku este nerobila a nemám ani formu 😀 a uz si skusala robiť aj v DP?

mukky
24. jan 2011

@imzadi super je😉 aký si robila receptík?

mukky
24. jan 2011

@werunka21 vyzerá super 😎 ,kedy má doraziť?

imzadi
24. jan 2011

@mukky bylo to toto: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3669 ale delala jsem z tretinove davky 😀

mukky
24. jan 2011

@mizulienka a ktoré recepty si z tej stránky robila?

mukky
24. jan 2011

@imzadi jaká pekárka je z Teba 😀 Ta to chytilo vsak? 😀 a co na to tm? 😎

ja som dala teraz len piecť chlebík do DP....

mukky
24. jan 2011

ideme si kresliť,ked bude malý spinkať nakuknem či dnes ženy a čo popiekli 😀

imzadi
24. jan 2011

@mukky jo hodne, bavi me to a manzel je take spokojeny 😀

reruna
24. jan 2011

@brusinka.pusinka tak přesně takovou bábovku dělám taky, teda dávám tam vždycky ten olej 🙂

beata17
24. jan 2011

Ahojte tak chválim sa s prvým mojim podareným chlebíkom. 😀 ,je super, chutí super a robila som ho ja. Ďakujem Vám za recepty a už sa teším na zajtra. 😉

reruna
24. jan 2011

@beata17 super a který jsi dělala?

beata17
24. jan 2011

robila som chlebík čo si mi poslala (super chlebík) a som rada že mi vyšiel.

werunka21
24. jan 2011

@mukky manžel vybíral a usoudil, že tahle bude dobrá 🙂 . Je objednaná a prý se čeká až jim každým dnem dojde od dodavatele na prodejnu a pak prý mají svůj vlastní rozvoz. Tak čekám...

reruna
24. jan 2011

@beata17 super chlebík je fakt super 🙂

beata17
24. jan 2011

ďakujem, ja som rada že som objavila Vašu diskusiu a neodložila som pečenie v pekárni na kliniec (už som o tom rozmýšľala). Fakt som rada že sa mi zadarilo.Teraz si odkladám všetky dobré recepty a dúfam, že sa mi bude dariť naďalej. 😀

milocka29
24. jan 2011

musim vam pekarky napisat, lebo ja vas citam stale aj ma inspirujete a samozrejme potom peciem. Ale az dnes som sa dostala k pudingosu a je famozny, aj moje dcery skonstatovali, ze najlepsie kysnute cesto ake som kedy robila. Takze velmi pekne dakujem za super recept.

matja
24. jan 2011

ja som dnes piekla pivný nivovo-cesnakový chlieb: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2447 a som celkom spokojná, všetky suroviny sú v recepte napísané v správnom pomere a nebolo treba nič pridávať. A aj napriek tomu, že som celozrnnú a hladkú múku dala v rovnakom pomere, nie je chlebík príliš hutný, skôr taký jemný 🙂 Len Nivu tam takmer necítiť.

mizulienka
24. jan 2011

@mukky robila som tu smotanovu vianocku, cokoladovu tortu, tie bananove brownies a este asi nieco, ale uz si nespominam 😉 chystas sa aj ty na nieco?

mizulienka
25. jan 2011

@imzadi robim dnes tie tvoje pletenky, len cesto mi akosi nekysne....tebe asi tak kolkokrat zvacsilo objem?
mam dokonca 25 min a mam cesto iba naspodku v nadobe 😒

imzadi
25. jan 2011

@mizulienka ahoj, rekla bych ze min 1x...testo bylo takove nadychane, vzdusne...pak jak jsem upletla pletynky a dala je kynout na plechu, tak uz nevzesli...

mizulienka
25. jan 2011

dievcata a co dnes pecieme? 😀 robim tie pletenky od
@imzadi ale chcelo by to aj nieco sladke pod zub 😝

imzadi
25. jan 2011

ja dnes cibulovy chleb...takze nic sladkeho...ikdyz bych si rada upekla mazanec, ale nemuzu, mam jeste porad tehu cukrovku 😝

mizulienka
25. jan 2011

dievcata aka je psenicka chlebova muka? to je obyc muka hladka?

reruna
25. jan 2011

@mizulienka asi to bude ta T650

werunka21
25. jan 2011

@mizulienka a ty pletýnky nejsou sladké? Já myslela, že v nich jsou vidět hrozinky 😅
@imzadi Těhu cukrovka je vopruz, měla jsem ji taky 😝 , ale u mě je problém, že se mě nechce pustit ani teď 😔 . Pořád musím koukat co a kolik jím a pokud možno ne sladké, které tak zbožňuju 😠 . Ale docela to prdím, ne jak v těhu (to jsem kvůli malému oželela kde co), jen se teď bojím, že mi špatně dopadne ten dlouhodobý cukr 😖 .

imzadi
25. jan 2011

@mizulienka tak jak dopadli pletynky?🙂

@werunka21 doufam, ze se to u me spravi, mam totalni abstak...obcas si neco sladkeho malo dam, ale treba nutellu na lzicku toho se nemuzu dockat 😀 ty pletynky jsou normalni tmave housticky, rozinky jsou vlastne dynova seminka 😉

mizulienka
25. jan 2011

@werunka21 slane, slane 🙂

@imzadi pletienky vysli dobre, aj chutovo su dobre, ale cesto sami zdalo velmi mazlave, prisypavala som muku, ale chutovo su fajne 🙂

a peciem aj tento chleib
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3973
snad vyjde, nejak mi v poslednom case nic nevycadza, neviem, ci to je tym, ze sa vkuse ponahlam a urobim nejaku chybu z nepozornsoti, ale mozem ja za to, ked jedno dieta tu, druhe tam 😀

werunka21
25. jan 2011

@imzadi Já ke konci už dlabala i tu nutellu. Jsem ji koupila manželovi a chodila jsem mu na ni 😀

imzadi
25. jan 2011

@werunka21 fakt? to se muze? sezrala bych vsechno sladke, ale desim se velikosti maleho...ma odhad vahy k porodu 4 kila ... 😕