• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
@mukky ja som vsadila na lacnejšiu variantu a kúpila som tú čo bola pred týždňom v Kauflande za 30Eur. Má len jeden hn. hák a aj veľkosť nám stačí, lebo nám sa najviac samozrejme páči čerstvý chlebík.
5. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dora01 tu je,nech sa páči...
ale odporucam dať viac cukru....

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505

tak to bola super cena :sweat_smile:,ja mám molinex baguette a stála 129 eur,ale som max spokojná....ja som bola vo "švungu" nákupov bud kupim dnes alebo nikdy :grinning:,vlastne je to skoro to isté,kolko kg chlebík tam mozes max robiť?
5. feb 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindulak bohužial Ti neporadím ale na to droždie sa pozriem :wink: ,chodím do dm casto,vacsinou tam nakupujem malému bio potraviny...to droždie by malo byť tež bio nie?
5. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucha ahoj,ako myslís ako?na kolko stupnoch?
ja peciem bez syra najprv,nech sa mi zapecu trosku tie veci naukladané a nakoniec dam syr ale uz do vypnutej rury,aj tak sa krasne roztecie...

cca takých 20 minut peciem jeden velký plech...najprv na 250 dam na par minut na zapecenie a potom stiahnem a kontrolujem cesto zospodu,nech sa nepresuší
5. feb 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky 500, 750 a1000g chlebik, ja som pozerala aj na tu moulinex baguette, ale ta sa mi uz zdala dost drahaa o kus vacsia, tato ma taky kockaty tvar, tak sa mi zda zaberie menej miesta :slight_smile:
5. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanulik9 to som videla letak ale uz bolo po akcii,mamku lanárim nech si tiez DP kupi :sunglasses: ,tusim to bola 25% zlava a vyzerala celkom dobre :wink: ,tak nech Ti služi :sunglasses:
5. feb 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dora01 :sunglasses: ,ved iste aj taká postačí :wink: ,ja som vyberala podla recenziíí tu na MK aj na inych strankach a bolo rozhodnuté :sunglasses: ,este ze mám velku kuchynu lebo uz sa mi tých spotrebičov kopí :grinning:
5. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už len čakám kedy budem uplne zdrava a zacnem vypekať z kysnuteho :grinning:
5. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky vsak my mame panelakovu kuchynu, tak sme museli najskor vymysliet ako to zreorganizujeme, aby sme sa v tej kuchyni mohli este pohnut :grinning:
5. feb 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dora01 ved aj my, ale máme rohovu kuchynu tak sa to celkom dá.....uz a chystam len na pressovar a finíto :grinning:,nedávno sme kupili parný hrniec,teraz odštavnujeme takmer denne ovocie aj to zabera miesto,ale to sa da aj odkladať,len komu by sa zakazdým chcelo :zipper_mouth:
5. feb 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dora01 super tak už si tu :slight_smile:

ozaj babulky,nemate niektora vyskusaný recept na cesto na závin? chystam sa robit a zatial nemam ziaden oblubený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky
@dora01 keby som aj ja nemala velku kuchynu tiez by som nevedela kam pekarničku dat :grinning: :grinning: este ze sme sa v lete prestahovali do vacsieho :grinning: :grinning: a hend na to som si kupila pekarničku :grinning: :grinning: v starom byte veru neviem kde by som ju dala :grinning: :grinning:
5. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ahoj,k susedom :grinning:

malý spinka tak kukam receptíky :wink: ty si robila tie tvarohove rozky co potom aj ja,vsak?nelepilo sa ti cesto?myslim ze si mi vtedy nedala odpoved :grinning:
5. feb 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky dnes ju brácho kúpil a ešte bola za tú cenu. Takže ak je blízko vás kaufland, stále máš nádej
idem robiť kysnuté koláče so slivkami a posýpkou. Máte niektorá osvedčený recept na kysnuté cesto?
5. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky moja DP je v kúpeľni, lebo do kuchyne sa už nevošla :grinning:
5. feb 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanulik9 a nasa DP je v chodbe :grinning:
5. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oechove a skoricove zaviny hotove :slight_smile: mnam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tento recept na akekolvek kysnute mam osvedceny, je super.... ale davam 15 malych lyziciek cukru, nie je to vela....
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3470
6. feb 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poradite niekto dobry recept na briosku? taku lahucku nadychanu mnam :slight_smile:
zatial sme skusali len vianocku, ale dopadlo to katastrofalne, chutove v pohode, ale cesto tazke, huste, ako keby nevykysnute. mali sme to na sladkom programe, trva 2 hodiny, ale prilis dlho to teda nekyslo a aj vysledok je taky kadejaky, este aj hruba korka :unamused:
6. feb 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 co su to tie povidlove bochanky? este som o tom nikdy nepocula.
6. feb 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy2 práve je v DP a slivky v pohotovosti v kuchyni ... :wink:
6. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky ano je bio. a dnes som vyskusala dat len polovicu jedneho sacku a tiez dobry vysledok... je to take dvojbalenie - spolu na kilo muky.
6. feb 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monni ja tie povidlove bochanky nerobim, akurat cesto vyuzivam na vsetko mozne kysnute... zaviny, buchty alebo hoc aj len tak na plech so slivkami a posypkou....
6. feb 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanulik9 nech sa vydari a nech chutna....
6. feb 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vedeli by ste mi poradit nejaky recept na slano? chcela by som v utorok nieco upiect, rozmyslala som nad pizzovnikami, ale tie som robila nedavno a nic mi nenapada :confounded:
6. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka0406 - ja budem robiť v stredu toto: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3945

Včera som robila parené buchty s rôznymi náplňami, boli dobré :slight_smile: Teraz sa mi pečie v pekárničke chlieb, výnimočne z lidláckej zmesi :slight_smile:
6. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka0406 ja som skušala toto

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13691 a aj toto

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1457

ja som vcera "zbuchla" závin a uz je len pár kuskov :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danula.ch tady na straně 204 od erikasadek je super brioška
6. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka dakujem :slight_smile: vyzeraju oba fakt dobre. vyskusam. moja starka pekavala nieco taketo.... oba recepty su mi zname
6. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja vyzeraju super aj tieto tycinky... rychle a jednoduche :slight_smile:
6. feb 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok