• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
ahojte:slight_smile: normalne stracam motivaciu lebo moj mm ohundral doteraz kazdy chlebik, myslim ze sa vsetky podarili - skusila som uz 4 druhy mne aj chutili,ale on ze ten kupovany je lepsi:slight_smile:
inak robili ste uz niektora domaci kvasok?
7. feb 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja som robila naposledy presne podľa receptu tento http://vareni.dama.cz/index.php?a=ukaz&recept=3973.
MM skonštatoval, že je ako z obchodu...
7. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanulik9 :slight_smile: tento som robila:slight_smile: podla mna bol vyborny... dakujem
7. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dakuejm za info, urcite vyskusame, prave recept od eriky som chcela asi najviac :dizzy_face:
7. feb 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aké máte skúsenosti z múkou z Lidlu? Mám pekáreň moulinex ....baguette, skúsila som a teda nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papko nic moc muka, alebo nic moc pekaren?
7. feb 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papko ja mam tiez tuto pekaren a s mukou s lidlu som spokojna... :slight_smile: aj s pekarnou...
7. feb 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 :slight_smile: nič moc chlebík, či pekáreń to ešte neviem posúdiť, skúšam prvý krát...

7. feb 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka prosím a ako si si navolila pečenie, skúšala som pšenično-ražný celozrnný chlebík
7. feb 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papko na cabiattu som dala francuzsky, na sedliacky klasiku...a na chlebik cisto s celozrnnej muky tam mas tiez program...ale ja nerobim taky, vzdy pridavam aj hladku obycajnu muku, miesam to...a ked mas tie lidl zmesi, tak tam davam iba 750g velkost...
a tiez vzdy davam pomer mlieko + voda, nie iba cisto vodu...
7. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka tak program som trafila :sweat_smile: tiež som dala veľkosť 750g (pol kila múky) v akom pomere dávaš, hladkú múku + múka Lidl, prepáč, ale nejako so mimo :sweat_smile:
7. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papko ked davam zmesku tak uz nepridavam inu muku...
iba ked idem podla nejakeho receptu, tak pomiesam muky....napr. 350g hladkej a zvysok nejaka celozrnna....
7. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ďakujem :slight_smile:
7. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ked miesate tu muku napr. pol na pol hladka a celozrna, date to na program zakladny alebo celozrnny? mam tiez moulinex home bread, diki moc
7. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dora01 ja by som asi dala zakladny....
7. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dora01 - ja dávam základný program
@papko - zmesi z lidlu dávam občas - slnečnicový chlieb a celozrnný. Treba dať ale určite menej vody ako je v návode

baby, dá sa v DP urobiť aj ryža? Keď sa dá mliečna, možno by sa mohla dať aj obyčajná, čo poviete? Skúšal niekto?
8. feb 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja tak to rýže by mě nenapadla...na jaký program bys to chtěla dělat?
mě se už 2X za sebou nepodařil mazanec č 1, dělala jsem ho už mockrát a vždycky super nadýchaný a ted už mi 2X nevykynul, chuťově pořád dobrý, ale takový "ubitý", mám teď polohr. mouku z lidlu.....tak že by tou?
8. feb 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna - neviem, na akom programe, mliecna ryza sa robi na programe lekvar. To mi len tak napadlo, mozno blbost :grinning:
8. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prepacte, ze som vam sem vtrhla, len by som sa chcela spytat, ci sa neda na pekarnicke - mam Silvecrest z Lidla, vypnut to pipanie, co sa ozyva, ked sa maju vsypat prisady event. na konci pecenia.. :sweat_smile:
8. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@son1cka na mojej sa to vypnut neda,ale ja mam inu...preco to chces vypynat?
8. feb 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas neviete kde kupim kukuricnu muku? nikde neviem zohnat :unamused:
8. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ve zdravé výživě, aspo'n u nás běžně mají
8. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna aha tak to musim vypatrat nejak ytaky obchod:slight_smile: ja som v zdravej vyzive este nikdy nebola:slight_smile: dakujem
8. feb 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja pecem takmer kazdy den, a ked to zacne pipat, skoro vzdy mi to zobudi malu.... :angry: Mame kuchynu hned vedla spalne a aj ked zavriem dvere, tak to je dost pocut. :unamused:
8. feb 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@son1cka jaj no moja sa na to nezobudi..ale ona ma otvorene okno tak asi to prehlusi hluk z ulice:slight_smile: no s tymi potravinami neviem ako, ale ja ked sa bojim aby ju to nezobudilo tak zvyknem minutu pred dopecenim vypnut
8. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence, prosím Vás kde nájdem recept na pudingoš?
8. feb 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi ale je ich viac, ten prvy link, ten som robila... vydaril sa ako na obrazku http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=2&hltext=pudingo%C5%A1
8. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adamko05 ďakujeeeem, cez víkend vyskúšam :slight_smile:
8. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja ďakujem, cca o koľko menej...
8. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok