• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
@mukky čistě polohrubou nevím, ale já jsem dávala půl na půl polohrubou a hrubou a byla dobrá, minule jsem dělala jen z hrubé a taky byla dobrá. MOžná ji někdo dělal jen polohrubé, ale já jsem to nezkoušela, tak zkus a uvidíš, mělo by to jít
21. feb 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dík,
a davas susene ci aj ćerstve drozdie moze byť??? :grinning: :grinning: :grinning: tolko otazok na jeden knedlik :grinning:
21. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky já dávám sušené, ale klidně dej čerstvé
21. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@imzadi gratulujem k babetku :dizzy_face: :dizzy_face:

@mukky ta je nasa najoblubenejšia :wink:

a fotto mojho dnešneho špaldoveho chlebíka :wink: ešte je horuci a krásne tu rozvoniava :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ďakujem :slight_smile: s cestom sa robilo dobre a to ja nemám veľmi trpezlivosť na takéto veci, sama som bola prekvapená ako ľahko to išlo.
MM zobral jeden celý do roboty, kolegovia mi odkázali, že bol výborný a môžem poslať aj nabudúce :grinning:

ako píše dannynka, čo tam po výzore, hlavne, že chutí. aj mne chutili a to nie som veľmi na sladké :slight_smile:
21. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka krásný chlebík
mně se dneska povedla super blbost - dělala jsem majolkové pletýnky a místo soli jsem tam dala cukr, jsem se přehmátla :grinning: a normálně je to dobré, dám si s džemem na snídani... takové pletýnky nasladko :grinning: už jsem jednou dělala vánočku naslano, tak te´d se mi povedlo zase takto :grinning: ... no jo no, malý se mi motal pod nohama, tak jsem to chtěla jen rychle naházet do pekárny a bylo to....
21. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi těsto bylo super, ale tu náplň jsem měla moc řídkou, a vytíkalo mi to při tom motání ven....
21. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ja som mala náplň zase takú hustú, že som sa bála, že ked vychladne, tak sa nebude dať rozotierať :grinning: ale bola taká akurát. plnku som robila z 500ml mlieka 4PL kakaa, 2 pudingy a nakoniec zašľahaný 1 celý margarín.
21. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka zabudla som, ten chlebík je perfektný ani v obchode taký dokonalý nekúpiš :grinning:
21. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dobrý napad s tymy majolenkovým na sladko asi vyskúšam :grinning: :grinning: :grinning: inak ja som mala tiež tu plnku v pohode presne ako píše @vesi a aj s cestom sa mi robilo super :wink:
21. feb 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi dakujem :slight_smile: a to som ešte stihla aj cerealne rožteky urobit :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@reruna dakujem za rady :sweat_smile: ,akurat sa robí cesto na knedlík,a segedínsky sa varí....neviem kolko knedlikov mi z toho výjde,ale mam 3 poschodia v parnom hrnci tak ak bude ich viac ako jeden budu sa robit naraz :wink:
21. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka kráááásny chlebík :sweat_smile: aj rožky :wink: :wink:

mm chcel este na dnes rozky ale už to dlabem :grinning: a mám totalne zle dopichané ruky obe od injekcíí velke modriny a dost to bolí a je opuchnuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

ale zajtra asi spravim nejake rozteky ked malý vstane moj pomocnícek a bude mi pomahat :sweat_smile:
21. feb 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky bu´d 4 malé nebo 2 velké knedle z toho vyjdou
21. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka na tie rozteky si ktorý recept robila?
@reruna ak sa vydaria tak ich cvaknem :grinning:
@mukky já jsem knedle raději nefotila, protože vypadaly hrozně, ale chutnaly super a to bylo hlavní :grinning:
21. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka a krásne pudingoše :grinning: ty stale mas take krasne vsetko urobene,tak pekne upravené :grinning: aj mm som ukazovala akurat teraz tvoje foto ze hmmm urobil :grinning:
21. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna :grinning: ved cvaknem aj nepodarok :grinning: mozno :grinning:

idem kuk asi nejake video ako sa vlastne robia :grinning: ale presne ako vravis,hlavne ze budu chutit :sweat_smile:

21. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi tiež super pudingoše :sweat_smile:
21. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak navarené,knedlík je výýýýýborný :sunglasses: :sunglasses: ,tiež nevyzerá tip-top ale chutí perfektne a kedze som tehu možem si dovoliť segedín aj teraz,tak si idem dať :grinning: :grinning:

21. feb 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky mnáááááááááááááááááááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi idem k Tebe na segedín :grinning: knedla vyzera super a určite aj chutí :wink: veru segeín dlho nebol asi najbližšie urobím :grinning:
tie rožky su mastove akurat som dala cerealnu muku napol s polohrubou :wink:
21. feb 2011 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka :grinning: :grinning: príd,ja si akurat pochutnavam :grinning: :grinning: a musim sa pochvalit ze segedín robim naozaj vyborný :grinning: a mm ho ma velmi rad,je ho kludne aj tyzden :grinning:
a knedla je božskááá :grinning: :grinning: :grinning: som so sebou spokojná :grinning:
22. feb 2011 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky mnáááám :P ani nevrav lebo hned ma tam máš :grinning: :grinning: inak segedín by som ja mohla tiež jest stale :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2011 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka a fajný bol,kvašný z domacej kapusty nakladanej :sunglasses:
22. feb 2011 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky aj my máme domacu kapustu takže zajtra najneskvor pozajtra ho robím tiež si mi chute narobila :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky tak sa k tebe na segedín nasáčkujem aj ja :grinning: ja ho zbožňujem, ale deti to nejedia, tak som ho dlho nerobila...

@dannynka ty máš naozaj vždy všetko tak krásne úhľadne urobené :grinning:

kočky ďakujem, normálne ste ma nabudili na pečenie, priznám sa, že nechápem, kde beriete energiu, chodím z roboty ako vyfľusnutá štolverka a som rada, ked večer odpadnem pred telku a víkendy... v poslednej dobe som fakt lenivá čokoľvek piecť. ale odkedy vás chodím čítať, tak som už oprášila pekárničku, robila som plnené rožky na slano aj na sladko, potom tie pudingoše, ocenila to najmä rodina :grinning:
22. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka :grinning: tak nech sa Ti vydarí :grinning:

ja akurat opat idem o chvilocku parit knedliky :grinning: ,po mm posielam segedinak aj knedle nasim,som vela urobila tak nech si aj oni pochutia :sunglasses:
22. feb 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok