Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

mukky
5. mar 2011

@papko tu su 2 receptíky,najprv som robievala tuto vianocku:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6007

bola mnam,ale potom som skusila tento recept a uz robievam len tento mazanec,je nadýchanejsi...ale davam trosku viac cukru a pekavam v pekarnicke na ako som ti uz spominala zakladnom bielom chlebe a korka uplne svetla,na sladkom programe je dlhsi cas a zbytocne na take krehké cesticko..

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505

tu je foto mojej vianocky z DP

papko
5. mar 2011

@mukky ďakujem, vyskúšam, a kedy dať hrozienka do cesta?

mukky
5. mar 2011

@papko ja davam na zaciatku...ked aj vsetky suroviny..tak isto aj pri chlebiku davam na zaciatku hned vsetky semiacka...davam aj kandizovane ovocie

vyskusaj aj ten chlebik a potom daj vediet 😎

vesi
6. mar 2011

ja dávam, ked pekáreň pípa, ale v podstate je to jedno 🙂

mizulienka
6. mar 2011

@alami dakujem velmi pekne, uz som si aj objednala 🙂))

alami
7. mar 2011

@mizulienka potom mi napíš, keď vyskúšaš...mňa to už tiež dlho láka kúpiť

ja som včera spravila tie šišky, boli výborné, prestriedali sme sa pri linke tajne za pultom a ostatní zatiaľ zabávali malého, aby nevidel, čo to tam chodíme pučiť 😀 😀 😀 😀
nemala som šlahačkovú smotanu, tak som robila podša tohto receptu. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5130

mizulienka
7. mar 2011

@alami mna teraz chytili marcipanove torty, tak aj kvoli tomu som si to kupila 😀 ale vyskusam a urcite dam vediet 🙂

reruna
10. mar 2011

Ahoj, nepečete? Já teda poslední dobou dělala jen chleba a rohlíky, ale jinak nic extra ani nového, taky jsem pekla dort a jsme už 14 dní nemocní, tak se mi ani nic nového nechtělo
@mizulienka a jak to budeš používat na dorty?

mizulienka
10. mar 2011

@reruna chcem to pouzivat na kysnute cesto ale aj na torty, napr toto

http://www.tortyodmamy.sk/narodeninove/krasnych...

reruna
10. mar 2011

@mizulienka aha, a jak se to používá - to je jako vykrajovačka? vypadá to zajímavě

mizulienka
10. mar 2011

@reruna ja tiez neviem presne 🙂 ale pani, ktorej bola ta torta mi vravela, ze si vyvalka plat hmoty a tym valcekom potom po tom plate prejde a tak to da na tu tortu...este som to neskusala, ale aj mne to pride zaujimave 🙂

sofinka18
10. mar 2011

ahojte, ja som dnes upiekla chlebik zo zmesi, ktoru som kupila v Lidli- sedliacky chlieb a pridala som tam naviac celu rascu a tekvicove a slnecnicove semiacka. Robim ho na programe 2hodky10minut light... uz je spapany 🙂

sofinka18
10. mar 2011

s bryndzovou natierkou 🙂

reruna
11. mar 2011

@sofinka18 a vyzkoušej ještě i ty další směsi z Lidlu, mě chutnaly všechny, ale poslední dobou dělám havně super chlebík z mimibazaru
@mizulienka no to vypadá fakt zajímavě

papko
11. mar 2011

@reruna
@sofinka18 mne sa chlebík z hotovky z Lidlu ešte nepodaril 🙄 a už ho ani nebudem skúšať, ešteže super chlebík z mimibazáru je naozaj super 😀

julienka
11. mar 2011

@melpomene dakujem za receptik. chlebik som vyskusala a je BAJECNY!!!!

reruna
11. mar 2011

@papko je potřeba přidat do té směsi z Lidlu asi trochu sušeného droždí, minimálně 1/2 lžičky, mě se zatím vždycky podařily, ale super chlebík nám chutná více

melpomene
11. mar 2011

@julienka jeeeej tak to ma tesi ze sa podaril 😀

julienka
11. mar 2011

@melpomene Úplne že super bol 😉 Aj manžel ma vychválil hihihi

sofinka18
11. mar 2011

@papko ja tam dam polku sacku ako je napisane 500 g a 370 ml vody a navyse prisipem podla chuti rascu a semiacka, ale drizdie uz nedavam.. na tom sacku pisu ze vysokoaktivne drozdie a zatial sa mi vzdy podarili..

lubkaeck
11. mar 2011

@reruna no skusim nabuduce pridat drozdie, bo podari sa, ale je taky moc hutny podla mna, malo nakysnuty, tak vyskusam 😉

sofinka18
11. mar 2011

@reruna nejake dve zmesi maju u nas v lidli len tak tie striedam 🙂 a v kaufiku kupujem ten bezlepkovy tmavy svetly a z tesca cesnakovy rascovy... mne este ani raz nevysiel chlebik klasicky ze vsetky ingredience som si navazila... vzdy som mala vnutro surove...tak som prestala skusat a teraz len zo zmesi robim... 😕

sofinka18
11. mar 2011

@papko ja tam dam polku sacku ako je napisane 500 g a 370 ml vody a navyse prisypem podla chuti rascu a semiacka, ale drizdie uz nedavam.. na tom sacku pisu ze vysokoaktivne drozdie a zatial sa mi vzdy podarili..

vesi
11. mar 2011

@julienka julienka a zmenila si aj droždie alebo ti vyšiel tak dobre s tým droždím čo si používala predtým?

julienka
11. mar 2011

@vesi nie, nemenila som, pouzila som to svoje... ale teraz mi skrzlo v hlave... ze v tom manuali na pekaren je daky divny prevodnik gramov na lyzicky, co sa tyka drozdia... ved jeden sacik Dr. Oetker ma 7 g.. a do chlebika sa dava 21 g, a v navode pise 2 cajove lyzicky... to zdaleka nie je 21g!! ved to su 3 cele saciky. a ja som dala z toho sacika max 1/2 ... no a div sa svete, preco mi uz rok nevychadzal chlebik... dakujem za osvietenie 😉))))))))))))))))))))

vesi
11. mar 2011

@julienka ja som len bola zvedavá 😀 lebo napr. mala som aj tesco droždie a niektoré recepty mi vyšli pekne a niektoré vôbec. dúfam, že ťa to povzbudilo do dalšieho pečenia 😉

ja robím zajtra hamburgery s týmito žemlami 🙂 osvedčený recept, už dlho si na ne robím chuť 😀

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3597

julienka
11. mar 2011

@vesi
@vesi tak nech vyjdu,aby ste si na nich pochutili 🙂

vesi
12. mar 2011

@julienka podarili sa ako vždy 😀

vesi
12. mar 2011

a teraz pečiem škoricové osie hniezda 😀 nejako som sa rozšupla 😀

zuzkat1
12. mar 2011

baby prosim vas do akeho chleba davate lanove semienka?