• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
@vesi to som rada,urcite vyskusam aj ja.
12. mar 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julienka určite vyskúšaj, robila som ich už veľakrát a vždy sa podarili. deti ich zbožňujú aj lentak ako klasickúžemlu s maslom a syrom :slight_smile:
12. mar 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi krasne žemličky :wink: ozaj kolko ks Ti vyslo s tejto dávky?

@zuzkat1 ja skoro do každeho :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka cca 25kusov, ale ja robím také tenšie, deťom sa to lepšie je ked ich majú naplnené :slight_smile:
13. mar 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja do kazdeho chlebika trosku odsypem, ale v receptoch mam, ze do slnecnicoveho a fit chlebiku

http://guga.webgarden.cz/recepty-z-domacej-pekarne odtialto cerpam recepty :slight_smile: ja
13. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofinka18 dakujem:slight_smile: a prosim ta ked pouzivam susene druzdie tak 1/3 drozdia je kolko toho suseneho?
13. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka tak mozem dat do celozrnneho aj do slnecnicoveho a tak? alebo aj do psenicno razneho? do bieleho asi moc nie... ten je dobry tak ako je:slight_smile:
13. mar 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pekařky :slight_smile: , taky mi konečně DP dorazila a pekla jsem Honzovy buchty a pizzu. Obě těsta jsou vážně skvělé a pizza jak z pizzerky . Možná už tu někde ty těsta byly zmiňované.
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3469
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=11648
13. mar 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 na susenom je napisane , ze sacok zodpoveda 25 g cerstveho drozdia... cerstve ma tusim 40-42 g... tretina je 13-14 ak dobre ratam :slight_smile: taakzeee by to mala byt polka sacku suseneho... :slight_smile::slight_smile::slight_smile: to su vypocty... ja vacsinou robim z 500 g muky, tak davam cely sacok :slight_smile:
13. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja dávam aj do bieleho,nám semiačka všeho druhu chutia :grinning: :grinning:
13. mar 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi zvažujem že vyskušam ale neviem na kolk ks mám urobit :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi jasne, urcite spravime :wink:
13. mar 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ved ked ich bude viac, tak zjete s s maslom a syrom a pod. :wink: alebo si myslela či ich nie je málo? :grinning:
13. mar 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofinka18 ja davam skoro vsade 3/4 sacku - mam same take recepty a to aj na 500 aj na 540g muky... mam pocit ze toto je asi "slabsie" kedze na kilo treba 2 sacky teda 50g a ziveho len 42g tak asi 1/3 ziveho bude preda len 3/4 sacku suseneho:slight_smile: to je len taka uvaha... dakujem:slight_smile:
13. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ja som absolutny zavislak na bielom chlebe uz od mala... takze aj ked mam semiacka rada... biely by mi to asi predsa len "pokazilo":slight_smile: kvoli manzelovi som zacala robit aj celozrnny tak tam sa to hodi:slight_smile:

inak baby ja uz vsetky chleby peciem v rure... na vsetko pouzivam program priprava a vsetko potom ide do rury..
13. mar 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 nie je zac :slight_smile: ja zajtra vyskusam asi nieco sladke, zatial som v pekarnicke robila len chlebiky "slane".
13. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 odkedymám ošatku tak som chcleba v pekarničke už nepiekla :grinning: :grinning: :grinning: s chutou v trube sa to neda porovnat :wink:

@vesi ja len orientačne kolko ks :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2011 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofinka18 ja som robila uz aj sladke... ale tak nie ze tam dopekat... len tak ze cesto napr. na parene buchty alebo na briosky
14. mar 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ja nemam osatku..peciam klasicky na plechu a je to tiez super....
14. mar 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky ahoj, mazanec sa vydaril, chutil :slight_smile: piekla som ho cez noc, aby bol na raňajky...
nabudúce niečo vianočkové :slight_smile:
14. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 tak som zasa este ja neskusala, aj cesto na pizzu som rozmyslala tak urobit... da sa to cesto v pohode vybrat z nadobky alebo sa lepi?
14. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofinka18 podla toho ktore... ale mne vzdy ostane trochu na okrajoch ..ked ho vyklapam tak si pomaham normalne prstami...a potom ho pomucim ako ked rucne miesis a je to v pohode... vzdy sa mi doteraz podarilo...
14. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofinka18 ja robím v pekárničke všetky kysnuté cestá, aj na pizzu :slight_smile:
14. mar 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: ,

@papko tak super ked sa podaril :sunglasses:

ja som dnes robila pudingoše po dlhšej dobe,pudingovo -ovocný :sunglasses:
kedže tam šlo aj ovocie,chcela som nieco kyselkavé tak sa to horsie zamotávalo,ale na vzhlade nezáleží :grinning: ,chuťovo je super :sunglasses:
14. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi tie zemlicky vyzeraju výborne :dizzy_face:

nemás náhodou fotku ked ich este len tvarujes z cesta,bez upecenia? :grinning:

ze na asi aku velkost ich robís a aký tvar...

ja robievam zemlicky ale také pomotané....
14. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky vykrajujem ich pol litrovým pivovým pohárom :grinning:
14. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky tie pudingoše vyzerájú výborne :slight_smile: žeby som ich zase cez víkend urobila? :grinning:
14. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesi :grinning: aha takze pohárom a pivovým :grinning:

a asi aku hrubku cesta más?
takze budes robiť pudingoše? :grinning:
14. mar 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 skus aj do semiačka aj do bieleho,myslím ze nepokazíš tým nič :sunglasses:

ja dávam do kazdeho chlebíka lanové,tekvicové a slnecnicové....a ked robím len biely raz za čas tak tam pridam semiacka a aspon otruby :grinning: nech mám pocit že je trosku zdravší :sunglasses:
14. mar 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky to bol pohár s najväčším priemerom čo som doma mala :grinning:
cesto bolo cca7mm :grinning:
15. mar 2011 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok