Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

julienka
12. mar 2011

@vesi to som rada,urcite vyskusam aj ja.

vesi
12. mar 2011

@julienka určite vyskúšaj, robila som ich už veľakrát a vždy sa podarili. deti ich zbožňujú aj lentak ako klasickúžemlu s maslom a syrom 🙂

dannynka
12. mar 2011

@vesi krasne žemličky 😉 ozaj kolko ks Ti vyslo s tejto dávky?

@zuzkat1 ja skoro do každeho 😀 😀 😀

vesi
13. mar 2011

@dannynka cca 25kusov, ale ja robím také tenšie, deťom sa to lepšie je ked ich majú naplnené 🙂

sofinka18
13. mar 2011

@zuzkat1 ja do kazdeho chlebika trosku odsypem, ale v receptoch mam, ze do slnecnicoveho a fit chlebiku

http://guga.webgarden.cz/recepty-z-domacej-pekarne odtialto cerpam recepty 🙂 ja

zuzkat1
13. mar 2011

@sofinka18 dakujem🙂 a prosim ta ked pouzivam susene druzdie tak 1/3 drozdia je kolko toho suseneho?

zuzkat1
13. mar 2011

@dannynka tak mozem dat do celozrnneho aj do slnecnicoveho a tak? alebo aj do psenicno razneho? do bieleho asi moc nie... ten je dobry tak ako je🙂

werunka21
13. mar 2011

Ahoj pekařky 🙂 , taky mi konečně DP dorazila a pekla jsem Honzovy buchty a pizzu. Obě těsta jsou vážně skvělé a pizza jak z pizzerky . Možná už tu někde ty těsta byly zmiňované.
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3469
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=11648

sofinka18
13. mar 2011

@zuzkat1 na susenom je napisane , ze sacok zodpoveda 25 g cerstveho drozdia... cerstve ma tusim 40-42 g... tretina je 13-14 ak dobre ratam 🙂 taakzeee by to mala byt polka sacku suseneho... 🙂🙂🙂 to su vypocty... ja vacsinou robim z 500 g muky, tak davam cely sacok 🙂

dannynka
13. mar 2011

@zuzkat1 ja dávam aj do bieleho,nám semiačka všeho druhu chutia 😀 😀

dannynka
13. mar 2011

@vesi zvažujem že vyskušam ale neviem na kolk ks mám urobit 😀 😀 😀

julienka
13. mar 2011

@vesi jasne, urcite spravime 😉

vesi
13. mar 2011

@dannynka ved ked ich bude viac, tak zjete s s maslom a syrom a pod. 😉 alebo si myslela či ich nie je málo? 😀

zuzkat1
13. mar 2011

@sofinka18 ja davam skoro vsade 3/4 sacku - mam same take recepty a to aj na 500 aj na 540g muky... mam pocit ze toto je asi "slabsie" kedze na kilo treba 2 sacky teda 50g a ziveho len 42g tak asi 1/3 ziveho bude preda len 3/4 sacku suseneho🙂 to je len taka uvaha... dakujem🙂

zuzkat1
13. mar 2011

@dannynka ja som absolutny zavislak na bielom chlebe uz od mala... takze aj ked mam semiacka rada... biely by mi to asi predsa len "pokazilo"🙂 kvoli manzelovi som zacala robit aj celozrnny tak tam sa to hodi🙂

inak baby ja uz vsetky chleby peciem v rure... na vsetko pouzivam program priprava a vsetko potom ide do rury..

sofinka18
13. mar 2011

@zuzkat1 nie je zac 🙂 ja zajtra vyskusam asi nieco sladke, zatial som v pekarnicke robila len chlebiky "slane".

dannynka
13. mar 2011

@zuzkat1 odkedymám ošatku tak som chcleba v pekarničke už nepiekla 😀 😀 😀 s chutou v trube sa to neda porovnat 😉

@vesi ja len orientačne kolko ks 😀 😀 😀

zuzkat1
14. mar 2011

@sofinka18 ja som robila uz aj sladke... ale tak nie ze tam dopekat... len tak ze cesto napr. na parene buchty alebo na briosky

zuzkat1
14. mar 2011

@dannynka ja nemam osatku..peciam klasicky na plechu a je to tiez super....

papko
14. mar 2011

@mukky ahoj, mazanec sa vydaril, chutil 🙂 piekla som ho cez noc, aby bol na raňajky...
nabudúce niečo vianočkové 🙂

sofinka18
14. mar 2011

@zuzkat1 tak som zasa este ja neskusala, aj cesto na pizzu som rozmyslala tak urobit... da sa to cesto v pohode vybrat z nadobky alebo sa lepi?

zuzkat1
14. mar 2011

@sofinka18 podla toho ktore... ale mne vzdy ostane trochu na okrajoch ..ked ho vyklapam tak si pomaham normalne prstami...a potom ho pomucim ako ked rucne miesis a je to v pohode... vzdy sa mi doteraz podarilo...

vesi
14. mar 2011

@sofinka18 ja robím v pekárničke všetky kysnuté cestá, aj na pizzu 🙂

mukky
14. mar 2011

ahojte 😎 ,

@papko tak super ked sa podaril 😎

ja som dnes robila pudingoše po dlhšej dobe,pudingovo -ovocný 😎
kedže tam šlo aj ovocie,chcela som nieco kyselkavé tak sa to horsie zamotávalo,ale na vzhlade nezáleží 😀 ,chuťovo je super 😎

mukky
14. mar 2011

@vesi tie zemlicky vyzeraju výborne 😵

nemás náhodou fotku ked ich este len tvarujes z cesta,bez upecenia? 😀

ze na asi aku velkost ich robís a aký tvar...

ja robievam zemlicky ale také pomotané....

vesi
14. mar 2011

@mukky vykrajujem ich pol litrovým pivovým pohárom 😀

vesi
14. mar 2011

@mukky tie pudingoše vyzerájú výborne 🙂 žeby som ich zase cez víkend urobila? 😀

mukky
14. mar 2011

@vesi 😀 aha takze pohárom a pivovým 😀

a asi aku hrubku cesta más?
takze budes robiť pudingoše? 😀

mukky
14. mar 2011

@zuzkat1 skus aj do semiačka aj do bieleho,myslím ze nepokazíš tým nič 😎

ja dávam do kazdeho chlebíka lanové,tekvicové a slnecnicové....a ked robím len biely raz za čas tak tam pridam semiacka a aspon otruby 😀 nech mám pocit že je trosku zdravší 😎

vesi
15. mar 2011

@mukky to bol pohár s najväčším priemerom čo som doma mala 😀
cesto bolo cca7mm 😀