• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

27. februára 2017 
anamor natalk aje nadherna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. jún 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, anamor, gratulujem, malinká je nádherná :wink: :grinning:
2. jún 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor velmi velmi gratulujem, nech sa vam dari a nech ste zdravucke a stastnucke.. :wink:
2. jún 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor zacali sme pridavat sovoje vytvory sem: http://pekaren.salem.sk/index.php#

vitajte doma a natalke prajem v zivote co najviac dovodov na usmev! a tebe skore zotavenie nech mozes piect naplno :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej cairka ty mas tesco pekarnicku? ja som nad nou uvazovala ked sme dali moju na reklamaciu. je dobra? velmi sa mi tam pacil navod a hlavne recepty v nom. vyzerali super.
2. jún 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, gratulujem a prajem maličkej veľa šťastia v živote :dizzy_face:

lusil, zatiaľ je fajn, z receptov som zatiaľ robila len chlieb, ten bol dobrý,ale viac mi chutí ten na dame.

tie fotky mám nejaké tmavé, vôbec neviem prečo :unamused: keď upečiem odfotím vo väčšom svetle, nech lepšie vidno.

ten posúch vyzerá perfektne, na zajtra už mám plán na obed,ale pozajtra skúsim :sweat_smile:
2. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, tvoja mala sa fakt vola Bábika ci to ju len tak volate vy? :dizzy_face:
2. jún 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil :grinning: :grinning: :grinning: , nie, volá sa vaneska :sunglasses:
2. jún 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anamor, tiež sa pripájam ku gratuláciám, želám veľa zdravíčka tvojmu pokladíku Natálke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Baby, vy ste ale krááásne napiekli.

Jajax, problém je práve v tom, že bez pekárne to asi neumiesi. Do toho cesta prakticky nejde žiadna tekutina (ak nerátam olej či paradajk. šťavu z rybičiek), ja som síce trochu vody dolievala, ale je to tááák husté, že ručne to musí byť makačka a mixer by sa na tom asi zlomil. Ja som piekla zo začiatku opatrne, ale potom som zistila, že sa to nepripeká, tak som zvýšila teplotu na 225 a zvyšné plechy piekla na 225-ke približe 30 minút. Objemovo sa to nezvačšuje, čiže sa môžu poukladať keksíky tesne vedľa seba. Vločky som dávala ovsené.
2. jún 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajax, ešte dačo, dolievala som aj olej, lebo som mala sardinky vo vlastnej šťave a nie šproty v oleji, aby mi tie keksy nepopraskali. A cesto treba po umiesení hneď naformičkovať, lebo dosť rýchlo schne a potom sa s ním už zle robí. Celý dom voňal (smrdel?) sardinkami, ale našťastie nie taká vlezlá vôňa, rýchlo sa to vyvetralo.
2. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dani musim ti aj tu napisat ked uz som ti vsade poodpisovala :sweat_smile: ja som dala piect teraz chlieb. vobec ma mna blbu nenapadlo ze ho bude treba vybrat. takze davam na tretiu budik :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial bru!
3. jún 2008 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusil, to poznám: naložím o desiatej večer do pekárne a vôbec mi nenapadne, že ma to tu o pol druhej ráno vypípa :grinning:
3. jún 2008 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor aj my gratulujeme :grinning: Natalka je krasavica :grinning: :grinning:
baby prosim vas potrebujem poradit,ked peciete v elektrickej rure davate piect len odspodu alebo aj zvrchu? doteraz som pouzivala len plynovu :sweat_smile: vdaka
3. jún 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zvrchu. vzdy. pokial nieje ku koncu pecenia vrch moc upeceny a spodok este nedokonceny. :sweat_smile:
3. jún 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem kraaasne :wink: :grinning:
3. jún 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajax, robila som tvoju bábovku s makovou verziou - t.j. 100 g orechov som nahradila 100 gramami maku. Musím povedať, že je chuťovo ešte výraznejšia, stráááášne dobručká. Lenže: tú blbú silikónovú formu som poriadne vymastila, na jednej polke na skúšku aj vysypala strúhankou (ako radíš v recepte) a napriek tomu sa mi ju nepodarilo vyklopiť, vršky mám zas dokatované :angry: :angry: :angry: . Ja už fakt neviem - vyklápate to úplne vrelé, alebo úplne studené? Nech vyskúšam čokoľvek, je to zajedno. Asi si pôjdem kúpiť klasika plechovú formu :confounded: . Ináč, na kolkátke tú bábovku pečieš? Lebo v recepte to nebolo, tak som spustila na 155 stupnoch a trvalo to 1,20 kým sa prepiekla.
3. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babovku peciem na 180-200 stupnoch.nepisala som to do receptu,lebo uz mam skusenosti ze to dost zavadza(par krat som nieco spalila).
vyklapam ju uplne studenu.problem moze byt aj v tom,ze orechy su podstatne mastnejsie ako mak,preto je aj taka stavnata.
3. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niééé, jajax, tá maková je mastnejšia. Ale ja nemám dolný+horný ohrev, takže na všetko musím dávať zadný ohrev s ventilátorom.
3. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby? chcel tu niekto dobry receptik na zemiakovy chlieb? som zabudla ze mam jeden. piekla som ho par krat este predtym ako som kupila pekaren, a bol super aj vtedy. no a vcera som ho piekla v pekarni a je uzasny. len - tie zemiaky treba varit predtym no...

a robte to len z polovicnej davky!

1 kg HLM
rasca
½ droždia
PL soli (dávam 1,5)
4 stredne veľké zemiaky
0,75 l vody (dávam menej)

Uvariť zemiaky v šupke, pretlačiť ich na mäkkú hmotu.
Zmiešať múku s droždím (rozmrviť v rukách), pridať rascu, soľ a zemiaky. Vymiesiť s vodou na cesto (miesiť asi 10 – 15 minút). Nechať hodinu kysnúť.
Pomúčiť plech, pomúčiť nakysnuté cesto, Cesto vytvarovať do tvaru bochníka (keď treba, možno ho aj preložiť) a dať ho na plech. Nechať ešte podkysnúť. Vrch chleba utrieť vodou (zmyť múku aby povrch nebol drsný)
Piecť - elektrická rúra 20 minút na 200 °C, 20 minút na 150 °C a 20 minút na 150 °C. Po každých 20 minútach potrieť vodou.
Po vybratí z trúby zabaliť do utierky a nechať vychladnúť.
3. jún 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, môj muž včera zistil, že odkedy máme pekáreň, pribral 3kg :grinning:

dani, mne sa vždy robilo to isté s bábovkou, ale odkedy ju vyklápam úplne vychladenú, tak sa pekne vyklopí. ja robievam varenú bábovku a je vynikajúca šťavnatá, vôbec nie je suchá a veľmi jednoduchá :slight_smile:
3. jún 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varenu? to sa ako vari? :confused:
3. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dám recept sem, hádam nevadí, že to nie je do pekárne :slight_smile:
3. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Varená bábovka

250ml mlieka, 150g cukru, 150 masla ( ja dávam heru alebo palmarin), 2PL kakaa, 250g polohrubej múky, 1 kypriaci prášok, 1 vanil. cukor, 1 vajce

Postup:
v hrnci zmiešame mlieko, cukor, maslo a kakao. Povaríme kým sa maslo nerozpustí - za stáleho miešania a necháme vychladnúť. Do vychladenej zmesi primiešame ostatné suroviny, dáme do vymastenej a vysypanej formy.
POZOR: vložíme do NEVYHRIATEJ rúry a pečieme pri 150 st. cca hodinu.

ja si dávam 50 minút a potom to kontrolujem :slight_smile:
3. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmhm, to tiez znie dobre. sakris, ja by som potrebovala este tak jednu stvorclennu hladnu rodinu na konzumaciu :pensive:
3. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani s tym makom si ma prekvapila,myslela by som ze to bude suchsie.

lusil ten recept vyskusam,ale dostala som od muza zakaz piect.teraz poobede je v robote,tak peciem pletenky.

vesi,nikdy som o varenej babovke nepocula.moji chlapi sice jedia len orechovu ale ten recept sa mi pozdava tak ho dam aspon kamoskam.
3. jún 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil :grinning: :grinning: :grinning:
hlavne ju vyklop až ked vychladne :slight_smile:
3. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajax, tí moji, zase bábovku veľmi nechceli, ale táto im chutí lebo nieje suchá a navyše je veľmi jednoduchá, nič tam netreba šľhať a pod. :slight_smile:
3. jún 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa akurat pecie ten rozinaček z predoslej strany... som zvedava.. ale nemala som hrozienka, tak to bude rozinaček bez hrozienok :sweat_smile:
3. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, gratulujem, tvoja dcérka je náááááádherná :dizzy_face:
3. jún 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crys :grinning: :grinning: :grinning: potom daj vediet aky bol lebo moj muz neznasa hrozienka tak by som to urobila bez :wink:
3. jún 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok