• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

27. februára 2017 
dobré vedieť, slaninku radšej na ten posúch :grinning: ak sa dobre pamätám, tak do cesta tam išiel syr, možno by boli dobré plnené párkom alebo tou klobáskou :grinning:
8. jún 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajax, ten knedlík vyzerá výborne, ja to mám strašne rada s tým rohlíkom, ale nerobím to, lebo ako som už písala, moje deti sú popolušky, všetko vyberajú :angry:
8. jún 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, tie recepty sú na salemovi super :dizzy_face:
ja som dnes skúšala robiť puding v pekárničke - trvalo to podstatne dlhšie ako normálne, necelú hodinku, ale bolo bez roboty a nebolo treba kontrolovať, či sa nepripaľuje, takže fajn. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajax dobre si pochopila :sweat_smile: daaaaj daj daj receptik!

dnes mi prisla druha pekaren. tak mam dve :grinning: fakt uvazujem ze budem robit v obidvoch naraz :sunglasses:
8. jún 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :grinning:
lusil, tomu sa hovorí závislák :grinning:
ja som dnes chcela robiť ten posúch, ale u nás sú mäsiarstva pozatvárané, ešte aj supermarket má inventúru a nemám doma slaninku, tak to musím odložiť na zajtra :angry:
9. jún 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekaaaaaaaaaaarky :slight_smile:

lusiiiiiiiil to je parada mat dve pekarne :sweat_smile: :grinning:

ja dnes spravim zapecene cestoviny a pudigovu babovku mnaaaaaaaaaam
9. jún 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, mať tvoju energiu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som vstala nejaká unavená, že sa mi nechce ani naložiť suroviny do pekárne na chlieb :sweat_smile: ale musím, budem piecť 2 chleby, biely pre rodinu a grahamový pre mňa :grinning:
9. jún 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha viete co som zistila? rano som odbalila tu opravenu pekaren (vymenili mi haky a vanicku) a oni mi dali uplne ine haky ako tam boli! nehovorim ze zle, to sa uvidi. ale hlavne - su 4! dvoje mensie a dvoje vacsie. ale aj tie mensie su vacsie (vyssie) ako tie povodne. ale sedia, drzia, tak uvidim ako budu miesit. no ale zlati su ze mi dali styri... :sweat_smile: oni si to asi pomylili s etou harmony. tam sa tusim davaju dva mensie a dva vacsie haky... ale teraz su take vysoke - ako pri moulinexke. tie povodne boli take uplne nizke.
9. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi take dni mam aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

lusil no vidis ty mas 4 haky a ja ani jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaakze cestoviny dopecene a vonaju fantasticky,len neviem kedy ich mam vyklopit z formy??????
9. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak to ti neporadím wighy, ale možno ich nechaj trochu postáť a potom...
lusil, to je super :grinning:
9. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi hmmmmm snad vydrzim lebo som hladnaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule mate niektora skusenost s touto pekarnickou? http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/435353/moulinex/moulinex-ow-500331/
hlavne by ma zaujimalo, ci sa tam fakt daju piect bagety a ake su
9. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil recept mas na Salemovi.ja som vykrajovala pracliky len prvy krat a potom sa ma manzel spytal,ci som sa zblaznila :fearful: naco sa s tym mam pol hodinu kafrat a za 5 minut je po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teraz uz robim len tycinky a tesim sa akeho mam rozumneho muza :grinning: fakt je ze nestihnu ani poriadne vychladnut a je po nich :wink:
9. jún 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze baby zapekane cestoviny mnaaaaaaam fantazia velmi dobreeee

pudingova babovka by bola chutna keby som nedala tolko cukru ako je v recepte je to tak priserne sladke ze mi je z toho ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezaz, ja mám v podstate tú istú. Všetko, čo upečieš v pekárni, či už sendvič alebo vianočku, je hranaté a široké ako pečiaca nádoba. Čiže keď chceš robiť bagety, tak necháš v pekárni cesto len umiesiť a vykysnúť a potom vyberieš von, vytvaruješ a upečieš v rúre.

Lusil, to je skvelá vec, mať štyri háky!!!! Keby si o nejaký náhodou prišla (viď Wighy), tak ich máš stále dosť ako zálohu :grinning: . Ja teda neviem, kde by som umiestnila v kuchyni druhú pekáreň, keď už táto jedna mi zavadzia :grinning:. Ale už to tak vyzerá, že svokra vyjde naprázdno :grinning: :grinning: ?
9. jún 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj, sorry Bezaz, tak to bagetové príslušenstvo ja nemám a nemám ani potuchy, čo to môže byť. Ale keď si ju kúpiš, určite daj vedieť, čo to má ešte navyše, som veľmi zvedavá :wink: .
9. jún 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela dik, asi ju pojdem omrknut, len zatial som ju objavila iba v tomto netovom obchode :wink:
9. jún 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pisala jedna babizna ip ohladom pekarnicky, a mala tuto. robila tie bagetky a vravela ze su fajn, len maju trosku inu korku ako upecene v rure (ako v podstate vsetko z pekarnicky).

no dnes som zkuchtila vianocku, americke zemlicky a este idem celozrnny cukinovy chlebik. celkom som dnes cinna :grinning: tak ale - s novymi hakmi to ide jak po masle :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem hodit fotose na salema.
9. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vyklapala cestoviny teple (tiez som nevydrzala kym vychladnu) a boli v pohode. len - lepsie sa krajali ked boli vychladnute.
9. jún 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil,ja som vedela ze nesklames.cakame fotky.
9. jún 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presane lusil, ty nikdy nesklameš :grinning:

kočky, čo poviete na toto?
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5207
9. jún 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil cakme fotkyyyyyyyy aj ja chcem pridat ale neviem preco mi to blbne cestoviny aj babovka ofotenaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
9. jún 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi,vies ze pokusas :sweat_smile: este sme nestihli robit zapekane hranolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajax :sweat_smile: čakám do 22.00 na seriál, tak blúdim po nete :grinning: inokedy nemám čas :grinning:
9. jún 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, tie cestoviny vyzerajú úžasne, ešte tento tt ich urobím :grinning: čo si do nich dávala?
9. jún 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi diky :wink: , prva vstva cestoviny, potom parky nakrajane na kolieska, sucha salama a dietna salama, karfiol,brokolica, a polievala som to slahackou a nakoniec nastuhany syr,no mnamka poriadna :wink:
9. jún 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cestoviny vyzeraju fakt super :dizzy_face: aj babovka je jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby, také chute ste mi narobili...aj ked som skôr na slané, tá bábovka tiež vyzerá chutne...ved ja dietujem!!!!!!!! :angry: :grinning:
9. jún 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyale pozor fakt pri tej babovke toho cukru je v recepte strasne vela muzovi to chutilo ale podla mna je to straaaaaaaaasne presladene,nabuduce dam ovela menej cukru :wink:
9. jún 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok