Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jajax
10. jún 2008

polosurova bola ta omacka,ale aj hranolky.hlavne to bolo uplne bez chuti.

danielala
10. jún 2008

Lusil, ja z teba puknem 😀. Idem pozrieť na salema, že si narobím chúťky, a čo tam nevidím: pekárne - dvojičky 😀 😀 .

lusil2005
10. jún 2008

ozik, fotky su zavesene. este cakam na tu ciabattu. dani mala by si ju spravit! ona vobec nieje lepkava! prave naopak. uplne huste cesto. az som sa bala ze az moc. nevykyslo nejako extra, a to som ho nechala o 30 minut dlhsie v pekarnicke kysnut lebo sa mi zdalo ze malo nakyslo. no a teraz je v rure a vyzera mnam. to sa len rozvalka, da sa tam taka bylinkova plnka z oprazenej cibulky, cesnaku, petrzlenovej, koprovej, pazitkovej a bazalkovej vnati, sol, korenie, kysla smotana a vajicko. capne sa to na rozvalkane cesto a zroluje sa to do rolady. hotove je to mnam 😝

danielala
10. jún 2008

Áno, Lusil,super, tak daj receptík (ja keď počujem cibuľa-cesnak, to musí byť mňam)! Ale keď som robila cibuľový chlebík, na druhý deň, keď som ho vytiahla zo sakla, mi ten cibuľový smradík vadil. Počuj, ty už si pokročilá pekárka, keď pečieš chleboviny priamo v rúre. A tá vianočka - no proste náádhera.

Babenky, ale šup šup do prírody, nesedieť v takomto počasí pri pekárni. 😉

lusil2005
10. jún 2008

ja nemozem, zavaram zajacie polievocky malej na dovolenku nech tam ma aspon nejaku domacu stravu.

lusil2005
10. jún 2008

teda nemozem ist von. recept idem zobrat. hned ho dam

lusil2005
10. jún 2008

BYLINKOVÁ CIABATTA (od Katky)

Cesto:
1/8 l mlieka
1/8 l vody
2 PL oleja
475 g PHM
2 ČL soli
½ kocky droždia

Plnka:
1 ČL oleja
1 PL oleja
1 cibuľa
3-4 strúčky cesnaku
2 viazaničky petržlenovej vňate
1 viazanička kôpru
1 viazanička pažítky
trochu bazalky
1 vajíčko
1 PL kyslej smotany
soľ, korenie

Vlažné mlieko + voda + kvasnice = kvások. V miske zmiešame múku, soľ, olej a vykysnutý kvások. Spravíme cesto, necháme vykysnúť. (pre pekárky pekárničky – nahádžeme do pekárne a pustíme program cesto)

Nadrobno nakrájanú cibuľu s cesnakom opražíme na ČL oleja, pridáme bylinky, kyslú smotanu, 1 PL oleja, soľ, korenie, odstavíme a zamiešame vajíčko.

Cesto rozvaľkáme na 30*40 cm, natrieme plnkou, (okraje necháme nepotreté), zrolujeme (od 30 cm) a roládu obrátime spojom nadol. Necháme ešte 40 min. kysnúť, potrieme vajíčkom rozšľahaným s mliekom a pečieme 15 min na 200°C, potom znížime na 160°C a pečieme ešte cca 30 min.

wighy
10. jún 2008

juuuuuuj nove fotecky parada no ta cabiata mi narobila chuuuuuutky mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam som sa zasmiala nad dvojickami pekarnickami 😀 😀
lusil mohla by si zacat podnikat 😀 😀 zarobila by si koooooopec prachov 😀 😵

lusil2005
10. jún 2008

hehe to hej. spravim si poprimatersku cinnost 😝

inac - aj tie pracliky su super. na to ze su celozrnne, su dost makke.

lusil2005
10. jún 2008

a najlepsie je, ze teraz jak som opisovala ten recept, som zistila ze tam do tej plnky na ciabattu ide PL kys.smotany, a ja som tam capla celu 😀 ale nevadi. neuskodilo to.

wighy
10. jún 2008

lusil hehe vytvorila si novy recept a to vies ze takto vznikaju najlepsie mnamky

idem pridat fotku cuketoveho chlebika, je mnamkovsky,korka je taka chrumkava ze az mnaaam

lusil2005
10. jún 2008

hej hej ta korka bola super na tom cuketovom. robila si z normal muky alebo si primiesala aj celozrnnu?

wighy
10. jún 2008

robila som nakoniec podla receptu z damy a dala som 3 druhy muky, je celkom chutny, uvidim aky bude zajtra ale ta korka je fakt super chrumkava

vesi
10. jún 2008

čaute baby,
nové fotky sú super, všetko to vyzerá tak chutne 😀 lusil, už len fotka tvojich dvojičiek pekárni napovie aká si aktívna pekárka. ináč povedané závisláčka na pečení 😀

lusil2005
10. jún 2008

😅

cairka
11. jún 2008

ahojte.
baby čo ste robili tie ovocné knedle, robili ste ich podľa toho receptu na parené buchty, abo podľa nejakého iného? A koľko toho toho bolo z toho pol kila múky? Mám kopu jahôd, tak rozmýšľam, že by som dala aj zamraziť nejaké knedle.

vesi
11. jún 2008

cairka, práve včera som robila tie jahodové. ja ich síce nejem, ale asi budú dobré, lebo moje deti sa tým riadne napchali 😀 baby čím to posýpate? decká to jedli posypané grankom, ale nedáva sa na to popražená strúhanka?

cairka, podľa tohto receptu
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2420

ale ja som dala namiesto lyžice rozpusteného masla (nemala som maslo) 1PL olivového oleja a bolo to v pohode 🙂
idem dať fotky na salema. ked odfotím lepšie, tak to vymením 🙂

jajax
11. jún 2008

ja som na tie jahodove knedliky davala hrudkovy tvaroh,pras.cukor a roztopene maslo.to cesto sa mojim chalanom tak paci,ze z neho budem robievat aj sulance.

vesi
11. jún 2008

vidíš, aj to je dobrý nápad 😀

vesi
11. jún 2008

myslím tie šúlance, deti by mi tvaroh nejedli...mám to s nimi ťažké 😝 😀

wighy
11. jún 2008

cairka ja som na to dala rozpustene maslo a granko a aj ja som robila recept co dala vesi

idem kuk fotky

vesi
11. jún 2008

kočky, aj toto je zaujímavé...použila by som na to klasické mleté mäso ako na fašírky...

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3521

cairka
11. jún 2008

tak som tie knedla nakoniec nerobila, lebo nemám solamyl a chcela som robiť mleté mäso pečené a mi skoro zle prišlo, keď som otvorila balenie - a určite sa nepokazilo u nás, lebo šlo hneď do mrazničky z obchodu 😖

vesi
11. jún 2008

cairka, preto som začala kupovať mleté u mäsiara, lebo u nás mi to pekne namelie z čerstvého mäska 🙂

vesi
11. jún 2008

a nemáš ani maizenu alebo hocijaký zemiakový škrob? ja som dala amyl alebo tak nejako sa to volá

cairka
11. jún 2008

vesi, no asi to budem musieť aj ja tak robiť 😠
nemám, my sme sa nedávno sťahovali a zatiaľ som nepotrebovala,. tak som ešte nekúpila 😉 ale poobede kúpim, nech sa nepokazia tie jahody

wighy
11. jún 2008

cairka to je hnus ze si to v obchode mozu dovolit ja preto kupujem maso a sama si ho meliem

jajax
11. jún 2008

piekla som vianocku a dala som program"normalny" a svetlu korku.konecne mi neprekysol 😀 foto je uz na salemovi.nie som si ista kto mi poradil zmenu programu 😨 myslim ze to bola lusil.
dakujeeeeeeeeem 😅

lusil2005
11. jún 2008

😎 super ze ti to vyslo.
inac - tie rozteky s mletym maskom vyzeraju supis! urcite skusim.

danielala
11. jún 2008

Babulky,môžem sa ja odrodilec ešte vrátiť k fotkám? Wighy, bol ten cukinový chlebík dobrý aj na ďalšie dni? K čomu sa chuťovo hodí - aj trebárs k maslu a saláme? Lusil, tie praclíky vyzerajú skoro ako pletienky - ono je to v strede makké, alebo taký "suchárik"? Chutia aj samotné, alebo ich niečím treba potrieť? Tá ciabatta vyzerá perfektne, to je výzva, Lusil, pokúsim sa o ňu, akonáhle zoženiem ingrediencie. Odkiaľ máš stále kôpor? Nám sa tento rok nevysemenil v záhrade ani jeden, no smola a mrazený sa minul. A bazalka a oregáno ešte len klíči 😖 . Je to dosť náročné na suroviny. Možno skúsim takú slovenskú verziu so špenátom 😀 .

Nemáte odskúšaný nejaký dobrý receptík na keksy? Niekto tu tuším robil s ovsenými vločkami...