Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jajax
25. jún 2008

dani,recept som dala na salema.ingrediencie si uz uprav podla seba.ty si velmi kreativny clovek,tak s tym nebudes mat problemy 😎 😀

vesi
25. jún 2008

jaja, ten chlieb vyzerá chutne 🙂 tolko receptov tu je, že to nemám ani kedy vyskúšať, lebo to nemá kto jesť 😅 nestíhame 😝

wighy
25. jún 2008

jaja nahodou ten salamovy chlebik vyzera chutne mnaaaam urcite vyskusam

dani,nie cele som to robila v pekarni za 68 minut som mala hotovy chlebik

to je super ze sa ti tvoj experiment tak super vysiel skooooda ze si nestihla odfotit ☹

wighy
25. jún 2008

jaja ta slepana vyzera byt chutna, a to ako maju byt halusky v tej polievke alebo vylovis z vyvaru a je to priloha??? 😕

bezaz
26. jún 2008

danielala tak uz mam pekaren doma, vcera som hned piekla celozrnny chlepa, prisli sme domov unaveni a cakal nas cerstvy chlebik, mnam.. dokonca na to, ze bol celozrnny nebol nejaky "husty", pekne nakysol..
ten nastavec na bagety je super, cez weekend budem urcite skusat, ale na zavin asi nie, je to na 4 klasicke male bagety.. aj ked, mohli by sa spravit take zavinove lupacky 😉
cez weekend vsetko pofotim a hlavne sa moc tesim na vase vselijake recepty

wighy
26. jún 2008

bezaz tak to je paradicka, zelame veeela veeeela podarenych receptov s pekarnickou a tesim sa na foto 😉

bezaz
26. jún 2008

wighy dik 😀

teuska
26. jún 2008

babulky, chystam sa kupit domacu pekaren a nemam vela casu na citanie, prosim vedeli by ste mi poradit nejaku dobru? Co vsetko sa da v nej piect? Vopred dakujem za odpoved

danielala
26. jún 2008

Bezaz, to je super, videla som už ako ten nástavec vyzerá, som zvedavá, či sa osvedčí a či ho budeš používať. Tešíme sa na fotky! Heslo máš?

Ja sa dnes chystám na cesnakový chlieb, ale nemám dosť strúčikov, asi takých 15 maximálne, tak uvidíme.

Tetuska, každá sme spokojná so svojou pekárňou, takže ťažko povedať, ktorá je najlepšia. Skús si nájsť čas a nalistovať pár stránok dozadu, sú tam rôzne odporúčania a linky ako aj odpovede na tvoju otázku. Najdôležitejšia pri výbere je asi veľkosť pečiacej nádoby, keď ju budeš používať na výrobu cesta, aby si z toho po prekysnutí cez nádobu nemala "hrnček var".

danielala
26. jún 2008

teuska, prepáč, že som z teba spravila tetušku 😀 😀 😀 .

bezaz
26. jún 2008

dani asi pridam fotky na strechu, este som neobjavila tu "vasu" stranku 😉

lusil2005
26. jún 2008

caaaaaaaaaaafte tety pekarky!!! ako sa mi mate? co nove? nieco co by stalo za to skusit? 😀

wighy
26. jún 2008

lusiiiiiiiiiiiiil to ste uz doma alebo mas taku absenciu z pekarne ze si sa z dovolenky prihlasila?? 😀 😀 😀

mame nove pekarky a nejake nove foto pribudli tot vsjo 😉

lusil2005
26. jún 2008

aaale ani sa nepytajte. prisli sme dnes rano. a po navrate ked som dostresovala a tak, som si lahla do postele a v tom som si uvedomila ze sme sa vratili o den skor ako sme mali 😖
toto sa moze stat len mne. ale aj tak - mala vcera dostala horucky takze asi by sme aj tak isli domov. vobec neviem z coho, cely cas bola perfektna, more sa jej strasne pacilo, ani ju nic neboli ani jej nic ine nevyzera byt, len ma 39 teploty uz druhy den. no idem kuknut salema 😀

wighy
26. jún 2008

juuuj lusil tak to je poriadna smola 😒

nech sa malickej polepsi 🙂 a aka bola cesta ako to mala zvladla???

lusil2005
26. jún 2008

wighy nooo cestou tam sme isli dlhsie a to uz jej bolo dost teplo takze to bolo horsie. cestou s5 uz mala tie teplotky takze to som skor nervacila ja. 😅 i

lusil2005
26. jún 2008

hahaha no vidim ze tu niesu len majsterky pekarky ale aj graficky 😀
jajax ty si sa cinila!!! ten chlebik mi narobil chuuutky!!! aky to je receptik?

jajax
26. jún 2008

aj vy mate problem pripojit sa?ani prispevok mi nepripisalo.

wighy,do tej polievky sa robia väcsie knedliky a potom sa pokrajaju ako vlozka.

lusil,vitaj z dovolenky.s tou malou je to smola,ze je chora.ale aspon sa to nestalo hned na zaciatku dovolenky 😉
ten chlieb je obycajny rascovy a pridala som trvanlivy salam a syr pokrajany na kocky.

danielala
26. jún 2008

Lusil, no vitáááj! Tak možno je aj lepšie, že si omylom prišla domov skôr, čo keby sa z toho vykľula nejaká vážna infekcia a musela si zháňať lekárov a antibiotiká v zahraničí. Tak nech sa pusinka rýchlo vystrábi.

My sme boli celý deň bez elektriny, tak pekáreň má zas voľno, ešteže počítač ide aj na batériu, ale aj tá už končí.

lusil2005
26. jún 2008

kokoz ta elektrina ma uz stve. dobre ze som nedala robit chlieb...

orgovanka
27. jún 2008

Caute babky,poradte mi,ako zaciatocnicke v peceni chleba,dnes som dostala pekarnicku Eta Vega,ale mam v tom hokej,pozerala som u nas zmesy na chlebik,jedna stoji 45sk,to nebude ekonomicky vyhodne,aky chlebik upiect?Listujem aj vase recepty,ale neviem sa rozhodnut,dakujem za radu. 😎

jajax
27. jún 2008

lusil,ako sa ma natalka.dufam,ze to nie je nic vazne 🙂

jajax
27. jún 2008

dnes som znovu robila chlieb so salamom a syrom 😅 pouzila som paprikovy salam(caba) a udeny syr.bolo to zase uplne ine 🙂 zdalo sa mi malo syra,tak som pridala kusok eidamu ale ineho ako minule.neroztopil sa,ostali cele kocky a je to fajn 😝 bohuzial som zase zabudla odfotit 😔

jajax
27. jún 2008

zabudla som tiez napisat,ze treba dat trosku viac muky.asi 50g by mohlo stacit.

wighy
27. jún 2008

jajaaaaaaa skoda z si neodfotila ved nabuduce

orgovanka, tie zmesy som si ja kupila ked boli v akcii za nejakych 19Sk, inak stoja aj 60,- tak ja si radsej peciem vlastne namiesany jeden z najlepsich a najjednoduchsich je tento
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2494

jajax
27. jún 2008

wighy,precitala som si ten zakladny recept a zistujem ze ho poznam aj bez toho aby som ho doteraz citala 😀 😀 😀 ja som kminovy chlieb robila podla starsej mamy a ja a mozno to brali z damy 😀

wighy
27. jún 2008

jaja to je mozne 😀 😀

lusil2005
27. jún 2008

jajax dobre. dnes rano jej uz uplne ustupili teplotky a zas je to moj maly sibal. aj ked - o jedenastej zaspala na doobednajsi spanok (a ja s nou) a zobudili sme sa o pol stvrtej 😕
takze asi sa este trosku regeneruje. ale inac je v pohode. asi jej sarapatili stolicky ktore sa jej tlacia von. som rada ze to nebolo nic vazne. dnes som prvy krat piekla s grahamovou mukou. robila som cukinovy chlebik tak ze 1/2 psenicnej a 1/2 grahamovej muky. a je super! ma to zacina bavit toto experimentovanie s mukami 😀

inac - dala som sa aj na drahu "barmanky" (aj ked iba domacej 😀 ) a miesam doma drinky odusu odkedy sme sa vratili. to vam je taka dobrota!!!! a hlavne ked je takyto hic. robievati nejaky aj vy?

bezaz
28. jún 2008

lusil nedas recept na ten cukinovy chlieb? muz v "zachvate" kupil strasne vela cukiny a potrebujem ju minut aj nejake netradicne
my si doma miesame mojito 😀

wighy
28. jún 2008

ahojteeee

lusil to sa tesim ze malej je lepsie, do pol 4 fiiiiha aj ja chceeeem, mala mi spi max hodinu vkuse juuuj kde su tie casy ked to boli aj 4 hodiny hehe

lusil ja milujem miesane drinky daj recept do IP alebo na salema please

bezaz ja som robila tento cuketovy chlieb
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3672 fotky su aj na salemovi 😉