Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

noe
28. sep 2008

dakujem, prave to som neriesila, ze ci dam prvu vodu, alebo muku, a ako som davala drozdie a sol.... takze skusim podla tvojho navodu a musi sa podarit 😉

Pekarnicka sa vola ALASKA 🙂

s.arik
28. sep 2008

fakt mají VŠECHNY DP pečící nádoby z teflonu? ☹

wighy
28. sep 2008

noe presne tak ako pise jaja dolezity je postup ako tam dava ingrediencie, naprv idu tekutiny a potom ostatne 😉

sarik,ja si myslim ze asi vsetky su teflon, nerezovu nadobu som ece nevidela

noe
29. sep 2008

Babulky dakujem, chlebik sa podaril 🙂 🙂 🙂

bezaz
30. sep 2008

hojte pekarky, uz som tu dlho nebola..
akurat sa mi dopiekol spaldovy chlebik a moooc sa podaril 😀 mnam.. taky horuci, len s masielkom 😉

junovka
30. sep 2008

caute 🙂

Tusim, ze sa k vam pridam do klubu, nakolko dnes manzel kupil domacu pekaren, tak sa tesim, ako budeme piect....a pozeram, ze su tu fakt SUPER receptiky 😎 😵

bezaz
30. sep 2008

junovka ahojcek... 🙂 pekaren je zavislost, moj muz len prevracia oci, ze aky zasa novy chleba mame 😵

junovka
30. sep 2008

😀 😀

Inak, neviem ci som zrobila dobre, ale zaviedla som novu temu, ze Muky do Domacich pekarniciek 😅 😅 ....proste , zatial je to pre mna Spanielska dedina 😀 😅 Porad 😉 🙂

petocka
30. sep 2008

ahojte 😉 moj muz si dokonca pecie chlebik sam.. je z pekarne uplne nadseny 😀

eros
30. sep 2008

ahojte ze Vam tu tak skocim bo neviem kam skocit do akej temy chcem sa vyas opytat kde sa da kupit cuk.farbivo do tort ci marcipanu.kukala som dnes v kauflande,ale bud som zle kukala a lebo som este aj ktomu slepa poradite?????

kujeeeeeeeeeeeeeeem

veronkaj
1. okt 2008

junovka - ahoj, akú pekáreň ti kúpil manželík???

junovka
1. okt 2008

Ktora mate taku istu?To pre pripad, zeby som daco nevedela na nej naprogramovat atd., 😅 😉

matica2
1. okt 2008

eros ja som farbivo kupovala v tescu pri pudingoch a takych praškovych veciach

veronkaj
1. okt 2008

tak som sa rozhodla že si aj ja zadovážim piecku ale nieje mi jasná jedna vec,

ako to je s tými hákmi???

myslím že pre nás bude stačiť taká tá strieborná moulinex a tá má jeden hák alebo eta siesta tá má dva háky medzi týmito sa rozhodujem

čo je lepšie 1 alebo 2 háky a ako to je s ich vyberaním resp. zostávaním v chlebe,

niekde píšu že ich vyberajú ale ked majú odložený štart tak asi nie a že potom idú ťažko vybrať po upečení a zostávajú tam diery????

petocka
1. okt 2008

veronka my sme si vybrali typ s dvomi hakmi, lebo vraj lepsie dokaze prepracovat cesto.. aspon nam to tak tvrdil predajca a my sme mu uverili 🙂

z upeceneho cesta sa vyberaju velmi lahko.. ani raz sme s tym nemali problem. zostanu po nich dierky, ale vobec nie su velke a neprekazaju.. daju sa aj vybrat, nasa pekaren zacne pipat ked je vhodny cas na vybratie hakov alebo pridanie hrozienok a podobnych surovin

vivere
1. okt 2008

veronkaj,
ja mam moulinex xxl s dvomi hakmi a som spokojna. ked som porovnavala pekarne s jednym hakom, tak tie dvojhakove maju lepsiu nadobu. je z toho taky kvadrovy bochnik, z jednohakovej je kocka. a kvadrovy bochnik sa ovela lepsie kraja. myslim, ze aj to prepracovanie cesta v dvojhakovej je lepsie. inak peciem z pol kila muky a chlebik nam vydrzi tak dva dni 🙂 co sa tyka vyberania hakov, nechavam ich v chlebe a vo vyberani nevidim ziadny problem. ked vytriasam chlebik z formy, niekedy zostanu vo forme a ak nie, tak ich pekne hacikom vydolujem 🙂 nic krkolomne. v chlebe su diery, ale nie je to take hrozne, ako si mozno predstavujes 😉
neviem, kolko vas v domacnosti je, ale ked pekaren planujes do buducnosti, ked budu deticky, tak radsej kup taku s vacsou nadobou. my sme len dvaja a chcela som co najvacsiu a absolutne nam vyhovuje.

veronkaj
1. okt 2008

vivere aj petocka ďakujem za infr.

ja bývam s dcérou a tak sme zatial dve ale ak to vyjde a s priateľom budeme spolu tak budeme 4 lebo má dospelého syna a ak aj ona bude mať priateľku tak 5.

ja tam plánujem aj robiť kysnuté cestá a potom z toho piecť žemličky a tak v rúre

petocka - ty máš asi etu?? niektorý ju chvália iný odsudzujú pre poruchovosť ale to je asi v každom modeli

vivere - v tej tvojej sa dajú robiť aj bagetky??

vivere
1. okt 2008

veronkaj,
nie ja nemam tu bagetovu. ale dufam, ze raz vyskusam urobit tam cesto a upiect bagety pekne v rure 😉 zatial som nestihala.

matica2
1. okt 2008

veronkaj ja tie háky zatial vyberám lebo pekáren mám novú a idú tažšie von tak sa chlebíku nechce íst von ale ked sa vybehajú tak ich tam budem nehávat

petocka
1. okt 2008

veronka j, ja mam tu istu ako vivere - moulinex xxl, daju sa v nej robit aj bagetky a to dostalo manzela ked sme sa rozhodovali 😅

lindulak
1. okt 2008

Ahojte babenky! Pekarnicku mam uz par tyzdnov a chlebikk sa mi dari /az na par prepadnuych na zaciatku/, tak som si povedala, ze by som mohla vyskusat aj nieco ine. Date mi prosim recept na ten mazanec? Alebo na ktorej je strane? Aby som nemusela listovat vsetky... teda ani by som nemala kedy. 😀

wighy
1. okt 2008

lindulak
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505

ak s dobre pamatam daj viac cukru lebo to vobec nebolo sladke ak mate radsej sladke ako my 😉

junovka
1. okt 2008

Caute 🙂
Tak, probu mame dnes uuuuuuuspesne za sebou 😎 😎 😵 Dnes sme na skusku upiekli Slnecnicovy chlebik 😉 Timka si ho zajtra objednala na desiatu do skoly.Je super.Manzel planuje najblizsie upiect Pizzu a ja by som chcela upiect Francuzske croasanty 🙂 😉

kacenka83
2. okt 2008

ahojte, prisla som k vam po radu... uz mam za sebou dost upecenych chlebikov, aj viac druhov, ale naposledy ked som robila chlebik tak sa mi vobec nepodaril... dala som do neho muku, s ktorou som este nepiekla - celozrnnu raznu muku a chlebik bol padnuty, ako keby mokry pritom som tam nedala vela vody, konzistenciu som priebezne sledovala...

bezaz
2. okt 2008

kacka zalezi v akom pomere si dala tu celozrnnu muku... zvycajne pisu, ze hladka muka by mala byt cca 50percent z celkovej vahy muky..

junovka
2. okt 2008

kacka, a nemohlo to byt tym, ze si po skonceni nechala este prihrievat?Som citala, ze aj koli tomu sa to moze stat. 😕

Ozaj, vy skusene baby 😎 ....poradite mi, ako robievate kysnute cesto v pekarnicke?Mam na mysli CISTO len cesto, nakolko rada by som urobila tvarohovy kolac z kys.cesta, a ja osobne nie som ziaden profik v rucnom robeni kys.cesta 😅 😔 .Rada by som bola, keby ste mi zadali presny pomer ingrediencii...popripade nejake linky nan.Vdaka 😉

jajax
3. okt 2008

junovka,kysnute cesto robis na programe cesto a ingrediencie das podla svojho oblubeneho receptu.ak ziaden nemas pozri na damu,tam najdes co chces.ak mas na mysli nieco konkretne napis a ja ti hodim link.postup je presne taky ako pri chlebe.

junovka
3. okt 2008

jajax, si zlata 😉 A to naozaj mozem dat v podstate vsetko podla oka?A neprekysne mi to az vonku???
Skus dat tvoj receptik 😉 🙂

jajax
3. okt 2008

mozes dat podla oka ale musis si strazit konzistenciu,tak je lepsie pouzit osvedceny recept.pohladam nejake na dame a hodim ti ich.vydrz chvilu.