Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

erikasadek
19. apr 2010

vinka ty ma odstrelis ze,?

erikasadek
19. apr 2010

nehnevaj sa reisim skor prichod mojho muza je zaseknuty v egypte , kvoli sopke a tak nemam casu . alebo zabudam. na teba

vinka
19. apr 2010

Joj moja nie nezastrelím.Za prvé by som do francúzka ani nedostrelila a po druhé som aj ja nato zabudlas.nevadí nerob si starosti.ked budeš mať čas potom. 😉

vinka
19. apr 2010

No mne dnes nevykysol chlieb. 😢 😢 😢 Viem,že som dala všetko a ostal úplne na dne a bolo vidieť,že je bud nevykysnutý alebo neupečený z vnútra. ☹ ☹ ☹ Tak dúfam,že neodchádza mi pekárnička.No čo ja budem bez nej robiť. ☹ ☹

adamko05
19. apr 2010

uf, vinka.... dufajme, že iba na ho.no kvasnice 😉

erikasadek
19. apr 2010

vinka tak vyskusaj znova a urcite to nebude pekarnou. moja .. cosi sa stalo, sksu inu muku a ine kvasnice 😉

vinka
19. apr 2010

Joj no skúsim ale to som mala múku z jedného 10 kilového balíka.čo mám otvorený.A droždie som tiež ož včera používala to isté a bolo ok. ☹ Tak snád bol to len zlý den.Ale ani nebolo dobre vymiesené.Na spodku ostalo kooooopec múky na chlebe. ☹ Som musela utekať večer do obchodu kúpiť chlieb lebo by sme nemali čo na večeru. ☹

erikasadek
19. apr 2010

tak malo vody 😉

vinka
19. apr 2010

Nie aj vudy som dala presne kolko stále.Som si istá,že som dala všetko tak ako má byť. 😒

erikasadek
19. apr 2010

tak sprav znova a budes mat jasno .. 😉
ale neverim ze ti konci pekaren.. 😉

vinka
19. apr 2010

no to dúfam aj ja.ved ju mám krátko.od januára. 😒

erikasadek
19. apr 2010

ved preto ze ja ju ma dlhsie a nic take sa mi nestalo stalo, ale mopja chyba zabudl asom nieco pridat a bola som v tom ze som to ta dala; 😀 ako ty, 😀

daj vediet;

vinka
19. apr 2010

No ja si pamätám,že všetko som tam dala.Aj mne sa stalo,že nevykyslo ale som sa spamätala,že som nedala droždie.A chlieb bol ako tehla tvrdý.Ale teraz je mäkký len je hrozne nízky a jak nedopečený. ☹

dusanab
20. apr 2010

Vinka a nedala si zly program? Vies nieco co len pecie....alebo nieco podobne, hm?

vinka
20. apr 2010

Nie to určite nie.Ale ja si myslím či nevypol prúd na chvílu.Ja som nebola doma ale aj na sekundu ked vypne už je po všetkom lebo končí program.Tam nemá žiadnu pamäť.Dnes už vyšiel normálny.A tewn bol neupečený keby som dala len na pečenie tak sa mi spečie.Ale cesto bolo neupečené a nízky. 😒 No srať na neho už je v koši.Dnes bol už fajnový. 🙂

dusanab
20. apr 2010

Tak to ostane zahada....mozno naozaj vypli prud ale mne pisali ze ked je to na menej ako dve sekundy tak sa nic nedeje, ze si to pamata. Dufam ze nebudem mat moznost vyskusat si to 😀 aj ked u nas jedneho casu vypadaval prud skoro pravidelne 😠 podstatne je ze dnes mas krasny chlebik 😉 🙂

erikasadek
20. apr 2010

vinka tak to musel byt poriadny vypadok prudu teda logicky drzi mam pocit pol hodinu ci hodinu.. nepamatam mne s ato raz stalo drzalo. 😉 pamat , ale ked je v procese kysnutio atk je po ptakoch aj tak, lebo teplota ide dolu a nejde to ako ma.. 😒

hlavne je ze pekaren nic ni eje; 😉

vinka
20. apr 2010

erika nemá pamäť.lebo v obchode vypol z elektriky a už išlo od znova.tak preto si myím či to nemohlo byť tak.neviem čo to bolo.ako písala dusanab ostane to už záhadou. 😀

erikasadek
20. apr 2010

vinka ma 10 minut , ale moze to vzdy uz ohrozit kvalitu , mas to v navode strana 95 😉

erikasadek
20. apr 2010

teda ma a nema j eto cudne ak je menej ako 10 min tak v pohode nastratuje stroj ake je dlhe mozes zacat od znova; 😉

vinka
20. apr 2010

Normálne ked vipnem z elektriky a po 5 min.zapnem ide program dalej? 😕

adamko05
20. apr 2010

vinka... aj moja tak ide, som to raz omylom vybrala a zapla a šla dalej, a to ja mám oproti vám OBYC- PRAOBYC pekáren... tak tie vaše super, to isto maju taku funkciu 😉

erikasadek
20. apr 2010

vinka ano 10 minut drzi.. 😉 najdi v navode starna 95 😉

erikasadek
20. apr 2010

ako pracka, aj ona drzi urcity cas apotom je to v kely..

erikasadek
20. apr 2010

vinka ty potvorka ja som si to teraz znova vyskusala, ano funguje nechaj na prazdno zapnutu , pekaren po 10 minutach vytianhi zo zastrcky a zapni? vypise ti znoav ten isty cas a dolu vypise power alert.. 😉

vinka
20. apr 2010

No moja idem namôj dušu to musím skúsiť. 😠 😀

erikasadek
20. apr 2010

no a ako klamem.. 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
21. apr 2010

Nie neklameš tak ja som si myslela,že to nemá. 😒 No dobre tak ostane záhada prečo mi nevyšiel chlieb.Dnes som robila cestoviny lebo som už nemala. 😉

erikasadek
21. apr 2010

vinka nebud smutna nemoze vsetko vyjst 😉

ja som si Ta len doberala moja 🙂

ostane to zahadou tejto temy 😉

vinka
21. apr 2010

Ja viem,že si sa ma doberala.To len ja bukvica si musím skúsiť lebo druhému neverím. 😠 😀 😀 😀 No dnes mi syn oznámil,že kedy rožky urobím lebo už nechce chlieb.Tak budem musieť urobiť rožky alebo pletenky. 😉 Len ked toho musím aspon z dvoch dávok urobiť lebo sa toho zje strááášne vela. 😒