Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

anamor
9. dec 2008

veronka mam unold a chlieb je tak navysoko, druhkrat by som kupila pekarnicku s dvomi hakmi, aj ked neviem ci v takom dizajne ako ja chcem by sa nasla. Inak som max spokojna, ale podlhovasty chlieb je predsa len lepsi.

tieto cesnakove som robila http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3598 myslim ze bezas sem davala link na ne a robila s inou ako cesnak naplnou, proste neviem kto, ale par stran dozadu sa spominali

bezaz
9. dec 2008

anamor joo, tie som doporucila ja, u nas ficia aspon 1x tyzdenne, muz si ich berie do prace, mne zvycajne ostane tak 5kuskov 😅 ja davam aj syr, salamku, v podstate uplne hocico, co mate radi 😉

wighy
9. dec 2008

anamor presne tak by som 2x aj ja vyberala pekaren, 2hakovu kvoli tvaru hehe ale co uz musim sa uspokojit tym co mam

veronkaj
9. dec 2008

anamor skúsim ich aj ja, zatial s pol. dávky

bezaz - tvoja malinká má už 1 mesiac ako to rýchlo ide

otazocka
9. dec 2008

ahojte dievcata 🙂
uz som upiekla rozne chlebiky a aj vianocku a ta bola skutocne skvela, chcela by som ale vyskusat tie bagetky
nemate nejaky vyskusany spolahlivy recept pre moulinexku bagetkovu?

bezaz
9. dec 2008

veronka veru, strasne rychlo to ide.. mala je uz vymyselnik 😀
otazocka ja mam oskusane tieto bagety http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3540

roasha
9. dec 2008

akurat ich mam upecene,tie su fakt dobre.....odskusane viac krat. 🙂

matica2
9. dec 2008

a to davate aj ten med do tych bagiet?

bezaz
9. dec 2008

matica jasnacka 😀

kili
9. dec 2008

neviete mi poradiť? našla som recept na mliečnu ryžu v dom. pekárni, už som dala robiť, ale mi príde dlho ju robiť 1h a 20min., neviete, ako to je?

avanka
9. dec 2008

kili, hod recept

kili
9. dec 2008

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3817
a keby niekto chcel, tak recept na ovsenú kašu
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5779

teraz som robila tú ryžovú, dala som tam tak na jemno posekanú ryžu (čo mi zostalo z preosiatej ryžovej múky, lebo ju robím v takom mixéry), niekoľko zrniek bolo aj v celku, dala som pomer 250ml mlieka a 40g ryže a bolo to dosť husté. nechala som ju robiť asi hodinu, ale asi by sa to spravilo skôr, keďže nebola v celku, ale aj tak zajtra skúsim len 30g ryže. Samko ju ale zjedol, aj keď asi mu moc nechutila, čo bola tak hustá. Ale je to moc pohodlné 😎

mima595
9. dec 2008

Bezaz - a ako davas na tie cesnakove trojuholnicky tie ine "nadivky" - len polozis syr, sunku a zavinies? a vrch potieras cim?

veronkaj
10. dec 2008

moja dcéra včera vyhlásila o deviatej večer mami urob pletenky 😅

a to som došla domov o siedmej, urobila večeru a obed na dnes a ona že ked som si sadla že pletenky,

nerobila som urobím dnes ale v noci sa mi o nich snívalo, normálne som piekla, len sranda bola že som piekla v rúre hoci ju nemám ale všetko upečené v sne bolo mňam

a minule zo soboty na nedelu sa mi snívalo že som stála v krásnej čistučkej vode a okolo mojich nôh plávali maličké rybičky rôzne a tak som sa zohla a jednu som chytila do dlaní .
hned v ten den som podala športku - ževraj ryby v sne sú peniaze a musím skontrolovať či som nevyhrala.

zisšlo by sa

bezaz
10. dec 2008

mima normalne potriem rozslahanym vajcom, naukladam sunecku a posypem nastruhanym syrom, ak mas platkovy, tiez len poukladas.. a na plechu zasa potriem vajcom, ja este vrch sypem lanom alebo sezamom 😉
veronka drzim palce 😀

mima595
10. dec 2008

bezaz - diky, ja mam velky zalusk na taketo slane "kolaciky" ale kedze moji drobci to este nejedia, takže nakoniec cely plech ostane na mne a manželovi - a potom to tak aj vyzera, ked sa postavim na vahu 😉

veronkaj
11. dec 2008

tak ja som včera robila hrnčekovú kokosovú bábovku v pekárni - bol tam prášok do pečiva nie droždie,
nieje zlá ale fakt platí že také piškotové cesto je najlepšie ked tam ide vyšlahaný sneh z bielkov a pečie sa v rúre, bola hutná.

ale jesť sa dá

a včera som sa podla mojej dcéry zbláznila, nielen že som bola v jednom kole od rána ale večer o siedmej som si zarobila cesto na linecké koláčiky a po odležaní v chladničke som ich začala robiť, to by nebolo nič zvláštne keby som mala rúru ale robili ste to niekedy v remoske??? no psina po šiestich kolieskach som to robila no zábava do pozdnej hodiny. ale urobila.

oazapokoja
11. dec 2008

prosím vás a to na všetky tie dobroty dávate cesto urobiť do pekárne a potom pečiete v rúre?ja sa priznám mne kysnuté cesto nejde dodnes a to mi aj k narodkám kúpili misku-kysku 😝 ja sa chystám zajtra alebo v sobotu na nákup tej pekárne,2-hákovú a príkon aspoň 800.podľa rád,ktoré som načerpala 😉

dalli
11. dec 2008

Ahojte,
tak ste ma inšpirovali, že sa tiež chystám asi ešte dnes kúpiť tú pekárničku. Kysnuté cesto som v živote nerobila ale dúfam, že s týmto zázrakom to zvládnem. skúšala som si čo najviac odtiať prečítať, ale je toho tu stráááááááááášne veľa. Ak by ste mohli, čo si mám pri kúpe najmä všímať? Podľa čoho vyberať? Na čo dať pozor?dík a nech vám to všetkým pečie a pečie 😀

dadus30
11. dec 2008

Ahojte,
neviete mi poradiť akú si mám kúpiť pekárničku?
Niekde ponúkajú ETU a niekde zas Moulinex. Hovoria, že si mám kúpiť Moulinex, lebo má vraj lepší teflón.
Poraďte mi na čo si mám dávať pri kúpe pozor.Chcem to len na pečenie chleba. Prosím aj nejaký dobrý recept.
Ďakujem

veronkaj
11. dec 2008

oazapokoja - ja nepečiem v rúre, my rúrú nemáme pečiem všetko v remoske a je to mňam

veronkaj
11. dec 2008

dadus - ja už som vyššie spomínala , ja som veľmi váhala medzi tým akú si kúpiť, kedže som si ju kupovala sama a penazí na rozhadzovanie niet tak ako všade a tak som dala nakoniec na radu človeka ktorý robí s kuch. elektronikou a jednoznačne vyhrala moulinex xxl a zatiaľ neľutujem a dúfam ani nebudem

recept na chlieb - nám veľmi najviac chutí z dámy ten základný ale dávame tam 1 PL solamylu a nedrobí sa a je ešte lepší.

jajax
11. dec 2008

dalli,dadus30 mozno vam trochu pomoze toto http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php
rozdiel medzi jednotlivymi pekarnami nie je velky,ide hlavne o velkost chleba a asi vykon.kazda pekaren je dobra ked mas stastie a pokazit sa moze aj znackova.ako kamaratke martinaemy alebo mojej kolegyni.

dadus30
11. dec 2008

prepáč jajax,
možno vyzerám hlúpo, ale neviem, čo je z dámy.

veronkaj
11. dec 2008

dadus - klikni si na tú adresu a tam máš všetko o pekáňach, pečení a radách spolu s názormi používateľov.

všetci sme začínali , pýtaj sa aj my sa pýtame 😉

dadus30
11. dec 2008

ďakujem pekne,
ste hrozne fajn.

dadus30
11. dec 2008

veronkaj,chcem sa opýtať,
keď sa vyťahujú z upečeného chleba tie háky, nevytrhne sa pri tom aj kus upečeného chleba?

boza
11. dec 2008

dadus30 ostanu ti tam dierky, chlieb by sa nemal vytrhnut.

veronkaj
11. dec 2008

dadus - nie, ja ho vyberám tak že po skončení programu nevypínam ale ešte ho tam nechám tak 10-15 min, vypnem, vytiahnemvon nádobku na utierke ju otočím hore dnom druhou utierkou aby som sa nepopálila potočím hákmi trochu a chlieb vypadne a potom z háčikom podoberiem o opatrne vytiehnem

jajax
11. dec 2008

dadus30 prepc ze som ti neodpisala neboli sme doma.