Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

pavlina05
9. dec 2009

Holky, máte někdo recept na trdelníky?

pirinka
10. dec 2009

tak mi máme taky pekárničku a to moulinex xxl. Jsem s ní maximálně spokojená 🙂 . Tu novější s místem pro bagetky bych ani nechtěla, protože je to prý stejně na...dvě věci 😉

teď jsme sice pečení chlebíků omezily, ale čase vánoc je pekárnička ideální pomocník, který uleví rukám od hnětení a těstíčko je pak jedna báseň 😵

a jak tu někdo sháněl tip na pekárnu, tak já určitě můžu doporučit za sebe moulinex a pak třeba domo a nebo tesco pekárny tipově stejné jako domo

erikasadek
10. dec 2009

ozi aj ja som ich robila su super.. 😉 pred mesiacom deti mali radost, ako na slovensku, stale hovorili , baka rozky. 😀

ozi
11. dec 2009

eri, super,len ma daj do obrazu, čo je to baka rozky. Teda rožky viem, ale baka neviem. 😀

U nás pekárnička fachčí každý druhý deň, už si pripadám ako profík 😅

erikasadek
12. dec 2009

ozi, babka, rozky. 😀 prepac..

preklem, no ked sme boli na slovensku po prvy kar , v lete tak ochutnali nase rozky.. a , teraz ked niekedy robim tak stale, babka, rozky.. 😀 ako babka, kedze pre nich slovensko , je synonym , babka;. 😉

vinka
12. dec 2009

Ozi profik budeš ked ti pôjde pekárnička ako mne aj dva až tri krát denne. 😀 😀 Aj dnes doobedu chlieb a ku večeru cesto na langoše. 😉 Joj ved ja si už ani život bez pekárničky neviem predstaviť. 😀

ozi
12. dec 2009

eri, aha 🙂 , minule som si všimla, že snž, tak Ti želám, aby Ti to vyšlo ako mne, keďže máš tiež dvoch chlapcov 😉

vina, u nás sa toho toľko zatiaľ nespotrebuje, ale rátam, že keď budú deti väčšie, tak sa pekárnička nezastaví 😵

ozi
12. dec 2009

že vina 😝

vinka 😉

erikasadek
13. dec 2009

ozi dakujem , si zlata.. 🙂 vinka ahoj.. 🙂

tasnim
14. dec 2009

ahojte kocky..mate niektora panasonic sd255... viete poradit niejaky dobry receptik? musim rychlo nieco upiect a presvedcit manzela, ze to neboli vyhodene peniaze ;(

erikasadek
14. dec 2009

tasnin 🙂 ja mam 🙂 a urcite to neboli vyhodene peniazze 😉

tasnim
15. dec 2009

jeeej dakujem erikasadek... a mas aj niejaky odskusany recept? napr na pravy slovensky chlieb lol...chyba mi...
kde si v zahranici?

erikasadek
16. dec 2009

tasnim, hodim ti ja som v parizi.. 😉

tasnim
17. dec 2009

chytaaaaam ;) , dakujem erika ..napis mi bud tu do ip, alebo na email (poslem ti ho do ip) dakovala

tasnim
17. dec 2009

btw mas veeeelmi cute deticky x

erikasadek
17. dec 2009

tasnim tak ze tie to mam vyskusane v panasoniku, len s tym ze ja davam, susene, kvasnice najprv teda ako prve.. 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19580

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19552 normalne urob v pekarni.
ak pouzijes cerstev drozdie, tak ho daj trochu do vody alebo mlieka, s cukrom apridaj navrch/ 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18206
totoje lahodka a odporucam kezdemu tento recept.. 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17776

super chlieb

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17654

tento , je tiez jedna basen;;

takze tieto su take nase oblubene, a niekolko stra do zadu som daval francuzske prelozen erecepty, tie super vzdy vyslo vseto typ top 🙂

dadulienka2404
21. dec 2009

baby neviete mi poradit??kupila som si pekaren a chcela som urobit slnjavascript:addEmoticon('☹','vBody')
javascript:addEmoticon('☹','vBody')ecnicovy chlieb ale nerozumiem navodu je to na nervy neviem ci mam dat dokopy a aky program zvolit ☹ ☹

erikasadek
21. dec 2009

dada ja som nerozumala ani slovo, ako a co chces urobit.. 😉

junovka
21. dec 2009

dadulienka, do pekarne nahadz vsetke ingrediencie, ktore pise recept a zapni program klasik./neviem aku znacku pekarni mas 😕 / 😉

zuzka11
22. dec 2009

Ahoj holky!

Taky se hlasim do klubu - mame Panasonic, zatim spokojenost velika,ale delala jsem jen smesi, ted jsem o vikendu chtela zaexperomentovat a upect vanocku a oooopppps, asi jsem daal blby program.....muzete poradit, na kolace nebo vanicky davate jaky program? Testo apak bake only nebo bake rapid?Moc diky.....a jdu mrknout na ty doporucene recepty 😉

erikasadek
22. dec 2009

ZUZKA AK CHCES CESTO LEN APOTOM LEN UPLIECT a dat do rury tak das cesto ak davas hrozienka tak das cesto + ingredient 😉

ak chces len v pekarni tak das prvy program bake + ingredince j eto na sladky kolac program.. 😉

ja osobne by som vsak len dala urobit cesto , vylozis cesto, rozdelis na 3 alebo 4 casti, a upleties 3 minuty robota, a das znova jemne nakysnut na teplom mieste a potom sup do truby..

ja osobne davm do remosky pre mna najlepsia varianta;. 😉

kolac ke drobis tak, len das program pizza nechas miesat 20 minut , vypnes program a zapnes uz iba pecenie.. 😉

zuzka11
22. dec 2009

Eri moc diky....ja puvodne chtela "bez prace" - toz vsechno nechat na pekarne a zapla jsem jen bake only.....co z toho bylo ani nemusim popisovat, co? 😉

Takze spraven, pokud jsem to pochopila jsem mela dat pizza apak bake.....nejak jsem nepochopila to druhe cos psala..... 😕 😔 co je na sladky kolac program?Moc diky.....

erikasadek
22. dec 2009

zuzka , pizza program je naprikald ,babovka pernik a podobne mrkni na , recept pernik co som hodila hore.. 😉
bez drozdia..

ale na vianocku das program.. alebo ine sladke kysnute.. program; 😉 basic ten prvy stisnes raz
potom stisnes optino az sa ti ukaze, raisin.. to je , ak davas horozienka, alebo cokolada, jednoduch sladky kolac. 😉 aj ked nic nedas.. 😉
a ak chces len kysnute cesto a sama ho potom upleties tak zapnes; basic
a potom option dought aelbo stisnes este raz a mas dough + raisan, to je ak chces pridat nieco do cesta.. 😉

dufam ze uz si ma pochopila, pizza program len na pizzu alebo, na kolac bez drozdia styl pernik alebo babovka;. na miesanei po 20 minutach vypnut.. 😉

zuzka11
22. dec 2009

Uz mi to docvaklo..... 😀 jsem dneska nejaka pomalejsi........dikes moc.....jinak budu pect z mimibazaru tu pravou fr.briosku 😀

erikasadek
22. dec 2009

tak pec, je vyborna,; a prava fr. ma vela podob.. 😉

tak len pec..

zuzka11
22. dec 2009

Jooo, jenze kdyz neni perfektni, musim ji snist jen ja, manzelisko se ji netkhen a pak ty kilca ☹ 😔 Ale jdu do ni 😉

erikasadek
22. dec 2009

neboj bude super. 🙂

ozi
23. dec 2009

bréééé ránko

neviem, či zajtra stihnem, tak trochu skôr

VESELÉ VIANOCEEEEEEEEEE

prajem veľa darčekov, aj keď ja som ten najkrajší darček dostala už v lete

erikasadek, idem piecť perník, podľa Tvojho odporúčania z MMB, tak som zvedavá 😎 😕

matica2
23. dec 2009

ja sa pridávam k ozi a prajem vám rozprávkové vianoce a štastný nový rok a veeeeela podarených dobrôt z pekárne 🙂