Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jajax
11. apr 2009

martiaema vyzeraju super asi tiez skusim 😵

kacarinka
11. apr 2009

ahojte dievcata,

prosim Vas o radu, prave som dostala pekaren Moulinex XXL, a manzel kupil aj hotove zmesi z Lidla - selsky chlieb a cabattu. prosim Vas, ktory program mam pustit? a co sa tyka vody - presne ako je napisane, alebo menej? dakujem Vam za pomoc

roasha
11. apr 2009

kacarinka,pr.c.1,ale aby si nebola z tej Lidl zmesi sklamana. 😒
ja ju uz pouzivam len za lyzicu-dve k normalnemu receptu.
300ml vody/trosku piva k tomu/
2lyzice olej
1lyzica ocot
500g hladka muka,tam pri vazeni dam tu zmes z lidl,a dovazim do 500g,podla potreby este lyzicu muky,vidis podla cesta,nesmie byt riedke
1Cl cukor
2Cl sol
1cl rasca
--------mozes dat lanove semena,kukur.krupicu,ovsene vlocky

roasha
11. apr 2009

zabudla som na drozdie!!!!!!javascript:addEmoticon('😲','vBody')
polku cerstveho,alebo 1,5cl instant 😉 🙂

martinaema
11. apr 2009

kacarinka - ciabatta je fajn, ale vody menej! Aspoň čo som ja skúala, tak mi to bolo veľa vody. A konečne som zohnala chlebové korenie 🙂 🙂 🙂 Al-Natura z DM, tak som zvedavá, čo to spraví

kacarinka
12. apr 2009

dievcata, dakujem Vam 🙂, prave som dopiekla, vyskusala som ten Selsky chlieb a dala som program 1. som zvedava, zatial to vyzera celkom ok. hned som ho vybrala po dopeceni (resp. po pipani) a teraz chlebik "chladim" na linke... no som zvedava...

roasha - dakujem za recept. urcite vyskusam 🙂

chlebove korenie? fiha, tak to som vobec netusila, ze nieco take existuje 😲 , som totalny novacik, tak len "ziram" 😅

kacarinka
14. apr 2009

tak ten chlebik je supis, moja mala len vykrikuje - ebik 😅
dakujem este raz.

sisav
15. apr 2009

ahojte, poradte mi nejaký dobrý recept na dobrý zemiakový chlebík neviem najst dobrý recept ☹ Mala by som ešte jednu otázočku, poradte mi prečo niekedy chlebík býva vyšší nadýchaný kilový a niekedy je nižší a ťažký kilový. Dajte mi prosím vedieť v čom je chyba, keď som dala celý balík suš.droždia tak bol nadýchaný a keď píšu len 2 lyžičky suš.droždia tak je malý. ☹ Je chyba v tom?

matica2
16. apr 2009

sisav na strane 141 som písala recept na zemiakový a je s pivom ale nemusíš ho dat ale vodu. ja dávam celý sáčok droždia ak je pisané že je na pol kila múky. ked je menej droždia tak menej nakysne 😉

sisav
16. apr 2009

dakujem idem vyskúšať

natsa
17. apr 2009

ahojte dnes som si kúpila pek.na chleba akási som z toho zmetená,mám ktomu recepty a skoro všade sa uvádza chlebová múka kde ju zohnať?mám kupene z lidla tú za 50sk ale to sa mi zdá byť drahé.poradte

matica2
17. apr 2009

natsa my tu kuchtíme z receptov tu 😉
http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php
a múku daj normalnu hladkú T650

natsa
17. apr 2009

matica dakujem,hned som si stránku uložila 😉

wighy
17. apr 2009

ja pouzivam hladku muku 00 z tej mi viac chuti hehe a potom pridavam ,raznu alebo spaldovu alebo inu celozrnnu podla toho aku mam

matica2
17. apr 2009

no ked náhodou inú nemám tak dam aj 00 ale menej my nakysne 😉

natsa
17. apr 2009

A kde zoženiem to chlebové korenie?ešte som ho nikde nevidela

matica2
17. apr 2009

ani ja som ho nevidela iba tu o nom čítam 😀

martinaema
18. apr 2009

V DM-ke - je to dvojbalenie a stojí okolo 26 Sk. Presný názov: Alnatura Brot Gewurz. Sú to pomleté všelijaké koreniny a na 500g múky sa dáva max. 1 čajová lyžička.

natsa
18. apr 2009

ja som si včera kúpila včera z Lidla tie hotove na domáci chlieb ale popravde sa nám to nepáči chleba je tuhý
Vyskúšam nejaký čo ste sem popísali.Už ste skúšali nejaký chleba na sladko?

natsa
18. apr 2009

nemáte nejaký dobrý recept na rožky do dom.pekárne?

martinaema
18. apr 2009

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=4920
tieto robievam - múku obmieňam/celozrnnú, grahamovú.../

jajax
18. apr 2009

martinaema ja robievam tieto http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=4945
nakoniec ich navlhcim a obalim v raznych vlockach.a davam menej lanoveho semena ale pridam slnecnicu.su fantasticke.muku si namiesam aku mam doma.

natsa
19. apr 2009

Ahojte,vyskúšala som rožky boli super.

matica2
19. apr 2009

natsa a ktoré si skúšala

natsa
19. apr 2009

Skúšala som stej stránky čo zadala martinka.Recept české rožky.Vyskúšajte sú suprové.U nás boli behom 10min fuč.

emily333
19. apr 2009

ja som raz skusala ale nemala som k tomu video tak len co som vedela no kym boliteple boli super a ked vychladli tak som znich mala kamen 😀 ale uz teraz budem muudra vdaka babenky 😉

netmona
20. apr 2009

jaj ,,emily33 ja mam domacu pekareń a som spokojná

emily333
20. apr 2009

ved aj ja som spokojne ale som zaciatocniik 😀 😀 😀

natsa
20. apr 2009

Ahojte tak dnes som obehala všetky obchody u nás a múku mali len hladkú 00 a polohrubú ale to len tesco clever,v ostatných obchodoch škoda písať.To naozaj je problém kúpiť múku celozrnnú,kukuričnú alebo T 650?dievčence kde chodíte na múku?Rozmýšlla som ešte nad obchodom zo zdravou výživou aj ten je u nás,žeby tam?

junovka
20. apr 2009

Natsa, vo vasom meste mate Kaufland?Tam ja zozenem akekolvek muky 😉