Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

vinka
17. mar 2010

Adamko tak tolko by som už ani neplietla. 😀 😀

adamko05
19. mar 2010

vianočka sa vydarila 😝

čaute v novej verzii 😵

junovka
19. mar 2010

AHOJTE 🙂 🙂
Adamko, a chutovo sa ti ako vianocka zda?

dusanab
19. mar 2010

Ahojte, vidim ze necele dva dni bez konika sme nejak prezili 😉
skusala som nove pecivo, dopadlo to uuuuuzasne, bostonske slimaciky sa to vola, mnam 🙂 krpcovi najviac chutilo zvrchu objedat semiacka so solou....ale my sme zjedli celych 😀

junovka
19. mar 2010

baby, hodte sem nejaky dobry receptik na toustovy chlieb.Vdaka 😉

vinka
19. mar 2010

Dusanab ja,že tu nová a to ty fotku pridala. 😀 😀 No baby prišla som na koren prečo mi nevyšla brioška.Váhu som mala pokazenú a vážila o 250 g menej. 😝 A to je dosť o 250 g múky viac. ☹

dusanab
20. mar 2010

Vinka no som si dovolila, co? 😀 Ja som mala predtym vahu a ta ukazovala standardne o 100 g menej a nedalo sa to prestavit....kym som prisla na to ze mi zle vazi dllllho trvalo....vela veci som zaujimavo piekla kym som na to prisla 😉

erikasadek
20. mar 2010

ahojte. 😉 😉 😉 😉 😉 🙂

vinka
22. mar 2010

Ahojte baby.No tie rožky mali u nás úspech.Som ich už aj párkou plnila.Už ma prestalo baviť to stáčanie. ☹ Tak máme zas chlieb. 😀

junovka
22. mar 2010

baby, a co ten toustovy chlieb ☹ ,...to nikto tu taky nepecie?? ☹ 😕

lara1705
22. mar 2010

pre junovku. Ak chceš napišem ti recepr na toustovy chlieb pre domacu pekareň. 🙂

ralanka
23. mar 2010

ahojte baby chcem sa opýtať či niekto skúšal z dámy kokosovú bábovku už som ju robila 2x a nevyšla mi robila som ju presne podľa receptu a vôbec nechce nakysnúť a aj po pridaní času je taká ubitá a vnútri polosurová a zvonku dobreže nie zhorená neviete poradiť?díky

vinka
23. mar 2010

No baby pletenka je už v rúre.Sa zohrieva.Som zvedavá čo vylezie. 😀 😀

erikasadek
23. mar 2010

junovka j ama dobry , pohladm a a dam ok. 😉

ralanka neporadim nepeciem v pekarni , babovky , nie je nad klasicky sposob .. 😉

vnka.. 😝 😉

jaandy
23. mar 2010

relanka ktoru kokosovu babovku si myslela?

erikasadek
23. mar 2010

jaandy ja som vyskusala par a tento mi najviac sedel..
POTREBNÉ PRÍSADY

320 ml mlieka, 1 čaj. lyžička soli, 1 čaj. lyžička cukru, 40 g oleja, 500 g pol. múky, 30 g solamylu, 1/4 droždia

POSTUP PRÍPRAVY

Dať do pekárne, program Sendvič.

vinka
23. mar 2010

pána jaká krásna pletenka mi vyšla.Joj až som bola unesená lebo nikdy som pletenku nerobila. 😀 😀 baby kukuk do albumu môjho.Mám nový lebo do starého som nevedela fotku pridať. 😀 Tak si pozrite moju pletenku ak chcete. 😉

erikasadek
23. mar 2010

vink ajedn anadhera;. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dusanab
23. mar 2010

vinka supeeeeeeer, krasna 🙂

ja viem, nic moc, ale mne sa zas podaril pekny chlebik so spaldovou mukou co mi stale nevychadzal.... tak som tiez spokojna 😀

vinka
23. mar 2010

Baby ale ste ma mali vidieť zapletať.Notebook v kuchyni na stole a som si to púšťala v etapách a zaplietala. 😀 😀 😀 Ale ako sa to pletie už neviem. 😀 😀

erikasadek
23. mar 2010

dusana konecne 🙂

to nevadi nech zije net a mozes pozerat znova 😀

dusanab
24. mar 2010

Vinka namiesto vecerneho programu si budes pustat zaplietanie vianocky a do tyzdna to vies dokonale 😀 😀 😀 😀

Erika podla mna som mala blbu seriu muky a preto mi to nevychadzalo, teraz peciem zo spaldovej s inym datumom a vychadza

vinka
24. mar 2010

No hej.Našla som v kalendári recept na velkonočný veniec.Už sa teším,že ho urobím.Idem ho robiť sebe aj sestre. 😀 😀

henikav1
24. mar 2010

vinka, ta vianocka vyzera fajnovo, je niekde aj recept, ci ani nemam hladat?
zapletat viem, ako studentka som pracovala v pekarnach pri vianockach 😀 😵 😀 a viete ako sa hovori, "co sa v mladosti naucis......

vinka
24. mar 2010

Jáj moja ale ešte nie si v starobe. 😀 😀 😀 Je tu hodim link rovno na pletenku. 😉

vinka
24. mar 2010
junovka
24. mar 2010

Vinka, tak super, ze vianocka vysla.A bola aj chutovo dobra?Si myslim, ze ano, ze?Inak, to z kolkych copov si plietla???? 😕

Henikav, tu je recept na vianocku. : http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3581

vinka
24. mar 2010

Junovka sme jej to zduplovali nech pečie a pečie. 😀 😀 😀
Bola výýýborna.Ani som netušila,že viem takú perfektnú vianočku upiecť.Teraz pôjdem robiť velkonočný veniec som našla recept a vyzerá báječne.

henikav1
24. mar 2010

jej dakujem, takze najblizsie ju peciem urcite tento vikend 😵 😵 😵
vinka ten velkonocny veniec je tiez vianocka len stocena do venca?

junovka
24. mar 2010

vinka, cize zaplietla si 3 copy a na vrch si dala tiez z 3 copoch? 😕 Dobre som to pochopila? 😕 😅