Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

junovka
9. júl 2010

@dusanab citam, ze si mala nejaku haved v muke....asi par mesiacov dozadu sme tiez mali plno chrobacikov v mukach, ktore sme kupili v Kauflande.Myslela som si, ze ci nahodou nie su po zaruke, nakolko manzel ich nakupil quantum, stali dlhsie v skrinke....po zaruke neboli.Stale kupujeme z Kauflandu muky, teraz uz max. po 2 kg...zatial je vsetko OK 😉 😅

reruna
9. júl 2010

@dusanab ty jo, tak to abych si dávala pozor, to se mi ještě nestalo, ale jednou jsem měla takové chrobáky jak popisuješ v kupované strouhance
a ta mouka t650 je nějaká spešl? já kupuju normální hladkou
chleba se mi pořád ještě peče, zdál se mi nějaký nedopečený, tak jsem ještě dopékala- jak poznáte, že je chleba hotový? já jsem tam píchala špejlí jako třeba do koláče a pořád se mi to zdálo lepkavé a shora úplně bílé, ale boky jsou už celkem dost připečené.... asi bude něco nna tom, jak psala erikasadek, že too víko, jak má velké okénko, tak tam uniká teplo a proto je to shora nedopečené, i ta brioška byla nedopečená trochu shora...

dusanab
9. júl 2010

@junovka len ja mam kaufland trosku od ruky aby som tam chodila kazdy druhy den po muku tak som kupovala viac a vtedy sa zacala ta haved mnozit, ked toho bolo viac pokope ☹ ale skontrolovala som, presypala do nadoby a uvidime....
@reruna tak mne by zas struhanka nenapadla, mala som ich iba v muke, ani len v cukre ani v granku otvorenom neboli dam pozor aj na struhanku, vdaka za tip 😉 chlieb je upeceny ked pipne pekaren ze je hotovo 😀 😀 nejak to nesledujem, ale raz som dopekala lebo som vela muky prisypala a bol taky biely chlebik tak som dala este na 10 minut dopiect. Rozmyslam ako to spravit, ideme zajtra do Bojnic a chleba je malo, drobec sa zobudi a ideme na gulas, hm, stale sa bojim dat odlozeny start, to davam iba na cesto na pizzu, na chleba nie, mozno budem piect vecer o osmej 😀 😀 uvidime

reruna
9. júl 2010

tak chleba jsem pekla ještě asi o 20 minut více a stejně je to takové lepkavé, ještě by to asi chtělo, tak nevím, kde je problém...měla jjsem nastavenou střední kůrku, příště dám tmavou asi, ale chu´tově je výborný

lukika
9. júl 2010

Tak nakoniec ešte ten notebook mám. Reruna aký si piekla ten, ktorý na strane 200 odporučila Alami-otáznik. Ja som ho včera piekla a stačil mi ten program základný stredná kôrka a včera sa mi fakt vydaril. Ešte som lepší neurobila. Patrí k mojim favoritom.

reruna
9. júl 2010

@lukika ano ten, nastavila jsem ho taky na základní, střední kůrku, bylo tam psáno že na 1 kg chléb, ale asi to příště nastavím na ten 750 g a tmavou kůrku, mě připadá takový "ťápavý", ale chu´tově je dobrý

reruna
10. júl 2010

tak po vychladnutí už nikomu nepřipadal nepropečenej a byl výbornej, lepší než ten z lídlácké směsi 🙂 na to, že to byl můj teprve druhý pokus, to docela šlo a tenhle super chlebík má výhodu, že je strašně jednoduchý a dá se různě obměńovat, takže se asi nepřejí. Dělali jste ho i s tím mlékem?

lukika
10. júl 2010

reruna ja dávam 200 mlieka a 150 vody a dala som čersrvé kvasnice zdá sa mi to lepšie. Ja ho mám krásny nadýchaný, mäkučký. Teras sa mi mieša cesto na buchty plnené lekvárom. Hanácke sme už zjedli a chcem vyskúšať to cesto od dika z dámy

lukika
10. júl 2010

Sorry -Teraz

alami
10. júl 2010

@dusanab u nás t650 všade, len dobre popozeraj

vinka
10. júl 2010

Ináč ja kupujem len po 20-40 kg múky naraz ked je v akcii.tak keby sa mne dostala do múky tak zošaliem asi. 😀 😀 No dnes robím zas briošku.Deťom fest chutila.Som dala vanielkovú aromu nemala som rumovú.kriste jak mi krásne celý byt rozvoniaval.To bola hotová fantázia 😀 😀 😀

dusanab
10. júl 2010

@alami no u nas som ju teda videla len v kauflande 😒
@vinka tak to by porazilo aj mna 😀 😀 asi risknem zas tu briosku ked si ju tak chvalite ale bojim sa ze sa mi zas nepodari.... ☹

vinka
10. júl 2010

Nerozumiem prečo sa ti nepodarila.Išla si podla receptu? 😕

junovka
10. júl 2010

baby, hodte este raz sem prosim ten vas receptik na briosky 🙂

vinka
10. júl 2010
alami
10. júl 2010

skúšam tento rýchly chlebík http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3913 čo nadulici piekla, som zvedavá

nadulici
10. júl 2010

caute, tak som vcera vyskusala aj odlozeny start 1. x, a super, rano teply chlebik na ranajky 😵 ....robila som znova semienkovy co teraz alami pisala, akurat na zakladnom programe a zasa bol mnamkovy..... 🙂

dusanab
11. júl 2010

@vinka nenakysla mi a bola skoro na uhol zhorena, dala som zly program (uz od vyroby nejak cudne nastaveny) a teraz mam proste blby pocit ☹ inac bolo vsetko podla receptu

lukika
11. júl 2010

dusanab nič si z toho nerob. Ja som včera vykydla do koša cesto na buchty. Robila som cesto , ktoré tu odporučila Alami tuším to od Dika na všetko sladké. Recept je určite dobrý a presne som všetko odmerala podľa receptu, ale bolo to strašne riedke. Pridávala som tam múku a ked sa mi zdalo, že už som tam pridala moc, že by sa to moc líšilo od receptu, tak som tam prestala dávať aj ked to ešte trochu lepilo.Myslela so si, že ked to nakysne bude to dobré, ale ono to potom lepilo strašne. ☹ Aj som tam pridala múku ešte, aby to nelepilo, ale potom sa mi to zdalo už dosť husté a lepilo furt. Nasrala som sa a pleskla som to do koša. 😠 A už so mala nachystané džemy aj plech i rúra bola vyhriata na kysnutie. Rozmýšlala som či nedám robiť druhé, ale už sa mi nechcelo. Vyskúšam nabudúce.

lukika
11. júl 2010

odložený štart so robila tiež, ale len z kupovanej zmesi a bol dobrý. Aký je to semienkový chlieb-otáznik

vinka
11. júl 2010

No mne zas vyšiel nedokysnutý chlieb a mám druhé droždie.Idem zajtra skúsiť na Základný program dlhý a ked bude na h..o tak pôjdem upiecť k známym z mojích surovín,že ako vyjde a asi pôjdem ho reklamovať ☹ ☹ ☹

zanna
11. júl 2010

cauky,prosim, mozem dat semienka na chlieb behom pecenia?Viete,tak aby boli na povrchu,ci sa po otvoreni chlieb nepokazi?

dusanab
11. júl 2010

@zanna ja davam pred poslednym kysnutim, vyberiem haky, "upravim" povrch, trosku potriem vodou nech semienka nepadaju a posypem 😉 zatial vzdy v pohode

erikasadek
11. júl 2010

@vinka aky chlieb robis ze ti zle vychadza 😒 ?

vinka
11. júl 2010

Základný čo je s vodou.Ved ho robím denne. ☹

erikasadek
11. júl 2010

cudne.. velmi cudne;. 😒 😕

alami
11. júl 2010

na tom rýchlom bol taký - že - no...mohol byť 😀 ale nenakysol až tak, ako by mal, už iba na základnom pečiem 😅
@lukika to je divné, mne sa robí suprovo, práveže je hneď dobré - krásna guľa sa spraví a netreba nič prilievať ani prisýpať
@lukika link na semienkový som dávala na tejto strane

ja používam odložený štart často, aby sme mali ráno teplý chlebík - je to bez problémov, len si vždy po chvíli skontrolujem, či nejkaú tú minútku odpočítalo, aby sa mi nestalo ako raz na práčke, že som za nastavením nestlačila štart a ráno vstanem a nič 😅 😀

erikasadek
12. júl 2010

j atiez nemusim rychly chlien nikdy to nie je ono , ako klasicky dlhy program.. 😉 proste naozaj nemusim ani chutovo ani tvarom ani kvalitou. 🙂

vinka tak ako??

vinka
12. júl 2010

No dala som robiť dnes dlhý program tak potom dám vedieť.Len neviem prečo lebo ja nerobím prvý krát rýchly.Ved od kedy ho mám pečie iba rýchly tak tomu nechápem.No uvidím čo dnes vytiahnem. 😉

erikasadek
12. júl 2010

vinka mne rychly nikdy dobry nevysiel .. 😉 neda s apoorvnat s normalnym programom.. 😉