Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jajax
15. jún 2008

daniela,dala som na Salema recept na nase oblubene zapekane cestoviny.su sice bez zeleniny,ale nam aj tak velmi chutia 😝 alebo prave preto 😀 ak chces vyskusaj 😉

vesi
15. jún 2008

ahojte 😀

ten cukinový chlebík vyzerá výborne 🙂

dani, ja robím zapekané cestoviny tak, že všetko vrátane cestovín zmiešam vo veľkej mise a tak dám zapiecť. ale v pekárni som to ešte neskúšala. a hlavne tam dávam slaninku popraženú 😀 už som skúšala aj s otestovaným mletým mäsom a tiež to nebolo zlé 🙂

vesi
15. jún 2008

kde ste všetky? vypekáte? 😀 ja som dnes robila kroasanty plnené čoko pudingom. cesto sa mi dnes nepodarilo až tak ako prvý krát, ale aj tak sú chuťovo dobré. vybrala som 2 najkrajšie a odfotila, ale na salema dám až zajtra, dnes som už KO. 🙂

jajax
15. jún 2008

vesi,tiez sa cudujem co sa deje 😲 som zvedava na foto.ja som ich tiez namala velmi pekne ale chutovo super 😝 davala si obycajny puding alebo si ho spravila hustejsi?

vesi
15. jún 2008

jaja, dala som namiesto 500ml, len 450, aj tak sa mi zdal riedky, ale nebol, vôbec nevytekal a sú mňam, ale mne osobne viac chutili s nutelou, ale ja som na nej závislá, tak nie som objektívna 😀 mne sa na vzhlad nikdy poriadne nepodaria, nemám na to trpezlivosť, ale hlavne, že chutia 😉 😀

jajax
15. jún 2008

kocky zrusili mi synovu fotku a ja svoju ziadnu nemam.nenavidim fotenie 🙄 dufam,ze vam to nebude vadit ze som bez fotky ☹

vesi
15. jún 2008

jaja, nevadí 😉 ja tiež neznášam fotenie 😝

jajax
15. jún 2008

ja neviem co mam zajtra piect 😨 chcela som piect tycinky 496,potom ma napadol arabsky chlieb a teraz si ma navnadila kroazanmi 😅 som zvedava co budem nakoniec robit 😕

lusil2005
15. jún 2008

caaafte babizne! tak som zas doma. dani a to je aka ta plnka do ciabatty??? znie to dobre, ja mozem cokolvek olivove. tak sa podel.

no idem kuknut salema. tesim sa na vase vytvory! 😀

lusil2005
15. jún 2008

dani mna hento napadlo tiez ze dat ten napis odkial je ten recept a tak priamo na fotku lebo do popisu sa to nikdy cele nezmesti. budem to tak robit aj ja. je to supis.

zabinka
16. jún 2008

Ahojte pekarky,mozem sa k Vam pridat? Aj ja mam doma pekarnicku, len nemam moc cas na take velke vypekanie. Kde najdem toho salema? Rada by som sa trosku inspirovala. 🙂

danielala
16. jún 2008

Kočky, ja som úplne bez surovín. Dnes sa ide na nákupy.

Lusil, myslela som taký základ plnky ako je, že cibuľka, cesnak, bazalka a pridať rozkrájané olivy, pretlak alebo pasírované paradajky a prípadne mleté masko. Mne sa toto tvoje cesto ešte viac páči na slané pochúťky ako to na závin. Budem ho používať na slané koláče všeobecne.

Jajax, to prečo ti akože vymazali fotku?

vesi
16. jún 2008

zabinka, vitaj 🙂

kočky, dala som fotku kroasantov na salema, ale neviem už odkial bol ten recept, kto vie, môže to doplniť do popisu? dakujem 🙂

jajax
16. jún 2008

daniela fotku mi zmazali labo som to nebola ja.musim mat len svoju fotku.ja sa zasadne nedavam fotit,lebo na kazdej fotke vyzeram ako idiot-nenavidim fotenie 😖

vesi,to sa ti tie kroazany ako moc nepodarili?ved su uplne super 😅 mala by si vidiet tie moje.teraz sa mi miesi cesto na tycinky.potom dam vediet ako dopadli 😉

zabinka
16. jún 2008

Baby dakujem, uz aj beriem inspiraciu 😉

vesi
16. jún 2008

jaja, len tieto 2 boli pekné, ostatné nemali také celistvé cesto, ale chutili výborne 😀

jajax
16. jún 2008

tak moje tycinky dopadli-alebo skor nedopadli ☹ nepostrazila som si cesto a bolo dost riedke 😒 tycinky sa z toho nedali robit,tak som to nakrajala na stvorce.a kedze som bola sklamana,nebavilo ma to a krajala som ich hocijako 🙄 dufam,ze budu aspon jedle.

jajax
16. jún 2008

tak som vybrala par stvorcov a dala ich na Salema.ziaden zazrak 😖
nie je to chutovo zle,ale mi ostaneme pri nasich oblubenych praclikoch tycinkach 😝 tie nestihnu ani vychladnut a je po nich a toto budeme jest niekolko dni.proste nam chuti nieco ine 😵

vesi
16. jún 2008

jaji, ale vyzerajú chutne, ja takéto chuťovky milujem k vínu, preto som teraz v téme o chudnutí 😀

wighy
16. jún 2008

ahojte babulky

vitam ta zabinka 😉

mame zavireny pc tak preto som s aneozvala,teraz pisem z muzovho fir. pocitaca

dnes som robila zakladny chlebik ale dala som tak trochu raznej vyrazkovej muky, a je ece chutnejsi uplne nadychany a chrumkavy mnaaaam 🙂

piekli ste uz nejaky francuzsky chlieb???chystam s na nejaky a ece chcem upiect margotkovy kolacik

vesi tie croasantty vyzeraju supeeeeeer mnaaaaaaam
jaja aj tie tycinko stvorceky vyzeraju chutne

jajax
16. jún 2008

kocky dik 🙂

lusil2005
16. jún 2008

caaafte babule. ja teraz moc nepeciem, chyta ma cestovna horucka uz. ale tak - aspon kysnuty ceresnovy kolacik som dnes ukuchtila lebo sme doniesli od svokrovcov dve bednicky ceresni. davam fotose.
snad este nieco do stvrtku stihnem. stale neviem, ako to tam bez mojej pekarnicky vydrzim 😔

wighy
17. jún 2008

ahojteeee

dnes idem piect pernik ale iny recept ako minule ,dam vediet
😀
lusil a kam cestujete???zober si pekrnicku so sebou 😀 😀 😀 sup sup s nou do kufra

anamor
17. jún 2008

dobre rano kočky, som vas prišla pozdravit, ja velmi teraz PC nestiham a ked stiham tak nejde konik /ako vcera 😠 akurat ked som tu bola/. Ja momentalne peciem akurat chlebik sup-sup a to ho jem az na dalsi den - ze kvasnice nafukuju, takze piect len s praskom do peciva, som piekla jeden kolacik, ale zeby bol nejaky slavny sa neda povedat, dal sa spapat, taka jablkova babovka alebo ako to nazvat.... no nestoji za to aby som zverejnila receptik. Tak pecte, ja postupne hadam budem znova vypekat /aj to jest 😀 /

wighy
17. jún 2008

anamor juuuj super zee si sa ukazala, uvidis postupne budes mat stale viac casu 😉 aj na pekarnicku

mne tu uz rozvoniava pernik, mnaaam vyzera super ovela lepsie ako ten minuly, potom hodim foto

baby ako upravujete foto na salema ked tam viete pisat ten text??vo fotoshope???

vesi
17. jún 2008

wighy, ja to robím v gimpe, tada ked mám čas 🙂

vesi
17. jún 2008

ale určite to ide aj vo fotoshope 🙂

wighy
17. jún 2008

vesi som si myslela, no ja tera zpridam foto neprerobene lebo nemam cas o chvilu ideme do poradne
ale pernik je fantasticky 😉

jajax
17. jún 2008

anamor na Salema som dala recept na velmi dobry jablkovy kolac-nieco ako jablkovy pernik.je bez kvasnic,ak chces skus 😀