Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

natsa
21. apr 2009

No nemáme ale niekedy ideme do TN a tam je.Dnes som zasa obehala obchody a nezohnala som sol tú hrubozrnnú.Robila som zasa rožky,tak boli bez nej.

junovka
24. apr 2009

ahojte baby

chcela som sa poradit s vami.....chcem robit kysnute cesto.Mozem dat ako poslednu suroviny vajce??Nakolko podla receptu, vajce sa ma dat este skor ako muka a drozdie.Vdaka 😉

matica2
24. apr 2009

ved by sa vari nič nestalo ked ho dáš do rohu

martinaema
24. apr 2009

no kľudne 🙂 aj tak sa dobre pomieša, aj mne sa to pár krát stalo, že som zabudla dať naspodok

junovka
27. apr 2009

Vdaka za rady baby, vyskusane....v pohode ...cesto sa vydarilo 😎 😉

laluchova
27. apr 2009

práve vypekáme zemiačkový chlebík, kde kupujete tie rozne múky???ja pečiem len z T650 alebo zo zmesí čo kúpim...ale peáren máme mesiac...robila som aj vianočku a briošky...mnamky...

martinaema
27. apr 2009

laluchová - v kauflande, majú naj výber - aspoň u nás

laluchova
28. apr 2009

oki pozeriem, niečo som pozerala, ale nemala som na to času...dík

petusaaa
28. apr 2009

laluchova, ano , v hlohoveckom kauflande maju na vyber. ale ja si radsej aj tak zarabam sama.

petusaaa
28. apr 2009

a ak myslis take ako zitna, razna, tak aj take tam maju. aj grahamovu. no velky vyber. grahamovu tusim maju aj v tecsu (s takym fialovym obalom).

bambulka026
28. apr 2009

Ahojte, tak i ja mam uz doma pekarnicku. 🙂
Este som nepiekla, snorim po receptoch, lebo tie v pridanom receptari maju take divne cisla muky ako 550, 450,
650, 1050.
Poradte kde sa daju kupit, ak take kupujete.

wighy
29. apr 2009

bambulka to je hladka muka a dostanej ju aj v hypernove kauflande a pod
T650, 00 kupujem aj u nas v obchode CBA ,Bala a tak

ja v poslednej dobe dam vymiesit cesto v pekarnicke a dopekam v trube juuuj je lepsi ako priamo z pekarne a aj tvar ma taky heeheheheh

matica2
29. apr 2009

wighy a na kolkatke ho pečieš a cim potreš

wighy
30. apr 2009

matica zohrejem ruru na 180C, potriem vajickom a peciem asi 50 -60 minut a korka je pekna chrumkava aj na 2-3 den

matica2
30. apr 2009

wighy dakujem skusim 😉

nika07
30. apr 2009

Prajem pekný večer

laluchova ja väščšinou kupujem muku v Kauflande, tam sa mi zda najlepší výber

tie už namiešané som prestala používať, lebo doma mojim hladošom nechutia 😉

wighy musím vyskušať aj ja, už som nad tým tiež rozmýšľala 😵

vinka
30. apr 2009

Joj baby ja som sa prišla len vyžalovat.Lebo som musela íst dnes reklamovat pekárnik.A už týžden rozmýšlam ako budem bez neho žit.Mne idce aj 3 krát denne. ☹

martinaema
30. apr 2009

ja oddnes nadobro končím s tesco droždím.
Robila som chlieb - osvedčený recept a ostala z neho tehlička na výšku má asi tak 8 cm 😝
A predchvíľou som dopiekla závin a osie hniezda a - šrot. Malé a tvrdé jak kameň ☹

junovka
30. apr 2009

ja mam odskusane to francuzske drozdie z lastovickou z Kauflandu.Skusala som aj drozdie od Dr.Oetkera, ale nic moc 😒 😉
Inak, dnes som vyskusala j to chlebove korenie od Alnatury, tak....nevidim ziaden rozdiel 😒

bambulka026
2. máj 2009

wighy, dakujem, bola som kuknut v Lidli a tam maju tie muky.
Kupila som si tu 650 a chlieb bol skvely.
Uz som skusila i vianocku a len sa tak po nej zaprasilo, tak ju zjedli ti moji hladosi... 😀
Este chcem kupit tu spaldovu a celozrnnu, a vyskusam pomiesat co z toho bude.

hexploler
3. máj 2009

Cawííííííííííííííííííííííííííček Odpovie mi niekto na túto otázku? Chcem sa opýtať čo s stane keby som dal piecť v domácej pekárni,ale nedal by som tú múku T 650,ale napr. polohrubú múku?

hexploler
3. máj 2009

cawíííííííííííííííííííček potebujem poradiť s tou pekárňou

martinaema
3. máj 2009

nič

junovka
3. máj 2009

hexploler, ja stale davam do pekarnicky klasicke muky...ziadne speci 🙂 😉

natsa
3. máj 2009

nič sa nestane ja napr. miešam hladkú a polohrubú a niekedy dam trocha aj z tej hotovej zmesi z lidla.dám čo ma napadne.dnes som piekla z chlebovej múky,kúpená z kauflandu-nič moc.bolo to ako sendvič.

wighy
3. máj 2009

ahojte

baby dajte vediet ci sa vam chlebik podaril aj v rure, dnes som zase robila a polovica je fuc mnaaaaaaaam som ece viac chlebova ako predtym hehehehehhehe 😀 😀 😀

matica2
3. máj 2009

wighy mam ešte otazočku ked vyberieš cesto s pekárne a vytvaruješ chlebík tak kolko to ešte nehavaš kysnut 😉

wighy
3. máj 2009

cca 10-20 minut, rychlo vykysne, tazkze uz len potriem vajickom a sup do truby

erosinka
3. máj 2009

Ahojte 🙂 , potrebujem pomoc. Dnes sme kúpili pekárničku, prosim poradte aku múku mám kupovať. A ako rozoznám tú múku T650 a T55. Skoro všade sa píše o týchto múkach, no ja mám z toho hrozný chaos. Ďakujeeeeeem 😉

wighy
3. máj 2009

erosinka,kuk vyssie, je to spomenute ale kupis ich skoro vsade a je to na nich napisane 😉