Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

bianca
5. feb 2008

😀 😀 😀 a je fakt dobra 😝 😝 😝

lul
5. feb 2008

bianca mam tu, co som davala link na predoslej strane 😉

bianca
6. feb 2008

bianca :aha 😀 ja som trosku mimo obraz 😀

bianca
8. feb 2008

uz nikto nepeciete? 😨

kili
8. feb 2008

ja čakám na pekárnu, má prísť cez víkend, "požičiava" nám ju svokra, som vyžobrala a teraz je to tak, že ak sa mi bude páčiť, tak nám zostane 😀

bianca
8. feb 2008

no ja som podobnym sposobom prisla k odstavnovacu 😀

riuska
8. feb 2008

ja ju budem mat az v aprili, tak pekne skusajte receptiky a ja uz si vypytam len tie najvydarenejsie 😅 😀
kili, bianca to mate prakticke 😀

bianca
8. feb 2008

riuska :najlepsie sa naucis na sebe.Ja som napriklad piekla bez hnetacieho haku 😅 No proste sa to taz muselo stat,ale na stastie som na to prisla skoro a vsetko bolo ok 😵

riuska
8. feb 2008

ako dlho uz mas pekarnicku? kolko receptov si poskusala?

bianca
8. feb 2008

pekaren ma od Januara a vyskusala som toho uz vela a som strasne spojkojna.

riuska
8. feb 2008

to je super, strasne sa uz na nu tesim aj ja, uz aby bol april - no mozno ju vyzobronim skor 😀

bianca
8. feb 2008

zobron zobron.Je tu super vecicka,ktoru miluju aj moje spolupracovnicky,lebo mi vzdy napisu co im mam upiect a potom mlaskaju celu nocnu 😀

kili
9. feb 2008

jáááááá peču 🙂
zatiaľ nie chleba ale tú pudingovú bábovku, tak som zvedavá a sa teším čo s toho bude.

tamarka_laura
11. feb 2008

Ahojte babenky!!! Mate niektora skusenost s domacou pekarnou Tesco BM 08?? Oplati sa ju vobec kupit?

monikka22
12. feb 2008

Ahojte tie vase recepty fakt vyzeraju super ale kedze nemam doma taku pekaren na chlebicek chcela by som sa spytat ci a daju niektore s tychto chlebikov upiect aj v klasickej elektrickej rure moc dakujem

anamor
13. feb 2008

ahojte pekárky, tak konečne sa k vám idem pripojiť aj ja 🙂 už mám pekárničku nejaký ten týždeň a pečiem o sto-šesť 😉

tamarka_laura
13. feb 2008

Ahojte! Aj my sme vcera prvy krat piekli v nasej novej pekarnicke, ale pre zaciatok sme skusili polotovar , kde staci dodat vodu a netrpezlivo sme cakali, ale oplatilo sa, chlebik sa vydaril. Tak hor sa do klasickych receptov. 😀

riuska
13. feb 2008

monikka22 urcite sa da upiect aj v rure, akurat to miesanie bude trosku tahsie 😒

alami
13. feb 2008

monikka22 - náš rodinný recept na domáci chlieb pečený v rúre:
1kg hladkej múky (nie špeciál ale tej v zelenom obale, asi T612 na nej píše)
1 PL soli
1PL rasce
2 veľké zemiaky - v šupke uvarené a postrúhané, alebo popučené
kvások
7 dl vody
zmiesime, necháme vykysnúť, vytvarujeme bochník, potrieme vodou a pečieme 1 hodinu na 150°C

lul
13. feb 2008

baby, kvasok - co pod tym myslite?

alami
13. feb 2008

drždie trochu popučíš v ruke - nadrobíš, dáš do trochy vlažnej vody s troškou kr. cukru. necháš na teplejšom mieste podkysnúť

lul
13. feb 2008

aha. dobre 🙂

monikka22
13. feb 2008

Dakujem... chcela by som aspon skusit i taky domaci chlebik udu doma aj papat a potom by sme si kupili taku pekarnicku ak mate este recepty na chleba ktory sa da aj v rure budem moc rada..

kili
14. feb 2008

skúšali ste niekto v pekárni spraviť sekanú? ja sa na to chystám dnes, ak máte nejaké tipy, tak napíšte, alebo ma rovno zastavte, ak je to katastrofa 😀

kacenka83
25. feb 2008

ahojte, mame doma pekaren na chlieb z tesca a chcela by som vyskusat pivny chlieb, ale nemozem zohnat recept 😒 Skusali ste ho uz niekto? Potesil by ma recept 🙂

vavka33
25. feb 2008

Ja som v pekarni dnes piekla fit chlieb.maju ho teraz v Kauflande v akcii za 29sk.Je super 😉 vyskusajte

aknajka
25. feb 2008

domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=159 Velmi dobre rady a pomocky, video a receotiky. 😎 😅 😉

aknajka
25. feb 2008
ewca
6. mar 2008

Ahojte,
som tu prvy krat a este sa len chystam kupit si domacu pekarnicku, tak sa snazim zozbierat co najviac info.
Najviac by ma asi zaujimalo, kde v BA si mozem kupit tu hotovu zmes, som studentka, byvam na intraku. Predajni cez net som nasla kopec ale radsej by som si to kupila niekde priamo v predajni. Dakujem za radu 🙂