Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

katy2
5. jún 2008

drozdie davam cele, a robim ho na velkosti 1000g a korka najtmavsia....

mucilienka
5. jún 2008

katy, dakujem, zajtra vyskusam 😉

vesi
6. jún 2008

čaute kočky,
tak tie plnené rožky sú vynikajúce 😀 foto som dala na salema 🙂

ja dávam na 1kg chlieb 1,5 lyžičky sušeného droždia, ale je pravda, že sa mi chlieb prepadol, ked bolo riedke cesto...

wighy
6. jún 2008

dobre rano pekarky juuuj ako sa tesim ked pribudne nova fotecka

vcera som urobila ece raz cesto na tie zemlicky lebo bola fakt vyborne obela lepsie ako z obchodu mnaaaam tak som si dala do zasoby upecene zemlicky d maznicky

lusil hehe ved vies zena na materskej ma "veeeeela" casu 😀 😀 😀 😀 , ten zemiakovy chlebik z rury vyzera velmi chutne, presne kotry recept si robila???
inak mohli by sme tam na saleme ak by s dalo nejake okienko na recepty otvorit ,tak tazko sa mi hlada tu na konovi recepty co baby popridavali, musim ist najst aj tu babovku do dani chvalila 🙂

cairka
6. jún 2008

ahojte.
tak už sú tam tie posúchy, ten na plechu je mierne pripečený 😅 . musím to začať fotiť foťákom a nie mobilom, lebo v skutočnosti vyzerajú podstatne krajšie. 😝
lusil, cesto malo cca 1apol cm. a pridávala som strašne veľa múky. celkovo do každého receptu musím pridávať múku navyše, aby bolo cesto také husté, ako má byť. aj vy, abo mám zlú odmerku?

lusil2005
6. jún 2008

bre rano

cairka aj ja vacsinou musim pridavat. tie tvoje osuchy vyzeraju peeerfektne! dam tomu dnes aj ja druhu sancu 😀
vesi kraaasne rozteky. no uplne zasnem nad nasimi vytvorami.

ten recept na zemiakovy chlebik:

1 kg HLM
rasca
½ droždia
PL soli (dávam 1,5)
4 stredne veľké zemiaky
0,75 l vody (dávam menej)

Uvariť zemiaky v šupke, pretlačiť ich na mäkkú hmotu.
Zmiešať múku s droždím (rozmrviť v rukách), pridať rascu, soľ a zemiaky. Vymiesiť s vodou na cesto (miesiť asi 10 – 15 minút). Nechať hodinu kysnúť.
Pomúčiť plech, pomúčiť nakysnuté cesto, Cesto vytvarovať do tvaru bochníka (keď treba, možno ho aj preložiť) a dať ho na plech. Nechať ešte podkysnúť. Vrch chleba utrieť vodou (zmyť múku aby povrch nebol drsný)
Piecť - elektrická rúra 20 minút na 200 °C, 20 minút na 150 °C a 20 minút na 150 °C. Po každých 20 minútach potrieť vodou.
Po vybratí z trúby zabaliť do utierky a nechať vychladnúť.

wighy
6. jún 2008

lusil dakujeeeeeeeeeeeeem robila si cesto v piecke???

vesi
6. jún 2008

lusil, dakujem, sama som prekvapená 😀
ten nový posúch na saleme, vyzerá výborne, musím aj ten skúsiť, len nemám doma slaninku 😒 a ešte sa chystám na tie guľky, budú plnené zaváranými čerešňami - manžel si prial čerešne 😀

aj ten chlieb už mám skopčený, skúsim ho spraviť v pekárni z púolovičnej dávky 🙂

niekedy aj ja dosypávam múku, ale snažím sa radšej dávať menej tekutín, potom je to O.K.

lusil2005
6. jún 2008

jasne ze v pekarni. najprv som ho v pekarni aj piekla. bol perfektny. no a druhy krat som ho upiekla v trube. a bol rovnako dobry.

wighy
6. jún 2008

lusil diky,tak asi budem musiet pripravit polovicnu davku bo sa mi 1 kg muky s ostatnym nezmesti 😉

lusil2005
6. jún 2008

neee jasne. do pekarnicky polovicna davka. aj ta fotka je z polovicnej davky. len raz som robila z celej a bol to megachlieb.

vesi
6. jún 2008

wighy, ja tak isto, ale už sa teším ked to vyskúšam. no mám doma len nové zemiaky, na to by asi boli lepšie staré...alebo je to jedno?

wighy
6. jún 2008

si tiez myslim ze stare su lepsie 😉

mnaaam uz sa tesim na vonavucky chlieb

vcera bol u manzela kamos tak kvyfasoval ochutnavku cerstvo upecenych zemliciek, a povedal ze lepsie ece nejedol 😀 😀 😀

lusil2005
6. jún 2008

cairka a davala si cele drozdie na tych 400 g muky. hej? sa mi to zda brutal vela 😠

cairka
6. jún 2008

lusil,ďakujem. a aj mne sa to zdalo veľa,tak som dala tak 3/4.

jajax
6. jún 2008

ahojte.tak moja svokra tie ovocne knedliky pochvalila.neviem ci sa z toho soku niekedy spamätam.

dani,ako dopadol tvoj dalsi pokus s orechovou babovkou.?paci sa mi ze rada skusas a nedas sa odradit.

vesi tie rozky su pekne.ked si spomeniem na svoje plnene hambim sa.

vesi
6. jún 2008

jajax, tak ked pochválila svokra, je to úspech 😀

na ktorej strane bol ten recept na orechovú bábovku?

jajax
6. jún 2008

strana 36.

vesi
6. jún 2008

jajax, dakujem 😀 niekedy si to pri malej nestíham ukladať a potom hľadám 😅

jajax
6. jún 2008

vesi,pozri si danieline prispevky abudes prekvapena co sa da s jednym receptom spravit.

vesi
6. jún 2008

jajax, ja vás vždy poctivo čítam, tak viem aké sú tu šikulky , ale najhúževnatejšia je tu asi lusil 😀
a fotky na saleme hovoria samé za seba 😀

jajax
6. jún 2008

lusil a daniela to su uplne hviezdy ale ty velmi nezaostavas.a prave kvoli vam ma to pecenie tak bavi.len teraz musim spomalit tempo ☹ ,lebo mame v mrazaku dren a jest nestihaju 😢

vesi
6. jún 2008

jajax, ja sa učím od vás 😀 teraz som spomalila tempo, lebo sa snažím schudnúť, ale práve preto mám teraz strašnú chuť piecť 😝
aj mňa to baví kvôli vám, je to super ked sa niekomu niečo podarí 😀

vesi
6. jún 2008

a môj muž si už zvykol, že všetko fotím, tak fotí aj on 😀

jajax
6. jún 2008

mne moj muz tiez foti.ale pri jedeni sa tvari ako strasne trpi. a vazne mi zakazuje piect.uz normalne rozmyslam o rozvode 😖 ,ale potom uz to nikto nebude jest 😒 tak to radsej necham tak. 😀

vesi
6. jún 2008

jajax 😀 😀 Môj si to užíva, on bol na kysnuté koláče a dobrôtky zvyknutý, ale po svadbe si musel odvyknúť, kedže ja som kysnuté nerobila 😀

jajax
6. jún 2008

ja som bohuzial piekla kysnute aj predtym,takze to prenho nie je ziadna novinka.teraz na to doplacam.

vesi
6. jún 2008

to je škoda, teraz sa nemôžeš tak vyšantiť ako ja 😀 zajtra asi skúsim tie tyčinky 😀

lusil2005
6. jún 2008

caaafte babizne! my sme sa prave vratili z oslavy. niesla som tam tycinky a ten slavny osuch. dala som spravit cesto na odlozeny start kym som cez den zhanala darceky, cize som nemala moznost odsledovat spravnu konzistenciu cesta, a ked som sa vratila, bolo vykysnute, ale zdalo sa mi dost riedke. tak som si zanadavala aka som blba, spravila som osuch a on sa uplne perfektne vydaril!!! robila som 1,5 nasobok davky, ale bol uplne iny ako prvy krat. nadychany, vlacny, no mnamajz! nevedeli sa ho dojest 😀 navrch som dala kyslu smotanu rozmiesanu s bryndzou a tu slaninku. a polku som posypala koprom a polku pazitkou. no skoda ze som nestihla odfotit, este na oslavu sme sprintovali s horucim plechom 😀
inac - dala som aj 1,5 drozdia. fakt sa mi to zda hrozne vela, ale tak - zda sa ze osuchu to nevadi 😀
zajtra asi budem robit dzem a nejaky kysnuty kolacik s jahodami. idem prekutrat damu.

wighy
7. jún 2008

dobre rano babulkyyyy

aj mna bavi piect prave kvoli vam ze sa tu inspirujeme a taaaaak

lusil vcer asom spravila ten zemiakovy chlebik v rure a je mnamkovsky, muz povedal ze zatial tento bol najlepsi chlebik, len sa mi trosku roztiahol takze je plochsi,nabuduce ho prelozim ale mala som tu mamu a zakecali sme sa tak som si chlebik moc nevsimala ked som ho daala do rury 😀 😀 😀 ale chut vybornaaaaaaaaa fotit som ho nefotila az ten dalsi ked bude pekny 😉