Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

nika07
6. mar 2009

jajax sú super, som robila na večeru, ešte raz ďakujem 😉

martinaema
6. mar 2009

jééééj dik za celý recept, ja som myslela ako robíš tie pláty - vymiesiš cesto vyvaľkáš a- čo ďalej? Origoš podľa receptu čo je v tej téme o lasagne, alebo len uvaríš a potom napĺňaš

jajax
7. mar 2009

martinaema vymiesim cesto,rozvalkam a podla zapekacej misy vykrojim tolko platov ako potrebujem.pri tomto recepte styri.necham trochu odstat a neuvarene ich vrstvim.

jajax
7. mar 2009

nika som velmi rada ze chutili.my ich zboznujeme 😝 😝

jani74
7. mar 2009

Ahojte 🙂 Prosim poradte mi aku domacu pekaren kupit?????Dakujem 😉

matica2
7. mar 2009

jani kúp takú ktorá ti padne do očka 😉 upečie každá. ja mám z okey Professor

nika07
7. mar 2009

Jani ja mám Moulinex XXL a s vožkou na pečenie bagiet

petusaaa
7. mar 2009

ja mam tiez profesora 🙂 je super. teraz maju tusim aj zlavu za 1200 😉

wighy
8. mar 2009

ahojte

jajaaaa super recept na lasagne,paraaaada diky za recept a cestoviny, pretoze prave kvoli nim lasagne nerobim tie z obchodu su drahe 😝

buduci tyzden vyskusam 😵

petusaaa
8. mar 2009

tie lasagne by sli spravit aj so sojou? co myslite? a teoreticky by sa to dalo upiect aj v pekarni, nie? ci to by bolo moc chrumkave? lebo ja neznasam umyvat zapekacie misy 😅 😝 🤐

mukky
8. mar 2009

petusa dali 😀 so sojovou drtou,a ty tu??

petusaaa
8. mar 2009

dali vv pekarni alebo so sojovou drtou?

mukky
9. mar 2009

so sojovou drtou,pekaren nemam,ale asi nie...no neviem

jajax
9. mar 2009

petusa neviem ci by sa dali piect v pekarni ale mozes vyskusat a daj nam vediet.rady sa priucime 😉 😉 mozno by to naozaj islo ked v pekarni robime zapekane cestoviny alebo sekanu.ale boli by tam diery po oskach-takze by to boli lasagne v style emental 😀 😀 😀

jajax
14. mar 2009

kde sta vsetky?
bezaz ja uz mam doma pekaren.zase som dostala novu.som zvedava za kolko mesiacov ju zoderiem tento raz 😀

suuzi
14. mar 2009
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

baby
zalozila som (s pomocou manzela) web stranku www.domacepekarne.sk
pekarky, ak mate chut, registrujte sa tam a podme si povymienat recepty

ja momentalne testujem kvaskovy chlieb, za hodinu bude dopeceny, som zvedava
suuzi

alami
16. mar 2009

čaute babky, som tu dlho nebola, ale prišla som sa pochváliť
Lusil - konečne som sa dostala urobiť tie "tvoje" hambáče, odkladám si receptík už pomaly pol roka a včera som ich urobila a boli naozaj fantastickééééééé...ešte sme mali aj návštevu a nevedeli sa ich dojesť - úžasné niečo. Dala som fotky do albumu - kým mi ich admini nezmažú 😀 tak kuk:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a tu je ten recept, aby ste vedeli o čom hovorím - lusil - prvý príspevok na tejto strane: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

fakt sa oplatia urobiť, bola to fantázia, cestíčko na žemle úžasné
len k masku poradím...robte si to tenučké, ja som prvé urobila také vyššie a musela som rozkrajovať, teraba dať na olej masko úlne do tenka stlačené...
a ten dresing nemal chybu, mňam 😉

jajax
16. mar 2009

alami vitaj po tolkom case.
daj prosim ta tu fotku sem http://www.pekaren.salem.sk/
login pekaren,heslo pekaren a ked sa ti chce mozes pridavat fotky aj recepty a nemusia byt len z domacej pekarne.
ja sa tiez dlho chystam robit tie hambace a vzdy to odlozim ale asi coskoro pridu na radu.
recept som uz skopcila na Salema.

alami
16. mar 2009

jajax - dík...a len ich vyskúšaj, je to fakt bašta 😉

wighy
16. mar 2009

ahojte

alami fiha paradne to vyzera mnaaaam

baby vy za kolko kupujete cerste drozdie????
u nas v cba zvysili cenu na 6,90sk 😠 ,takze idem najst niekde lacnejsie

jajax
16. mar 2009

wighy ja kupujem v lidli za asi 3,20 ale u vas to je ozaj drahe,to je sila.

wighy
16. mar 2009

jaja no jo ale dnes sme boli v madarskom tescu a nakupila som za 3,1 tak sa tesim hehe 😀 😀 😀

lulu77
17. mar 2009

ahojte,
tak ja som skusala tie hamburgerove zemle a su suprove, Saska si dala na veceru hned 2 a prave teraz robim skvarky v pekarnicke, v postupe bolo napisane ze treba spustit 2krat program marmelada, ale moje este ostali take nevypecene tak teraz som spustila len program pecenie a vyzera to slubne, akurat to terz chodim kontrolovat,aby sa mi nepripiekli.

a neviem ci pouzivate nejake finty, ale u nas bezi jedna, a to take, ze mame radi tmavy chlebik, a aj ked to robim z graham,muky alobo nejakej vyrazkovej tak nieje taky pekny hnedy, tak pridavam do cesta jednu velku odmerku caro kavy, ta to pekne zafarbi na hnedo a nieje je ju vobec citit 😉

jajax
17. mar 2009

lulu aj ja som musela dat program este raz a asi v polovici boli akurat.ale je to aj tak fajn ze clovek nemusi pri tom stat.

wighy tesim sa s tebou 😀 😀 😀 😀 😀

lulu77
17. mar 2009

jajax - presne tak, uz su hotove a su fajn, takze odteraz ich budem robit takto, a nadobku ani neumyjem, rovno v nej upeciem chlebik, ved ta mast mu neublizi 😉

nika07
17. mar 2009

Ahojte,

jajax super stránka,gratulujem 😉

ja by som mala prosbu, nemáte niektorá osvedčený recept na zemiakový chlebík, ja som všera skúšala a putoval do koša ☹

dakujem

nika07
17. mar 2009

alami tie hambače sa ti naozaj vydarili, aj na pohľad boli prekrásne, ako z reklamy 😉

alami
17. mar 2009

nika - díky moc

mám osvečený domáci recept na výborný zemiakový chlieb - roky sme ho piekli, ale len v rúre, ja som ho ešte v piecke neskúšala.

ZEMIAKOVÝ CHLEBÍK
1kg hladkej T650 - chlebovej múky
1 lyžica soli
1 lyžica rasce
2 veľké v šupke uvarené a postrúhané zemiaky
droždie
7dl vody

ak budeš piecť v rúre, pred pečením potrieť vodou a piecť hodinu na 150°C

ak v piecke, tak si to nejak váhovo uprav, tam je asi 1kg múky veľa...
tento chlebík si pamatám, že býval úžasný, asi ho skúsim aj ja v piecke upiecť

nika07
17. mar 2009

ďakujem, vyskušam

jajax
17. mar 2009

tak hambace boli fantasticke 😝 odfotit som nestihla 😉

nika to nie je moja stranka.to pre nas pekarky vytvorila daniela aby sme tam mohli davat aj veci ktore nie su robene v pekarni.bohuzial z tych povodnych pekarok nas tu je malo a novym sa asi nechce velmi fotit.

ja robim tento zemiakovy chlieb a je naozaj vynikajuci:

250 ml piva
2KL soli
stipka cukru
1PL ocot
150 g uvarenych postruhanych zemiakov
450 g hladkej muky
100 g celozrnnej muky
1/2 kocky drozdia
2 KL rasce
program zakladny,vaha 1 kg,korka tmava.