Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

adamko05
8. máj 2010

ahojte...

dnes som robila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19069
veľmi dobré... aj super cesto 😝 😝 😝

vinka
9. máj 2010

Adamko už robím cesto na bochniačky. 😀

adamko05
9. máj 2010

aj ja ... dnes zasa... spráskali sa všetky... dokonca aj starší syn, ktory ma radšej "od cesta" sladke - buchty, koláče... ale tieto zmastil 😝

vinka
9. máj 2010

Adamko nemám rada také veci čo sa fééést rýchlo zjedia.To som si ani nevychutnala lebo to som si musela uchmatnúť aby sa mi ušlo. 😝 Boli bohovské ale kozmickou rýchlosťou sa zjedli.A to som ešte urobila 12 rožkov 😒 No a na zajtra už nemám pečivo.Musím zajtra robiť zas 😒

vinka
9. máj 2010

Baby neviete na ktorej strane Erika dávala link na tie majonetové pletenky?Zabudla som si to odpísať a neviem to teraz nájsť. ☹

adamko05
9. máj 2010

vinka.... toto by mali byt oni
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12030

ja som teraz urobila viac tych bosniakov, ešte máme 3, bolo ich 10 😀

ale mne sa zas páči, že fakt OK cesto... take fajne celkom.... a pritom obyčajne 😅

dusanab
9. máj 2010

viete co som rozmyslala? skusala som syrove rozky, boli fantasticke, aj tieto pletienky su bozske 🙂 vcera som z nich neurobila pletienky ale slimaky a aj tak su mnamky 😀 takze najblizsie mozno skusim dat do toho majonezoveho cesta syr ako do tych rozkov a vysledok by mohol byt ohromujuci 😲 alebo totalny nepodarok 😉 vyskusam a dam vediet ako to dopadlo 😀

erikasadek
9. máj 2010

vinka moja hladaj ja som uz 2tyzden bez pc takze ti nepomozem teraz....

vinka
10. máj 2010

Adamko to sú oni dík 😀 😀 😀

vinka
10. máj 2010

No ja robím cesto na tie bosniaky a idem skúsiť bochníky z toho urobiť aby som nemusela kupovať.budem potrebovať bochníky. 😉 A ked sa vydarí tak si potom sama narobím. 😀

dusanab
11. máj 2010

Vinka ake bochniky si z toho robila? odfot 😉

vinka
11. máj 2010

Dusanab už je zjedený ale to som len skúšala lebo budem potrebovať také dva okrúhle chleby také bochníky na misu.Jeden väčší a jeden menší.Hodím link čo idem robiť synovi na prijímanie. 😉 No a tu nikde také nekúpim tak preto som to skúšala upiecť.Ale vyšiel super tak si upečiem 😀

dusanab
11. máj 2010

To sa chystas urobit? Teeeeeda sklanam sa pred tebou 😲 potom odfot vysledok, som zvedava 😉 v com si si dala vykysnut bochnik aby si mala okruhly? Ja som rozmyslala aj nad tortovou formou 😵 ale zatial sa nemozem odhodlat k tomu aby som dala piect chlieb do rury, stacia rozky 😀

vinka
11. máj 2010

Hej moja v tortovej forme.Len ten kruh som dookola dala.A na plechu som mala to položené 😉

junovka
12. máj 2010

a zaujimalo by ma, ako potom servirujete tu nadheru, myslim ten bochnik...to ho rozrezete na tej mise??? 😕

ozi
12. máj 2010

ahojky, dlho som nebola, bo nejaké problémy, no občas som vás aspoň čítla a pečiem pravidelne

zaujali ma tie bosniaky, čo sem dala adamko a aj tie pletienky, rozhodne vy skúšam

ja okrem chleba a rožkov najčastejšie robím škoricové hniezda a cesnak.slimáky, deti si pýtajú, ale už chcem zmenu 😅

junovka
13. máj 2010

Vinka, napis prosim podla akeho receptu si robila tie bosniaky na tu slanu misu? Diiiiik 😉

adamko05
13. máj 2010

junovka... vinka to podla mna robila z tohto cesta http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19069

junovka
13. máj 2010

adamko, dikes za tip 🙂 ...skusim 😉

adamko05
13. máj 2010

junovka... skus, su fakt fajne, som min. vikend robila dvakrát, druhykrat z dvojitej dávky a veru, nevydržali dlho 😀

junovka
15. máj 2010

baby, ako dlho mam piect asi ten chlebik alias bosniak?? 😕 Tiez by som ho chcela supnuto do tortovej formy 😅

adamko05
15. máj 2010

junovka.. uf, otázky tohto typu neviem, ani pri koláčoch, ked sa ma niekto pyta... že koľko sa pečie... ja sledujem to v "čudo" v rure.... nikdy nie čas 😅 ...

som dnes chcela piect buchty... ale som KO, sopel, kašel, hlava "v prd.ely"... no otras.. nevládzem... snád zajtra 😝

juliagregor
16. máj 2010

ahojte maminky, rozmýšľam nad kúpou pekárničky, mám troch hladošov ....
mm vybral túto, máte ju niektorá, alebo ktorú by ste mi odporučili....
chcela by som vúčšiu, aby sa dalo upiecť aj pečivo a zaujala ma aj možnosť varenia marmelád...
dakujem za vaše rady...

adamko05
16. máj 2010

juliagregor... a ktoru vybral...?... nedala si link ani foto 😉

juliagregor
16. máj 2010

prepáčte 😝....žena na metrskej, hotová katastrofa 😀
http://www.elektroexpert.sk/domace-pekarne/moul...

juliagregor
16. máj 2010

materskej... 😔

henikav
16. máj 2010

baby, ja som si dnes v pekarnicke zamiesila fantasticke cesto na langose, jedina vec bola, ze nechat postat 2-3 dni, ale tu cast sme vynechali a langose rovno spakovali

vinka
17. máj 2010

Junovka hej z toho bosniaku mám recept.Ale tú tortu slanú rezať nebudem.To si každý vezme na tanier čo bude chcieť z tej misi a v tom chlebe budú šaláty.Tak šalát si tiež vezme ktorý chce 😉 No a k tomu napečiem v ten den skoro ráno čerstvé banketky 😉