Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

ralanka
1. nov 2008

vivere dakujem za radu už som ho po dlhom pátraní našla aj ja presne taký istý recept a akurát si pochutnávam na super chlebíku 😀 😝

bronia13
1. nov 2008

bezaz dakujem

ralanka aky si pekla chleba???

vivere
1. nov 2008

ralanka, ked to citam, aj aj mam chut ist piect 🙂

bezaz
1. nov 2008

baby tak donuts su bajecne, namacali sme ich v mliecnej cokolade, no zbohom, tehu cukrovka 😀 😵

vinka
1. nov 2008

Baby stalo sa vám už,že vám cesto začalo utekat z pekárnika?No mne sa to stalo.Raz som urobila zemiakový chlieb recept z dámy a potom som urobila ten istý recept ale cesto začalo utekat.Dala som akurát o jeden zemiak naviac.Mohol byt toto dôvod?Potom po 3 krát som urobila ten istý recept a dala som už presne aj zemiaky a zas mi ušlo.Zabudla som,že tie dva razy som mala iné zemiaky ako pri prvom pokuse.Mohly to spôsobit zemiaky?

roasha
2. nov 2008

vinka,zemiaky urcite nie/tie kysnutie neovplyvnia/.
skor drozdie/vela/,alebo prilis tepla voda.

ralanka
2. nov 2008

bronia13 piekla som grahamový chlebík recept o jednu stranu dozadu 😉 bol vynikajúci 😝 😝 😝 dnes pečiem ďalší tak rýchlo sme ho zjedli 😀 😀 😀 😀 😀

anpej
2. nov 2008

Baby rozhodla som si kupiť dom.pekareň,musím ešte prehovoriť manžela.nebude to zložite,lebo zrušili unás obchod a on nema rád včerajší chlieb.

tami712
2. nov 2008

ahojte pekárky 🙂

bezaz ďakujem za tip na bagety, včera som robila, boli super, až na to že sa mi pri pečení pospájali, takže nabudúce upečiem na dvakrát a trošku čudné v tom recepte je že tam ide med, cítila som ho tam, nabudúce ho asi nedám 😉

jajax dnes som robila ten tvoj chlieb zo strany 81 a lepší ako tento som doteraz nejedla, už budem robiť len ten 🙂 🙂 🙂 /dala som múku grahamovú a celozrnnú a cesto bolo trošku tuhšie, tak som doliala trochu piva/ ale fakt je super

jajax
2. nov 2008

dakujem,vzdy ked ho peciem tak polovicu zjeme.a kazdemu super chuti.tuhsie cesto bolo kvoli tej muke,ja musim zase muku dosypat ale ta bozska chut stoji zato.mnam 😝

katy2
3. nov 2008

ahojte 🙂
nemate niekto dobry odskusany recept na vianocku, pecenu v pekarnicke? Mam na nu strasnu chut a na dame som nasla len jeden recept a protichodne nazory nan..... Vdaka....

katkaajurko
3. nov 2008

ja som robila cez vikend tuto :

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3581

z polovicnej davky a bola aj tak dost velka..ale bola malo sladka a sucha..asi pridam nabuduce viac mlieka a cukru...

kebulina
3. nov 2008

Katy ja robim tu vianocku c. 196 z dama. cz v pekarnicke na programe c. 1 - zakladny v Moulinex XXL a je bozska. 🙂 Ale peciem z 2/3 davky, lebo prvy raz mi skoro odtlacila dekel :o). Je uzasna, uplne jemna, len sa tak rozplyva.

veronkaj
3. nov 2008

kebulina - tam je písané program cesto

ty to naskladáš suroviny do dp a zapneš prog. 1 - základný a množstvo a prepečenie?????

ja mám tú istú pekáreň preto sa pýtam

katkaajurko
3. nov 2008

aj ja mam tu vasu pekaren -len nie XXL ale klasicka Moulinex Home Bread... tak preto som robila preistotu polovicnu davku..ale netusim,kde som spravila chybu ze bola suchsia..a tiez som ju piekla na programe c 1 ... prepecenie najslabsie...

veronkaj
3. nov 2008

dnes idem robiť škoricové hniezda - dcére som to sľúbila a na ráno chlebík - urobíme ten základný, chce sa to naučiť aby mohla uroibť ked príde zo školy a ja ked prídem domov aby už bol.

na osie hniezda mi čo poradíte, také že vymiešať v dp a potom urobiť. také mňam

katy2
3. nov 2008

dakujem vam za tipy....
kebulina, prosim ta, mozes mi rozpisat ingrediencie, ako ich preratavas na 2/3? Aby som mala istotu, ze je to fakt vyskusane.... Dakujem.... Tiez mam Moulinex XXL

jajax
3. nov 2008

katy2,ak chces ozaj super vianocku tak skus tu co je recept odo mna na 14-tej strane.je uplne fantasticka a neboj sa tam dat aj ten fenikel.rob ju na zakladnom programe,na sladkom moc prekysne.korku daj svetlu.
tento recept objavil moj muz niekde na nete a je vazne dobry.chuti kazdemu a po tolkych pokusoch som rada ze mam favorita 😀

veronkaj
4. nov 2008

ja som včera robila pre dcéru osie hniezda - škoricové s čokoládou,
ked sme len dve urobila som len polov. dávku - dala vymiesiť do pekárne, medzitým som urobila večeru a potom už len vyvalkať, naplniť stočiť, vyvalkala som to tak na 4 mm a boli krásne stočené bolo to pekne vidieť a boli mňam. Robila som ich menšie ako v obchode, a nemám rúru len remosku ale aj tam sa veľmi rýchlo upiekli,
normálne ma to začína baviť, len tá váha potom čo spraví ☹

kebulina
4. nov 2008

Mne sa to nechce tu vianocku vyberat, motat a piest v rure, tak to tam urobim cele :o) na programe c. 1

jajax
4. nov 2008

kebulina,ja robim vianocku celu v pekarni.akurat ze ma tvar ako chlieb,ale nam to nevadi.

veronkaj
4. nov 2008

kto mi vie povedať

ja ked pečiem čo sa mi podarí urobiť z kysnutého cesta tak dávam na papier na pečenie a šup do remosky a za chvílu to je a dolu to tým pádom nieje pripálené ale pekné bledý spodok

remoska má teflonový povrch ale ked budem chcieť skúsiť buchty alebo koláč kysnutý aj vtedy mám dať papier alebo môžem rovno na ten teflon bez oleja bez vysypávania, ved aj v pekárni je teflon a nemastíme ho???

alebo ak niekto pečie v teflonovom plechu??

jajax
4. nov 2008

veronka ja sice nepeciem v teflonovom plechu ale ved teflon sa pouziva lebo sa nan nic neprichytava.podla mna nemusis mastit.

veronkaj
4. nov 2008

ked budem robiť niečo to čo som už tam robila z kys. cesta skúsim aj bez papiera a uvidím teda aké to bude,

inak dnes by som chcela skúsiť syrové rožočky tak uvidím dám vedieť
😅

mirko
4. nov 2008

ahojte pekarky, prosim poradte..mam tesco ruru, peciem biely chleba ochuteny syrom, no neviem ako ten syr tam mam dat....pisu, ze ked rura pipne mam vlozit dalsie ingrediencie, no len ta rura po pipnuty hned zacne miesit cesto-2.miesanie-, ci ju mam otvorit za chodu - ci ju nejak neposkodim alebo ju vypnut, no ked ju vypnem, vypnem vlastne cely program. v knizke som toto nenasla, ako pridavat dalsie suroviny.... 😖

lehna
4. nov 2008

Ahoj Mirko,
jak ti trouba pípne bez obav ji otevři a přidej další ingredience 😉

mirko
4. nov 2008

Dakujem 🙂

vivere
4. nov 2008

mirko,
ale ked zacne cesto kysnut, uz by sa nemala otvarat 😉 aby nesplaslo cesto jedno 🙂

veronkaj,
moja mama pecie v rure vsetko kysnute bez papiera na plechu potretom olejom. myslim, ze ak by si teflonovy povrch jemne pretrela, nic by sa nestalo. ale snad to vyjde aj bez oleja. 😉

mirko
4. nov 2008

vivere,
no ved prave, ci dobre nakysne, ale uz sa pecie, zatial kysne, no uvidim co z toho vyberiem, no amater co uz 😀
svagrina moja piekla akysi chleba-kolac s orechami, hrozienkami super bol 😵 ja peciem len recepty z knizky, no chcela by som aj nieco ine, no hold neviem ako nato aby mi neprekyslo cez nadobu a nepokazila pekaren, neviem kolko coho tam mozem dat 😒 😒

andy272
4. nov 2008

Ahojte baby neviete mi povedat dobrý recept na výživu? Prosim poslite IP....