Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jeane1
22. feb 2009

čaute baby ,ja som ten trdelník skúsila a je supééééééér 😝 🙂 jeden je čokoládový,orechový, vanilkový,škoricový a su mnam manm 🙂

liana
22. feb 2009

babule, možno ste to tu už rozoberali, nečítam celú tému, ale tento recept ste neskúšali? Máme Moulinex xxl a keď už mama ju nepoužíva rada by som ja a tento recept mi padol do oka

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2507

vesi
22. feb 2009

ma_se, určite vyskúšaj, trdelník je fakt výborný 😀

jajax
22. feb 2009

liana ked si precitas ohlasy pod receptom tak vidis ze je dobry a oplati sa skusit.

martinaema
22. feb 2009

liana je výborný, to bol môj prvý 😉 myslím chlieb, nie pán František 😀

liana
23. feb 2009

verím tu vám dievčatá, nielen diskusii pod receptom 😀

marti..... 😀

renda71
23. feb 2009

dělala jsem jak chléb od p.Františka,tak ty maxi trdla a musím říct-vynikající oboje 😵

avanka
23. feb 2009

Liana, aj nam celkom chutil, i ked s tym kefirom mal trosku kyslu chut, my radsej chlebik s vodou...

matica2
23. feb 2009

vesi a kolko tych trdelnikov ti vyšlo z jednej dávky

vesi
23. feb 2009

vyšlo ich cca 17 kusov, ale mohli byť natočené aj na tenšie, tak by bolo viac 🙂

ma_se
24. feb 2009

VESI,vcera som piekla z polovicnej davky,lebo sme doma iba dvaja...

...ale musela som si to prisposobit k sebe/lebo som alerg.na mlieko/
dala som vodu namiesto mlieka,a nemiesto masla olivov.olej...
...tak nechutili,zle,ale urcite mlieko dodava trdelniku lepsiu chut,lebo to viem ked robievam vianocku,je ina ked je na vode a ina ked je na mlieku.
😉
inak je dobry... 😉

lukika
24. feb 2009

Čaute baby! Neviem prečo ale recepty na dáme mám úplne malinkými písmenami ani sa nedajú čítať. Máte to aj vy také? Ako si to mám zväčšiť? Lupou mi to nešlo

lusil2005
24. feb 2009

lukika skus otvorit damu, stlac ctrl a toc koleckom na mysi. to by ti malo pismenka zvacsit. tocenim na druhu stranu ich zmensis.

matica2
24. feb 2009

baby a v recepte na trdelníky píšu 60g masla plus 20g sádla a to je normálna mast? či čo tým myslia?

roasha
24. feb 2009

sadlo-mast

vesi
24. feb 2009

ma_se a nemôžeš použiť ani sojové mlieko?

ja som nedávala do trdelníkov masť, nahradila som ju margarínom 🙂

matica2
24. feb 2009

vesi ved aj ja som rozmyšlala že dám margarín 😉

vesi
24. feb 2009

matica, my masť nekupujeme a kvôli tým pár gramom ju ani nekúpim, vôbec to nevadilo, boli aj tak veľmi chutné 😀 občas sa musí improvizovať 😝 😀

lukika
24. feb 2009

lusil díky moc ono to fakt funguje

lusil2005
24. feb 2009

😉 som rada

ma_se
25. feb 2009

VESI,ano urcite mozem,len ma zasa jeden clovek,upozornoval,ze sojove mlieko je tiez nebezpecne,on sa zaobera takymi vecami,tak som ho radsej ani neskusala,ale pouzivala som ho niekedy,susene...to,co obsahuje LECITIN.
ale,aj tak neboli zle. 😉

matica2
25. feb 2009

s tohto cesta som robila orechové rožky a výborné samé sa pítajú spapat 😀
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3470

telinka
26. feb 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11065
baby...tento som dnes upiekla...ten nazov je fakt opodstatnenyyyyy 😵 😵 😵

wighy
27. feb 2009

ja prave robim vianocku zo 14 strany,uz som ju daavno nepiekla tak dufam ze bude mnaaaaam 😅

bezaz
27. feb 2009

cafte.. tak som stale bez pekarne, peto sa mi smeje, ze mam abstak, lebo som zacala vypekat kolace, co sa nepecu v pekarni 😅

matica2
27. feb 2009

bezaz to už kolko si bez pekarne?

bezaz
27. feb 2009

matica asi 2mesiace 😝 normalne som z toho na nervy..

bezaz
27. feb 2009

babyyyy prisiel mi mail, ze uz mam opravenu pekarnicku, normalne intuicia 😵 😵

matica2
27. feb 2009

bezaz super a co si vlastne mala pokazené

bezaz
27. feb 2009

matica prestal sa mi tocit jeden hak a tym padom sa netocil ani druhy, nejako je to prepojene.. jezis, to bol abstak.. jak sa tesiiiiim 😵