Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

veronkaj
4. nov 2008

mirko - ja ked som kúpila pekáreň tak som okolo nej bola ako okolo malého dieťaťa, tak opatrne a teraz sme kamošky aspoň sa zatial tak obe tvárime 😀 a dúfam že mi to s ňou pôjde lepšie a lepšie.

už som sa naučila robiť základný chlieb aj som skúsila v nej len cesto vymiesiť a tak postupne skúšame

moja dcéra si včera skúšala ako tam bude dávať ingrediencie a najbližšie chcem skúsiť odložený štart, len mám dotaz,

teraz ked pečiem chlebík a domiesi sa a kysne tak ked vidím že je veľa cesta na jednej strane tak ho rukou posuniem aby bolo po dlžke ale ked budem spať a bude tak na jednej strane ako to dopadne???

a ešte tie čo máte moulinex xxl - máte podsvietený display alebo tiež len na tmavom sú čísla???

roasha
4. nov 2008

veronkaj,ja som si vsimla,ze pri odlozenom starte su najlepsie chlebiky/ovela nadychanejsie/ 🙂
ja cesto nenapravam,ako ho urobi take je,niekedy je ta jedna strana nizsie ale nam to nevadi.je to viac-menej estet.problem. 😉 pri odlozenom starte sa mi to stalo iba raz,"zuza" sa v noci snazi. 😀
displej pri xxl nie je podsvieteny. 🙂

veronkaj
4. nov 2008

dakujem roasha - už som si myslela že je to pokazené,

vojtisek2007
4. nov 2008

prosím nemáte někdo zkušenost s pekárnou ETA HARMONY ???

ralanka
4. nov 2008

Mirko ja pečiem základný typ chleba z dámy ako ti už písali baby a potom si pridáš to čo chceš ja dávam slneč. semiačka potom som skúsila dať opraženú slaninku ten bol fantastický čo ťa napadne a aby si mala chlebík chutnejší tak pridaj 100g vareného zemiaku v šupke môžeš ho zamiešať do múky poradila švagriná super vec dobrúchuť 😀

martinaema
4. nov 2008

baby - dostať u vás v obchodoch to lastovičkové droždie? U nás už asi mesiac nie je v žiadnom obchode ☹

vivere
4. nov 2008

martinaema,
ja pouzivam lastovickove drozdie, u nas v malom obchodiku ho maju, neviem, ako je to vo vselijakych marketoch, tam som totiz drozdie ani nenasla 😵 a tusim aj v sieti bala ho maju.

mirko,
vo vseobecnosti velkost chleba v pekarni je cca hmotnost vody plus hmotnost muky, cize ak robim chlieb z 300 ml vody a 500 g muky, cize spolu cca 800 g, tak ho robim na programe 1 kg. neviem, ake velkosti chlebika ma tvoja pekaren...

vinka
4. nov 2008

Tak ja som túto noc skúsila odložený štart.Mala sa mi ráno vrátit sestra z nemecka tak som jej slúbila teplý chlebík. 😀 No ale mala som hrozné obavy.Ale ráno ma zobudila krásna vôna 😀 Aj sestre strašne chutil.A už vie čo si kúpi. 😀

roasha
5. nov 2008

no ja som veru mala rano obavu,ci sa nam vobec chlebik upiekol./tak tvrdo sme spali,ze som ani raz nepocula miesenie/ 🙂 -bol super,ako vzdy. 🙂
dievcata,ja pouzivam akekolvek drozdie,a stale to bolo v poriadku/nie len lastovickove/. 🙂

martinaema
5. nov 2008

no hej, ale to lastovičkové je najlacnejšie a ked pečiem každý deň... 😖 No nič asi prejdeme na čerstvé

jajax
5. nov 2008

martinaema ja pouzivam stale cerstve a nemam s tym vobec problemy.susene mam len pre pripad.

evaka
5. nov 2008

Kočky, mate niekto skusenosti s touto pekarnickou? http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200811.... Bude v akcii, len neviem ci ma vsetko, co ma dobra pekanicka mat, nevyznam sa v tom. Sa mi to celkom pozdava ako darcek pre svokru 🙂 Mam super svokru, tak si zasluzi 😀

evaka
5. nov 2008

Je to zn. Bifinett, vdaka

jajax
5. nov 2008

evaka ta pekaren ma vsetko co ma mat,len najväcsi chlieb je 900g.ale to podla mna nie je problem lebo väcsina chlebov ktore pecieme je cez 800g.
ja mam bifinett ale iny typ a som s nou spokojna.mala som ju sice reklamovanu ale to sa odlomil len taky pliesik co pridrza nadobu.a nejaka zavada sa moze vyskytnut pri hociktorej znacke.
ak chces pozri tu http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php .tu je väcsina pekarni.

vivere
5. nov 2008

evaka,
moje kolegyne maju bifinetky a su spokojne. ono ta znacka... chlieb ti upecie kazda pekaren, rovnako bifinetka z lidlu ako aj stvortisicova ina znackova pekaren... rozdiely su mozno v tvare a velkosti nadoby, pocte hakov, niektorych programoch, v elektrickom prikone /pod 700 W by som nesla/...

anpej
5. nov 2008

andy ja len ošupem jablká,porežem na štvť vyberiem jadrovnik,dam do hrnca/4l/ a podlejem 2dcl vody,rozvarím,rozmixujem ponor.mix.ochutím-cukor,vanilka,škorica.ked chcem hustejšiu pridam 1zlaty klas rozmiešaný v 1dcl vody,necham prevrieť naplním fľaše a 10min sterilizujem.

veronkaj
6. nov 2008

ahojte včera som robila rožteky syrové z dámy , kde išiel syr aj do cesta, naplnila som ich šunkou, neboli zlé len sú ťažké z toho syra, sú také husté syrové, toho cesta je tam málo ale inak boli mňam.

od kedy mám pekáreň a vypekám tak sa mi nedarí pokračovať v chudnutí. 🙄

jajax
6. nov 2008

veronka na chudnutie zabudni.najprv sa musite objest a ked vam to uz nebude take vzacne,mozes zacat chudnut 😀

veronkaj
6. nov 2008

jajax - no držím sa snažím na jednej váhe od kedy som schudla už začínam tretí mesiac a som rada že sa mi ju darí držať , ale ked to sa nedá nepiecť

inak večer som robila tie rožteky, v noci som ich nechala vychladnúť a na skúšku som dala 4 do sáčiku a do mrazničky, uvidím zajtra ked ich nechám rozmraziť aké budú

angelik
6. nov 2008

no tak s tym chudnutim to bude aj u mna asi tazsie
odkedy mame pekaren, tak stale nieco peciem, ochutnavam...
vcera som robila makovy zavin, len som ho nedala piect spat do pekarne, ale normalne do rury
no, a vcera z neho praskli 2/3, a je ho teda dost

veronkaj
6. nov 2008

prosím ako sa robí maková a orechová plnka????

andy272
6. nov 2008

Baby neviete nejaký dobrý recept na rascovú polievku? pošlite mi to cez IP

veronkaj
6. nov 2008

andy 272

ja robím uplne jednoduchý,
urobím slabú zásmažku na konci než ju zalejem tam dám pretlačený cesnak tak dva strúčiky a potom zalejem vodou a ked začne vrieť dám tak dve vajíčka a racsu, občas dám aj pred vajíčkom variť na kúsočky zemiak a ked je mäkký tak potom to vajíčko.

hotové za chvíločku

kebulina
6. nov 2008

Vianočka č. 196 z dama.cz - zmenšená o 1/3 🙂 Podľa mojej drahej rodinky môže byť trochu sladšia.

165 ml mlieka
2 malé vajcia
65 g cukru
80 g tuku
št. soli
165 g hladkej m.
265 g polohrubej m.
1/4 čerstvých kv.

Program č. 1 - základný biely na XXL a Klasik na Eta Siesta

evaka
6. nov 2008

Zienky, dakujem za rady, normalne ked si vas tak citam zacinam byt aj ja nazhavena, ze si kupim pekaren aj pre seba 😀 . Len tych pekarni je tolko, ze si clovek ani vybrat nevie, to fakt treba nastudovat. A tie mnamky co tu vypisujete...., to je inspiracia aj pre manzelika.

veronkaj
6. nov 2008

evaka ja som tiež nevedela dlho že ktorú nakoniec, som uznala, že predsa len nebudem piecť každý deň, aby bolo miesto aj pre kysnutie, výber hmotností a bol aj nejaký výkon a tak som kúpila moulinex xxl a som spokojná a dúfam aj budem

chlebík pečiem a máme na dva dni - lenže my sme dve doma
koláč pečiem z polovičnej dávky - teda zarobenie cesta
zatial ju mám chvíločku a tak som veľa neskúšala ale kedže to dúfam nemám na chvílu tak sa bude hádam možno už budúci rok piecť pre viac ľudí.

angelik
6. nov 2008

veronikaj, ja som robila tento
je tam aj plnka (ja som robila bez hrozienok-syn ich nema rad)

veronkaj
6. nov 2008

angelik - čo znamneá tento :::::::.

roasha
6. nov 2008

angelik,veronkaj 😀

skuli
6. nov 2008

Holky někdo tady kdysi dával odkaz,kolik pekárna spotřebuje za ty 3 hodiny provozu elektřiny.Nevíte kde to je?Nemůžu to najít.Dík