Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

jajax
18. feb 2009

lusil kremes je na salemovi.nemohla som ho najst ale vdaka tebe som nasla recept na marlenku ktory som nemohla najst pred mesiacom.
musim ta pochvalit.si vazne velka sikula 😅 pozri IP

lusil2005
18. feb 2009

jajax dakujem! si poklad

wighy
19. feb 2009

lusil a kde sa daju kupit potreby k enkaustike???a nejaky navod najdem aj na nete???normalne idem hladat a uvidis,strasne sa mi to paci radsej ti napisem ip aby sme neodbocovali do temy 😀

vesi
19. feb 2009

čaute baby, ja som myslela, že sem už ani nechodíte, občas som nakukla a vás nikde 😅

ja som nedávno robila tie syrové ryčinky a boli vynikajúce 😀

odkedy chodím do roboty, tak to bolo po dlhom čase prvý krát čo som som sa realizovala zase v pečení, ale asi to bolo tým, že som bola týždeň chorá doma 😀

už som stihla mať aj nádobu z pekárne na reklamácii, dali mi novú 🙂

lusil2005
19. feb 2009

vsiiii caf! ja som tiez konika dlho zanedbavala 😔 a tie tycinky su mnamaaaaaaaaaaaaaaaaaaajz!

vesi
19. feb 2009

lusil 😀
bola som pozrieť na salema, mňam, toľko maškŕt, budem sa musieť realizovať aspoň cez víkendy 😀
ale pozerám, že ty sa poriadne realizuješ, si fakt šikovnica, klobúk dole... 😀 😉

lusil2005
19. feb 2009

😅 dakujeeeem

vesi
19. feb 2009

nemáš za čo tvoje výtvory sa chvália samé 😀

mikulenka
19. feb 2009

Ahoj holky,

včera jsem dostala pekárnu Eta delinku, je krásná a super. Dnes jsem jí vypálila a upekla mazanec z dámy 0004 a chlebík 0016, mazanec bez rozinek, páč já je tam nemusím a ani jsem je neměla (ovšem příště bude s rozinkami pro MM), ten se povedl jedna radost a chlebík mi navrchu popraskal - pořád se mi zdálo, že je těsto lepivé, tak jsem dosypávala hl. mouku a to je asi tím, co?

Jsem s pekárničkou moc spokojená, už se těším na langoše a na sekanou a taky vanilkové oblaky, určitě toho spolu hóóódně zažijeme.

Můžete sem písnout ještě nějaké vaše oblíbené recepty?

lusil2005
19. feb 2009

juj mikulenka, tych je hrozne vela. pre super recepty a inspiraciu, ale aj dobre napady kuk na http://domacipekarny.dama.cz/

nech sa vam dari!

mikulenka
19. feb 2009

lusil - díky 😀 na dámu právě koukám a zatím jsem zkoušela vámi chválené recepty
jenže jich tam je tolííííííík, že mi jde z toho hlava kolem 😅

wighy
20. feb 2009

ahojte

najlepsie je skusat recepty ketore maju najviac hviezdiciek 😅 a ja si napriklad vzdy precitam aj co pod nim pisu ostatne baby 😉

matar
20. feb 2009

baby nevideli ste niekde recep na fánky v pekárničke??? dík

wighy
20. feb 2009

jaja dnes som robila tie sisky, su chutne ale nevie mco som dovrzala ale nie su makunke ale tvrde 😒

saskaamiska
20. feb 2009

🙂 no tak mozno ste tam daly vela vajca,muky

wighy
20. feb 2009

isla som presne podla receptu, ale neva chutovo su dobre len stvrdli 😒

vivere
20. feb 2009

mikulenka,

chlebik sa popraska, ked je v nom vela drozdia. mne osobne to nevadi, moja mama vzdy tvrdi, ze ked je chlebik puknuty, je to zaruka toho, ze je dobre vykysnuty 🙂

wighy,
tie sisky - nemoze to byt bielkom v ceste? teda neviem, ci si tam vobec dala, ale zltok /zltka/ by mal stacit.

jajax
20. feb 2009

wighy ozaj neviem mne sa podarili hned na prvy krat aj potom.vobec netusim kde je chyba.robila som ich presne podla receptu-zajtra ich chcem prave robit zas 😀

wighy
21. feb 2009

davala som eln zltok a chutovo super len stvrdli , jaja moze to byt tym ze som ich opekala na vysokom ohni???ece to ma napadlo

ale urcite ich budem robit len musim prist na to kde som urobila chybu, inak cesto mi nadherne vykyslo takze parada

jajax
21. feb 2009

wighy je to recept 769 ?zas som ich mala perfektne.zvonku krasne chrumkave,vo vnutri ako vaticka.miesto zltkov davam jedno vajce(nebavi ma stale spekulovat co s bielkami).moj sporak ma 6 stupnov teploty-robim na 5-ke.jedine co ma este napadlo,robis tu prvu stranu zakryte?ja ano-tak ako je pisane v recepte.

vesi
21. feb 2009

čaute, my sme dnes robili tie trdelníky, recept č. 640 a sú mňam 😀

vesi
21. feb 2009

dala som foto na salema 😀

wighy
21. feb 2009

jaja nezakryla som aha to som si nevsimla takze asi tam bol hacik, ale dnes som si ich zohriala v mikrovlne a boli mnaaaaam makkucke

vesi idem kuk 🙂

wighy
21. feb 2009

vesi vyzeraju uzasne mnaaaaaam, s aaj ja na ne chystam ale iba ak nebudem mat doma malu lebo pri nej by som to nevedela urobit

vesi
21. feb 2009

wighy, tu je dobrý nápad ako spraviť veľký trdelník a nepotrebuješ k tomu ani trubičky 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8256

jajax
21. feb 2009

vesi dik,konecne zase pridal foto niekto okrem mna.vyzeraju velmi dobre.s tym valcekom dobry napad.porozmyslam 🙄

vesi
21. feb 2009

chcela som tam dať aj tie syrové tyčinky, ale nestihla som odfotiť, tak nabudúce 😀

vivere
21. feb 2009

ahojte, dnes som robila rozky z cesta http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3681
vyvalala som kruh, natrela mletymi skvarkami, trosku som potrela prelisovanym cesnakom, posolila, trosku posypala ciernym mletym korenim, podkysnut a sup do rury. ani som necakala, ze budu take dobre 😉 🙂

jajax
21. feb 2009

pri tom recepte na univerzalne cesto sa mi zapacili zemiackove posuchy.len neviem aka je tam plnka.zemiaky,asi vyskvarena slanina a co este?neviete niektora?

ma_se
22. feb 2009

VESI,tak skusim aj ja upiect ten TRDELNIK...tiez peciem doma chlieb,pizza rohliky atd.uz som robila vselico. 😉