Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

erikasadek
2. mar 2010

ahojte vcera som bez netu kvoli cynthii potvore bez netu telky a telefonu....

jaandy zatvoris sama ked dopecie 😉

jaandy
2. mar 2010

no ved prave, ja som to odborne preskumala 😀 a ziaden mechanizmus co by zaklopku zatvaral som nenasla...ale na dame som citala ze jedna chce reklamovat lebo doteraz sa jej to zatvaralo a posledne uz nie 😀 , tak to bude asi nejaka hlupost 😉

erikasadek
2. mar 2010

tak neviuem akym sposobom s ajej to mohlo pred tym zatvarat.; 😀 je tam jednoducah mechanika na otavranie, ale nie na zatvaranie; nato som nemusela studovat strojnicku, ved to bije do oci. 😀 😀 😀 😀

zatvara sa rucne;. 😉
asi neaky skriatok jej zatvaral.. 😀

jaandy
2. mar 2010

skriatok 😀 😀 😀

http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz...

citaj natashu 😀

erikasadek
2. mar 2010

jaanady ona je snad tava alebo co... dlhe programy, chlieb z& 1 hodinu nebude nikdy dobry chlieb.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
2. mar 2010

😀 😀 😀 😀 jak ma tá natasha pobavila.Ja sa pýtam blbo ale aj to som pochopila,že sa to nezavre. 😀 😀 😀
Erika ta kde je recept na suprové šišky.Ja,že deti budú mať šišky na večeru a zas nič. 😀 😀 Tak si dajú cereálie s mliekom. 😀 😀

erikasadek
2. mar 2010

ja j moja nehnevaj sa al emal som toho vela, a est evcera bez netu tak konec;. 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5130

vinka
2. mar 2010

😀 😀 😀 Moja neospravedlnuj sa.Môžem byť rada,že nám skúšaš recepty. 😀 Joj deťom to vôbec nevadilo lebo mali guličky s mliekom. 😀

erikasadek
2. mar 2010

nevadi , na buduce.....
naozaj su suprove; 😉
ja som ich plnila nutelov isli sa zabit moje deti. 😀

vinka
2. mar 2010

No zajtra urobím na večeru.Som zvedavá čo povedia moje deti.Ale isto budú spokojné ked to obsahuje cukor. 😀 😀 😀

erikasadek
2. mar 2010

jja tak to mozes byt ista;. 😀

vinka
2. mar 2010

No lebo im všetko chutí čo je sladké. 😀 😀 😀

vinka
3. mar 2010

Ta čo to dnes sa tu nepieklo? 😕 😀 😀
No Erika musím sa ti zas podakovať za supééééééééééér recept.Sú fakt fantastické.Ako si písala.Robila som ako na obrázku zlepované s nutelou no po riti.Syn mi nariadil nech z nich niečo ostane jemu na zajtra do školy.Budem mu musieť skryť. 😀 😀

erikasadek
3. mar 2010

juj som rada moja ja osm vyskusal aasi 2à receptov sklamana som bola; a le tento nema chybu.. 😉
inak prepac s receptami meskam mame rodinne problemy. a rozculila som s av jednj teme co mi zabralo cas..

vinka
4. mar 2010

Joj čo sa ospravedlnuješ.Moja dúfam,že sa ti to rýchlo vyrieši. ☹ A nehádaj sa v téme.Nereaguj nemá to zmysel 😉 sama som to pochopila. 😀 😀

erikasadek
4. mar 2010

nevyriessi moja, tak lahko, teda aj aj ne, raafatava mama ma rakovinu a musi aju ihne doperovat a prislo sa nato len pred tyzdnom , ohromny zvrat v rodine...
raafat chcei st zajtra uz do egypta , vcera sa rozhodol no kata situacia okolo. 😖

neskor dam zase dobre recepty..

vinka
4. mar 2010

Jáj no jasné. ☹ To chápem,že sa to nevyrieši. 😒 Vela síl jej želám.To bude teraz potrebovať tvoja svokra

margot80
4. mar 2010

prosim jaky poustite program na tu smes z lidlu italsky chleb mam moulinex home bread.Muzu zakladni?Nemam toustovy program a nevim co je nejpodobnejsi.Dekuju!

milocka29
4. mar 2010

margot, ja mam sice inu pekaren, ale na zmesy z Lidlu som pouzila zakladny program a chlebik vyborny.

margot80
5. mar 2010

dky milocka ja to taky riskla na ten zaklad nemohla sem se dockat 🙂 no porad v tech programech plavu.Nemam tam program jen na testo coz me stve 😖 ale ja to nak casem snad vymyslim 😅

jaandy
5. mar 2010

erika
drzim palce nech to dobre dopadne

erikasadek
5. mar 2010

dakujem zajtra ide muz do egyptu za mamou tak sa ozvem uz bud epokoj.. 😉

vinka
7. mar 2010

No mi zas budeme mať na večeru briošku.Deti už velmi žobronili tak som ju hodila do pekarnika. 😉

dusanab
7. mar 2010

Erika....drzim palceky nech to dopadne so svokrou co najlepsie.
Mne chleby v poslednych dnoch nevychadzaju tak pekne ako predtym, neviem cim to je ☹ cesto ako ma byt, nic stare nepouzivam....som nestastna 😖 😢

vinka
7. mar 2010

A aké je cesto? 😕

vinka
7. mar 2010

Alebo aký chlieb ti vyjde. 😕 A vykysne dobre?

dusanab
7. mar 2010

Ahojte. Viete mi poradit? Problem s cestom je ten ze prilis rychlo kysne, ako ked som dala vela vody a skoro mi az vyliezalo z formy. Ale cesto mam krasne kym nezacne kysnut. Keby som este prisypala muku tak uz hadam aj zadriem motor. Voda/mlieko nie je prilis horuce ani studene, vsetko ma izbovu teplotu. Robim podla tych istych receptov ale nevychadza mi to tak ako predtym. Chlebik nema peknucky okruhly "chrbatik" ale je taky rovny az mierne prepadnuty. Neviete kde by mohla byt chyba?

adamko05
7. mar 2010

ahojte..

erikasadek.... držíme palčeky, nech je v rodine všetko ok

dusanab.... a nedávaš veľa droždia????

ja som včera bobila osie hniezda, aj závin čokol., vydarili sa.... návšteva si dnes zamslala 😝

dusanab
7. mar 2010

ahojte, adamko to mi tiez napadlo ci nie je vela drozdia ale vsetkeho davam ako predtym ☹ ale asi skusim dat menej kedze to napadlo este aj niekomu inemu ako mne. vdaka 😉 ja som robila anglicke rozky z damy a boli skveleeeeeee mnam 🙂

vinka
7. mar 2010

Adamko závin čokoládový?A ako len na cesto čokoládu si natrela? 😕