Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

lusil2005
3. sep 2008

babizne, tusim danka nam sem davala recept na susienky alebo jej niekto daval... neeechce sa mi to hladat, mate niekto nejake receptiky?

lindulak
5. sep 2008

Ahojte! Tak a mam koneeecne doma pekaren - Unoldku. Zajtra upeciem prvy chlebika pridem sa pochvalit alebo poradit 😀

jajax
6. sep 2008

wighy,ja uz mam konecne pekaren doma.myslela som ze sa uz ani nedockam.27 dni trvalo kym ju vobec poslali do opravy.potom mi chceli vratit peniaze ale ja som radsej cakala na pekaren lebo som si na nu zvykla a inde sa kupit neda.
a co ty ako s tymi hakmi.asi nic moc ked sa ani neozyvas.to je hrozne-aby sa nedali zohnat blbe haky 😖 daj vediet ako to vyzera.

lindulak
6. sep 2008

No teda moj prvy vytvor sa moc nepodaril. Teda chutovo bol dobry - s manzelom sme ho zjedli skoro cely na posedenie 😀 ale dost vyyyrazne sa prepadol 😝 A to si clovek mysli, ze ked spravi podla prilozeneho receptu, ze to bude dobre. Skusim zase...

misicka455
6. sep 2008

neboj , můj první výtvor taky nebyl nic moc, ale časem se naučíš abudeš exelovat 😉

jajax
6. sep 2008

lindulak,nerob podla receptov prilozenych k pekarni.nie su dobre pisane a casto nesedia mnozstva.skus dama.cz
tam su super recepty na vselico.

s.arik
7. sep 2008

jj http://domacipekarny.dama.cz/ fakt doporučuju, povedl se mi odtamtud každý chleba.

včera jsem do chleba dala poprvé slunečnici (dosud jen len a sezam) a hrozně se propadl. ALE, chutná výborně, takže to je jen o tvaru krajíců, to je mi šumák 🙂

určitě se to stalo tíhou slunečnice, protože ten recept jsem už pekla asi 15x a pokaždé super, až včera se propadl

ralanka
7. sep 2008

ahojte babky sarik ja dávam vždy do chleba slnečnicu a nikdy sa mi neprepadol to sa mi stalo ked som piekla po prvý krát a potom mi kamoška poradila dať menej vody ked je vela vody vtedy sa chlieb prepadne.No musím zas niečo vymyslieť a otestovať z dámy.cz a potom sa ozvem ako to dopadlo 😉

s.arik
7. sep 2008

ralanka,
jenže já peču pořád ten samý chleba a vždycky se povedl dokonale, až včera s tou slunečnicí se propadl. suroviny odměřuji pořád stejně a přesně 😕 takže to bylo na 99% tou slunečnicí...

recept:
300ml vody
500g mouky (3/4 hladká bílá pšeničná, 1/4 žitná celozrnná)
2CL cukru
1a1/3CL soli
1CL drceného kmínu
1CL sušeného droždí
po zapípání asi 5PL semen (len a sezam půl na půl)

jajax
7. sep 2008

s.arik tiez sa mi nezda ze by to bolo tou slnecnicou,ja ju davam do hociktoreho chleba ak mame prave chut a este sa mi to nestalo.moze to byt vodou alebo kvasnicami ale ked robis stale tak isto tak neviem.je to zahada.

s.arik
7. sep 2008

hmmmm, no nevadí. chutnal dobře, tak co.

jajax
7. sep 2008

to je hlavne 😀 😀 moje vytvory tiez niekedy nevyzeraju ale moji chlapi to zjedia a tiez im to nevadi 😵

suem
7. sep 2008

Juuuj to je ale vonava a chutna tema.
Ako sa udrzite? Ja ked sa dostanem k cerstvemu, teplemu chlebiku tak nemam hranic.
Vela pdarenych vytvorov gazdinky 😉

anamor
7. sep 2008

lindulak tak predsa mas unoldku 😉 ? ako sa dari?

lindulak
7. sep 2008

Ano anamor, mam unoldku 8600 - taka biela jednohakova. Skusala som dalsi chlieb, dala som viac obycajnej muky a menej spaldovej a menej vody a drozdia /z receptu na nete/ a tiez sa prepadol, ale uz menej. Tak hadam sa casom podari 😀 Ale chutovo je dobry. Zatial semiacka nedavam, aby mohla aj mala zuzlat chlebik. Ty mas anamor tiez jeden hak, ze? A mas chlebiky take oble/vydute aj hore ako to byva na obrazkoch? 🙂

anamor
8. sep 2008

lindulak ako kedy,niekedy sa mi prepadne, ale casto mavam oduty dohora, mne sa to stane ak je vela vody.... alebo kvasnic, a este ked je v muke malo lepku /ale to neovyplyvnis/ niektore zmesi napriklad su vzdy krasne odute a ine vzdy prepadnute - tie nekupujem - priznam sa ze v poslednej dobe som dost ficala na zmesiach.... lebo nestihacky totalne... 😝 a ano mam jeden hak 😉

maco
8. sep 2008

Ahojte kocky, chcem vas poprosit o radu.
Viete mi povedat, ktore domace pekarne su dobre a kvalitne, ktore znacky by som mala pozerat? Je ich dost a neviem sa rozhodnut, tak mi dajte nejaky tip, prosiiiim. 🙂
Moooooooc dakujem.

deni84
8. sep 2008

Ahojte,

neviete mi prosím poradiť... idem si kúpiť pekáreň a neviem sa rozhodnúť medzi týmito dvoma:

Panasonic SD-255WXE a Moulinex OW50033

anamor
8. sep 2008

kočky ono je to jedno aku mate pekaren, co vam padne do oka, tu kupte, chlebik upecie kazda. Ja som chcela nerezovu a mam - tam je uzsi vyber 😉
inspirujte sa na strankach www.pekarnicka.dama.cz tak su vsetky pekarne, skvele recepty a rady...
co sa tyka obchodov elektro u nas - velky vyber nie je eta, moulinex, mozno panasonic, ostatne vacsinou neznackove /tesco,lidl/ a z netu kolkokolvek....

deni84
8. sep 2008

anamor ďakujem,
...ja som len chcela poradiť či náhodou napr. sa v tej moulinex "nezapekajú" do chlebíka aj tie miesacie háky (ako som to pri niektorých čítala)
...skôr by som uvítala, keby mi niekto napísal aké má negatívne skúsenosti, resp. čo sa mu na tej pekárni nepáči

vesi
8. sep 2008

Ahojte kočky 😀

ja mám moulinexku a hák pred pečením vyberám, som maximálne spokojná, ale moja mama má tesco pekárničku a tiež je OK 🙂 na značke naozaj nezáleží 😉

ralanka
8. sep 2008

aerik ja do chleba cukor nedávam sa mi vidí matne spomínam že na dáme bolo že ked robíš chlieb so sušeného droždia tak cukor nedávaš iba ked robíš s čerstvého ja dávam to isté ako ty len 2čl soli + 2 PL oleja a 1 PL octu dlhšie vydrží a toto mi vždy super výnde a dávam tam furt slnečnicu skús uvidíš 😉
Dobrú chuť 🙂

lindulak
8. sep 2008

No tak dnes som piekla pre zmenu so zmesy a vysiel pekne - neprepadol, ale bol do hora oduty 😀 Prave som dochrumala jeden krajec. Takyto cerstvy chlieb mi staci len s maslom a mnam!

Deni 84, ak mas dost penazi na Panasonic, tak si kup radsej ten. Co som studovala na nete - tak moulinex sa majitelom dost casto kazil a niektori aj pisali, ze ked skoncil program - chlieb nebol dopeceny. Ale ktovie, mozno treba len trpezlivost a chut naucit sa s tou danou pekarnou robit. Moulinex je inak dobra znacka, tak neviem. Vyber si podla svojej financ. situacie. Svoje chyby ma asi kazda pekaren. Ale Panasonic je vraj kralovna 😀

deni84
8. sep 2008

díky kočky,

tak už ju mám doma 🙂 nakoniec som sa rozhodla pre panasonic... už sa tešim na pečenie 🙂))

bezaz
9. sep 2008

no ja mam vyskusanu moulinexku tu obycajnu, pokazila sa hned po prvom peceni, prestal sa tocit hak.. teraz mame moulinexu XXL, je super, ma velku nadobu az do 1,5kg a dva haky.. ja osobne haky teda nevyberam a nikto sa jakziv nestazoval, ze by mu tie dve diery vadili 😉

s.arik
9. sep 2008

cože, k sušenému droždí se nedává cukr?
já dávám 😲

jiný dotaz: kde sehnat náhradní háky? na tesco-pekárnu BM07...

maco
9. sep 2008

Baby dakujem vam, idem pozriet tu panasonic.

vesi
9. sep 2008

ja dávam cukor aj pri sušenom droždí, vlastne čerstvé droždie ani nepoužívam....
s.arik, spýtaj sa v tescu... 😉

anamor
9. sep 2008

ja davam cukor iba k cerstvemu drozdiu - pouzivam ho radsej, k susenemu nie /to pouzivam ked cerstve nemam/
maco panasonic je asi cenovo najdrahsia mam pocit, mozes skusit ajnieco lacnejsie, ale urcite je skvela 😉

wighy
10. sep 2008

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no kooonecne som tu .vcera rano sme sa vratili z dovci

jaja ahooooj no ja zatial haky ece stale nemam ake kamoska mi ich v nemecku objednala takze dufam ze do oktobra ich mam uffff