Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

vinka
12. júl 2010

No tak na normálnom vyšiel dobre.asi som už prepiekla rýchly program. 😀 😀 😀

erikasadek
12. júl 2010

@vinka 😀 😀 😀 😀 😀

fannik
12. júl 2010

Ahoj Vinka si este tam?

vinka
12. júl 2010

hej 😕

vinka
12. júl 2010

@fannik Hned som si myslela,že si to ty.
Baby to sa len moja sestra zaregistrovala a hned kde našla môj nick tak napísala. 😀 😀 😀

fannik
12. júl 2010

Hneď musiš všetko vytárať,táraj akýsi.......

fannik
12. júl 2010

Hneď musiš všetko vytárať,táraj akýsi.......

vinka
12. júl 2010

Drž sa témy tu sa pečie chlieb moja. 😀 😀 😀

erikasadek
12. júl 2010

@vinka 😀 😀 😀 😀

nadulici
13. júl 2010

baby no mne ten 1. krat co som piekla s cerstvym drozdim vysiel na rychlom uplne perfektne, potom som ho robila znova, akurat som dala susene drozdie a uz to nebolo ono 😒 .....tak som naposledy pre istotu dala aj cerstve drozdie aj dlhy program a zasa super....mozno ze som malo toho suseneho dala, alebo co....

dusanab
13. júl 2010

Ja dnes peciem na rychlom asi treti - stvrty raz, zakazdym mi vysiel dobre, len teraz mi posledne razy (aj na klasiku) korka dost praska co sa mi predtym nestavalo ☹ chuti to neuberie ale nie je taky pekny. Dnes som chlieb nastrihla poriadne rovno noznicami na hydinu 😀 a aj tak praskol ☹ neviete nejaku fintu ako tomu zabranit? Dakujem 🙂 inac dnes peciem pivovy 😉 a mozno spravim dzem z broskyn, este si rozmyslim, uvidim ake budu 🙂

dusanab
13. júl 2010

jaj a zabudla som ahojte 😀 😀

nadulici
15. júl 2010

tu aka dovolenkova atmosfera 😀

erikasadek
16. júl 2010

@nadulici ja ta potesim ja nepouzivam nikdy cerstve drozdie , vzdy len susene, pre pekarne a chleib bol vzdy typ top.. ale preferujem kvasok.. 😉

nadulici
19. júl 2010

@erikasadek tak to pozrem ci maju u nas niekde take do pekarne, ja som dala tusim od Dr.Oetker....

zanna
19. júl 2010

robili ste uz pivovy chlieb, ak ano ako chutil? 🙂
Prijemnu dovolenku,asi vsetky dovolenkujete a nepeciete 🙂

nadulici
19. júl 2010

@zanna ja som robila a bol fakt vyborny.... 🙂

erikasadek
20. júl 2010

@zanna najlepsi chleb aky mozes papat.. 😉

ja Ti odporucam tento ...; pre mna najlepsi... uz tu bol aj odskusany.. 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17654

vinka
20. júl 2010

No už sa mi robí brioška.Mám už aj sušené ovocie tak už sa teším na briošku 😀 😀 😀 No baby včera som robila zas po čase rýchly chlieb a vyšiel vysoký.Tak budem musieť asi občas zmenu dlhý program a potom rýchly. 😀 😀 😀

zanna
20. júl 2010

kocky diky,spravim cez vikend,muz je vodic,boji sa,ze ked si da rano,tak nafuka 😀

stalo sa aj vam,ze ked ste piekli nieco sladke(trebars briosku),ze na kraji to bolo slane? 😠

Vraj som zle umyla pekaren po chlebe? 😠

reruna
20. júl 2010

včera jsem pekla potřetí tu briošku, tentokrát vyšla nejlíp, konečně jsem si vzpomněla na rozinky, už je snězená, mňamka, příště zkusím taky to sušené ovoce
zanna slaná teda nebyla, asi špatně rozmíchané?

reruna
20. júl 2010

@erikasadek to vypadá dobře ten recept - jaké pivo? světlé asi že?

erikasadek
20. júl 2010

@reruna ano svetle.. 😉

alami
20. júl 2010

tak ja som práve vyskúšala krupicovú kašu v pekárni - super 😵
pre super lenivé, alebo, super zamestnané, alebo pre také čo vedia tráviť čas lepšie ako miešaním kaše pri sporáku 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

musím tú briošku skúsiť, keď ju tak chválite, ..ja zas kol do kola robím tú moju vianočku, nemá chybu, nevieme sa jej dojesť 😵

a v čom je dobrý ten pivový chlieb?a necítiť tam to pivo?

vinka
20. júl 2010

@alami prosím ťa a to si ako robila krupicu v pekárniku. 😕 Ved sa to musí variť 😕

alami
20. júl 2010

program džem 😉 😅 😀
vidla som v receptoch, že sa to dá, aj puding...na programe džem sa to vlastne hreje a mieša...len vraj - neviem - treba dať pozor, lebo niektoré pekárne na džeme nemiešajú celý čas - moja mieša...
Keď som to čítala prvýkrát, tak som sa v duchu smiala, že to už musí byť poriadna lenivosť, ale dnes sme sa so synom hrali a vravím si - kým sa dohráme, budeme mať krupičku akurát hotovú...tak som skúsila a super 🙂

nadulici
20. júl 2010

ja som tak robila mliecnu ryzu a bola perfektna

nadulici
20. júl 2010

@alami pivo v chlebe vobec necitit, mne chutil....

alami
20. júl 2010

@nadulici a v čom je iný? ten s pivom?akože - na čo je to vôbec dobré ho tam dávať 😅