Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

erikasadek
15. dec 2010

@anpej je to brioska len pridas citronu viac a posypes silne praskovym cukrom.. 😉

reruna
15. dec 2010

Tak už mám vánočku na plechu, kupodivu jsem to podle toho videa nějak pochopila a povedlo se mi to zaplést ze 6, ,čemuž se sama divím, akorát jak se to těsto natahuje, tak ten začátek mám méně utažený, než konec, ale příště to bude lepší, teď to jen nespálit 😅 pak hodím foto
Recept jsem našla ve staré kuchařce, děda vždycky dělával tuto, jen jsem to dala do pekárny vymíchat...
200 ml mléka
2 žloutky
10 dkg másla
1 čajová lžička prášku do pečiva
1/2 dkg soli
trocha citronové kůry
8 dkg moučkového cukru
1/2 kg polohrubé mouky
1 sáček instantního droždí
Později přidat rozinky, mandle, atd. Na potření 1 vejce. Pečeme 1O minut na 200 st. pak asi 30-40 minut na 170.
Když to tak čtu, tak už cidím, že jsem udělala chybu a místo 1/2 dkg jsem dala 2 dkg soli - tak to bude asi nějaká slaná bábovka... ale protože máme rádi sladké, dala jsem více cukru, tak se to třeba nepoznááááááá no co už, ,teď jenom čekat do rána, jestli se to bude dát jíst...... holt když je někdo slepej 😠

cvikla969
15. dec 2010

@dusanab dakujem,som bola s tych cisel v soku ze de to tu u nas zozenu..toto pekne vitlacim a pribalim k pekarni,snat sa im bude darit.uz sa tesim,chystam sa kazdu sobotu odchdzat s domacim chlebikom 😀 po vianociach sa ozvem,napady sa vzdy zidu...dakujem

dusanab
15. dec 2010

@reruna tak to som zvedavá na tú vianočku 😉 Dnes som po dlhom čase piekla majonézové pečivo a dala som tam aj svoju obľúbenú ražnú múku a sú dokonalé. Minule som skúšala dať trochu polohrubej a tiež boli veľmi dobré ale dnes sú úplne bezchybné. Som rada že sa mi zas čosi podarilo 🙂

mizulienka
15. dec 2010

@dusanab das mi prosim ta ten recept, vyskusam aj ja 🙂

dusanab
15. dec 2010

@mizulienka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12030, ražnej som dala veľmi málo (len asi 30 gramov) a napriek tomu spravila veľa - aspoň nám tie pletienky veľmi chutia. Sú také iné. Nebezpečne dobré 😀 Inak možno preto mi tak chutí pečivo s ražnou múkou lebo obsahuje viac minerálov ako pšeničná a telo vraj vie čo mu prospeje 😉 (čo mi tak môže prospievať na čipsoch neviem 😀 😀 )

mizulienka
16. dec 2010

@dusanab vyzeraju super, vyskusam ich :0)
chcem sa spytat, to davas normalnu majonezu? a robis so susenym ci cerstvym drozdim? ak s cerstvym kolko asi toho? a tie pletenky zapletas na sposob vianocky, ale iba s 2 kuskami? ci ako? 😲
juj prepac, ze tolko otazok, ale vyzeraju ozaj super a chcela by som ich vyskusat :0) dakujeeem 😵

reruna
16. dec 2010

Ahoj, tak vánočka na pohled super, ale nedala se vůbec jíst, asi tou solí byla hrozně tuhá a chutnalo to hrozně... ještě že to byla jen zkouška, na štědrý den by mě to štvalo více, no ještě vyzkouším znovu....

reruna
16. dec 2010

@mizulienka majonezové pečivo jsem pekla několikrát, nikdy nezklamalo a chuťově výborné, já si těsto rozdělím na 8 kousků, každý kousek na 3, vyválím válečky a zapletu malé pletýnky, jako copánek. Majonézu můžeš jakoukoli, výborná je hellmans

divoska
16. dec 2010

@reruna ale inak krasna, ja ked som raz snazila zapletat taku z hotovej zmesi /a nemala som navod 🙂/ tak to vyzeralo velice srandovne 😀

reruna
16. dec 2010

@divoska to je ze 6 pramenů, video návod jsem dávala výše

dusanab
16. dec 2010

@mizulienka áno normálna majonéza, asi všetky dievčatá to už piekli, buď chvála tomu kto sem dala ten recept 😀 😀 ja používam len čerstvé droždie, na pol kila múky by mala ísť polovica kocky ale ja dávam len štvrť a cesto je vždy dobré, akurát nakysnuté a jemné. Také "štandardné" pletienky pletiem ako písala Reruna ale teraz častejšie robievam takto http://domacipekarny.dama.cz/postupy.php?d=530. A pletienky dnes vysoko ocenil aj Lukášov malý kamarát 😉

@reruna tak to mi je ľúto že to nakoniec tak dopadlo ale nabudúce bude určite dobrá 😉

divoska
16. dec 2010

@reruna jj tiez mam podobny ale este som neskusala, ale ja som na hentake lava, moja urcite nebude taka pekna

reruna
16. dec 2010

@divoska já jsem taky nevěřila, že to upletu, no ale pěkná, což o to, ale jedlá nebyla.... 😠 to je důležitější

shaula
16. dec 2010

Ahoj, vánočku peču podle tohoto receptu http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=6150 a je vždycky super 😉 Dávám o 50 ml mléka více, těsto je pak sice trošku řidší, ale hotová vánočka zase měkčí a nadýchanější 😉

mizulienka
16. dec 2010

baby mne uz asi nacisto sibe, ja si tu chystam vsetkona tie pletenky a teraz ma napadlo, ze ved jaj cakam na tu novu nadobu do pekarne, v tej starej sa mi neda piect 😒
mne ta materska velmi prospieva 😀
idem ja radsej upratovat 😝

dannynka
16. dec 2010

ahojte ste ma namotivovali tak som aj ja dnes robila vianočku 🙂 😉
@reruna klobuk dole,ja som chcela tiez upliest podla toho videa co si sem dala ale vobec mi to nešlo tak som to vzdala a upiekla takto 😀 😀 😀 😎 neni to tvarovo celkom ono ale chutí mnamooozne 🙂 😝 😉

dannynka
16. dec 2010
divoska
16. dec 2010

@mizulienka to si dobra este, kukni jak dlho si, ja som ledva zacala a uz perlim same pikosky a brepty kadetade, a netusim kde som bola vcera, naposledy sa mi podarilo zablokovat kartu a doklady lebo som bola v tom ze som ich nechala v tescu.. k doktorovi o hodinu neskor.. hlavne ze som kvoli tomu isla 50km a pol dna sme stravila u nasich.. taketo veci sa mi v zivote nediali 😀 @dannynka a ktora to je? ja sa bojim skusat znovu tu co sa mi dokafrala 😀

dannynka
16. dec 2010

@divoska toto je moj oblubeny recept ale mam ho v zošite,,,opísem a dam sem..ja robievam len tuto... 😉

dannynka
16. dec 2010

Vianočka v DP

200 ml.mlieka
2 vajcia
60g roztopenej hery
60g krystaloveho cukru
1 vanilkový cukor
500g polohrubej muky
1 zlaty klas
1/2 kavovej lyzičky soli
droždie

mizulienka
17. dec 2010

@dannynka v pekarni ju aj pecies, ci si tam iba urobis cesto a zapletas potom?

divoska
17. dec 2010

@dannynka dik ukladam si a poreferujem ked ju skusim

mizulienka
17. dec 2010

ahojte dievcata, rozmyslam, ci upeciem chlieb v tej osatke...ale ide mi o cesto...ked teraz nemam pekaren...ako sa postupuje...normlane urobim si cesto a mam to dat hned to osatky? alebo najprv necham trosku podkysnut v miske a tak do osatky?
dik

dannynka
17. dec 2010

@mizulienka ano cesto spraví pekaren,potom zapletiem a dam piect do truby 😉

@divoska oki 😉

gangy
17. dec 2010

ahojte, prosím poradte mi nejaký odskúšaný receptík na mazanec, zatial som mazanec piekla 2 krát a po obidva razy mi prihorel, kde robím chybu? na akom programe ho mám piecť? mám pekáreň eta siesta...dakujem

mizulienka
17. dec 2010

@gangy
@alami tu davala mazanec c. 13, velmi ho chvalila, tak skus ten :0)
ja mazanec peciem na programe sladky chlieb, neviem, ako to je na tvojej pekarnicke, ja mam moulinex home bread.

dusanab
17. dec 2010

@gangy ahoj, ja mám eta gemina a tiež mi veľmi dôkladne prihorela brioška ktorá dievčatám vždy tak krásne vyjde ☹ robila som na sladkom a teda nikdy viac. Neviem ako máš ty programy ale mne na sladkom veľmi dlho pečie a veľmi málo kysne, možno to máš podobne keďže aj to aj to je eta. Skús dať program klasik ak si piekla na sladkom 😉

alami
18. dec 2010

@gangy http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505 alebo - podla mňa ešte lepší http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2497 - miesto sádla som dala Heru, ja pečiem mazance na základnom, mám eta - vega, nie je prihorený. Ale ak ti prihára, jednoducho posleduj a pred koncom skôr vypni a vybavené 😉

dannynka
18. dec 2010

ahojte 🙂
idem sa pochvalit chlebíkom s ošatky 🙂 😉