Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

svetlankat
13. okt 2011

@karina1 dakujem v podstate som tento dnes urobila ale podla @reruna a vysiel super.

reruna
14. okt 2011

@svetlankat to jsem ráda, že ti vyšel! já už jiný nepeču. Na mouce to číslo bývá napsané většinou někde pod názvem, na chleba je nejlepšé T650, nebo hladká mouka z Lidlu je vhodná, nebo Penam dělá chlebovou
@karina1 to je ten samý - taky mám ten recept z mmb, jen už mám upravený podle sebe 🙂

svetlankat
14. okt 2011

@reruna mm velmi pochvalil, dala som slnecnicove semienka, najprv som si myslela ze tiez nekysne, ale za poslednu polhodku mi pekne narastol, som vytesena, dakujem

kkomtesa
14. okt 2011

@pifina Ahoj, ano, dělám zvlášt pšeničný a zvlášt žitný, a k tomu stejné množství obou mouk.

pifina
15. okt 2011

@kkomtesa dakujem, vyskusam 😅

mmonika
16. okt 2011

@reruna ,
@kkomtesa ,
@svetlankat babulky mam otazku .. ked si chcem dat v DP pekarnicke vykysnuť cesto na kysnutý kakaovy kolac ,mozem pridat do DP aj mlieko??? alebo len vodu ,?? alebo mate daky osvedceny recept???
dakujeeeeeeeeeeeem ,..

bec
16. okt 2011

@mmonika mozes pridat aj mlieko, ja tak robievam, a je to uplne v pohode

svetlankat
16. okt 2011

@mmonika kludne mozes aj mlieko,

rivatha
16. okt 2011

@svetlankat Sveti, ahoj! Citam nahodou, ze ti nevysiel spaldovy chlebik. Ja mam novy oblubeny: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3550 Len som si pozmenila mnozstva. Robim rozny pomer mlieka a vody - dokopy 400 ml (mlieka min. 200ml zatial som vzdy dala, ale mozno je dobry aj s tym cmarom alebo cisto s vodou), muky pol na pol - dokopy 600g (spald. 300 a obyc. 300, ale robila som uz aj s celozrnnou psenicnou k tomu a bol tiez chutnucky). Toto bola super konzistencia cesticka na chlebik. Soli davam ja aj 2,5 malej odmerky. Semiacka rozne, mnam-mnam. Vyskusaj, ak chces este dalsi pokus na spaldovy 🙂

svetlankat
16. okt 2011

@rivatha ahoj dakujem urcite vyskusam, aj teraz sa mi pecie, ale uz som mala len trochu spaldovej muky, takze to bude taky polo spaldovy 😀 😀 😀 😀 ale ako dalsi vyskusam ten tvoj, vecer este chcem vyskusat tie syrove rozky co tu baby pisali, len ideme do obchodu kupit syr, lebo uz nemame

rivatha
16. okt 2011

@svetlankat Davno som tu necitala, tak neviem, ake syrove rozky. Ja som len klasicke neplnene pecivka robila slane zatial. Ale hod linku, ulozim si 🙂

mmonika
16. okt 2011

@bec ,
@svetlankat dakujem ,. za rady .. som zistila ze nemam doma kvasnice ,takze sa kolac odklada na zajtra 😀 dnes musi stacit dnes aj babovka 😀 😀 😀 😀

svetlankat
18. okt 2011

baby prosim vas dajte mi prosim osvedcene receptiky na vianocku v DP? Chcem vyskusat.

svetlankat
18. okt 2011

Kocky robila som tuto na skusku a je fakt dobrucka http://recepty.pozri.sk/recept-vianocka-z-domac...

matja
22. okt 2011

dievčatá, dávam tip na výborné špaldové bagety, vrele odporúčam: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27235

svetlankat
22. okt 2011

@matja a robila si ich rucne ci v DP?

matja
22. okt 2011

@svetlankat - cesto som robila v DP. Nedávala som samozrejme kvások, ale všetky tekuté prísady dole, potom soľ, múku, droždie, nakoniec cukor.

svetlankat
22. okt 2011

@matja a davala si susene drozdie? zaujima ma mnozstvo, chcela by som vyskusat

matja
22. okt 2011

@svetlankat - áno, sušené droždie - 2 lyžičky. A heru moc nepoužívam, maslo som dávala obyčajné, roztopené ku vode a mlieku.

svetlankat
22. okt 2011

@matja dakujeeeeeeeem vyskusam, potom si piekla v rure? Ja mam pekaren na bagetky, tak uvidim ci dam do pekarne, alebo do rury, ale to je v podstate jedno

matja
22. okt 2011

@svetlankat - piekla som v rúre. Vždy tam dávam dole aj kastrólik s vodou.
Ak máš rada slanšie, tak 1 lyžička soli ti bude málo. Nám to stačilo, posolila som aj s trochou morskej soli zvrchu.

svetlankat
22. okt 2011

@matja dakujem, my moc nesolime, takze to bude ok.

janka256
25. okt 2011

@matja vcera som ich vyskusala no perfektne su fakt hned sme vsetky pojedli a to som doma len sama s detmi dnes asi upeciem zasa... 🙂 vdaka za tip 🙂

svetlankat
26. okt 2011

Ahojte baby, potrebovala by som opat poradit. Piekla som babovku slahackovu v pekarni,vobec som ju dlho nepiekla asi tych 50 minut a zo spodu a z bokov je cierna, zhoreta, pritom v recepte sa pise, ze program pecenie a ked sa lepi tak estepiect, ja uz ked som citila ze pripeka tak sa este lepila.V podstate od zaciatku ako som dala piect som citila ze pripeka, tak neviem co som dala zle. Mate niektora takuto skusenost?

reruna
27. okt 2011

@svetlankat nevím - možná máš velkou pekárnu a recept byl z méně surovin? nebo ti tak moc peče 😅

svetlankat
27. okt 2011

@reruna musim vyskust na inom programe a uvidim co sa stane, dakujem

alami
27. okt 2011

@svetlankat moc ľahké cesto a silné pečenie. na ľahké cesto by to chcelo piecť na slabšom, čo sa na pekárni nedá.
a zároveň vás zdravím po dlhej dobe 😉 😅 😀

svetlankat
27. okt 2011

@alami no ale je to recept pre pekaren a su tam aj fotky ze to babam slo, tak neviem

alami
27. okt 2011

@svetlankat to som predpokladala, ale je to proste ľahučké cesto, možno sa niekomu podarí ho pekne upiecť, ale myslím si, že tých, komu sa prihorí je určite dosť. Ja som tiež piekla bábovku v pekárni, tiež kým sa dopiekla zvnútra bola zvonku tmavšia a šľahačková bude duplom ľahká.

svetlankat
27. okt 2011

@alami ok dakujem, nabuduce vyskusam v rure, ved to je v podstate jedno kde sa upecie