Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

roasha
28. nov 2008

tak my uz mate rozky,boze to je fajnota... 😵
mala uz tlaci treti. 😅

veronkaj
28. nov 2008

ktorý recept si robila ???

ja robievam ten č. 031 máš lepší??

roasha
28. nov 2008

080.rohliky
250ml mlieka
stipka cukru
1lyzicka soli
3lyzice olej
2vajcia
500g hladka muka
1,5lyzicky,alebo necela polka cerstve drozdie
progr.13kys.cesto,vyklopila som na jemne pomucenu dosku,narezala 16kuskov,jemnucko som urobila bochnicky,rozvalkala elypsu,zrolovala/mas to v postupoch video rozteky/,a nechala na plechu este cca 40min podkysnut.potrela som rozmiesanym vajickom s troskou mlieka,posypala hrubou solou,ine makom,lanovym semiackom...piekla na 200st 15min.

bozske..... 😵 😵

junovka
28. nov 2008

caute baby....

dnes som robila buchty na pare, s lekvarom, a moja Timeika, ze vraj aby som na buduce urobila s cokoladou, nakolko ona lekvar moc nechce.Skusali ste to uz s cokoladou?ak ano, tak aku coko ste dali??respektive, ako sa plnia take coko buchty???? 😕 😕 😕

annon
28. nov 2008

junovka ja dávam nutelu 🙂

junovka
28. nov 2008

...vidis, to ma ani nenapadlo a to na palacinky davam tiez 😀 😉

roasha
29. nov 2008

717.ceske rozky/dama/-pre bronku 🙂
------------------------------------------------------
260ml vlaznej vody
20g olej
10g soli
500g polohrubej muky
17,5g cerst.drozdia/al.1,5 caj.lyzicky inst.drozdia/
5g cukor
postup klasika-kysnute cesto,vytvarujeme rozteky,nechame podkysnut,natrieme vajickom s mliekom,pecieme 200st 10-15min. 🙂

roasha
29. nov 2008

dievcata,dnes som robila kolaciky,ktore mi pripomenuli detstvo 😅 🙂

toto je original recept----lomnicke kruzky starej matere---- 🙂
------------------------------------------------------------
70g tuku/ja som davala pokrajane maslo/
1zltok
stipka soli
citronova kora
50g cukru
10g drozdia
125ml mlieka/pocas miesenia som este dolievala,pokial bolo cesto vlacne/
280g hrubej muky/ja som dala polohrubu/
50g orechov/nakolko som ani za ten svet nenasla luskacik,dala som struhany KOKOS!-orech ako orech 😀 /
vanilkovy cukor na obalovanie
-----------------------------------------
postup.... program kysnute cesto,ale na zaciatku treba dolievat mlieko/aspon pri tom kokose 😀 /
po vykysnuti dame do chladnicky trochu stuhnut/dala som s nadobou z pekarne,nebudem babrat 300mís 🙂 /
vyklopime na jemne pomucenu dosku,vyvalkame/ja na 0.5cm/,a original sa vykrajuju kolieska a do nich este dierka naprstkom....ja som vykrajovala vianocne "vykrajovatka"/ziadne dierky/,ukladame na vymasteny pomuceny plech/vysli 3plechy,kludne davajte nahusto,ono to ide viac na vysku/,nechame este riadne vykysnut,a supneme do rury vyhriatej na 200st,na 10min/upecene jemne doruzova/.este horuce obalime vo vanilkovom cukre.
aj ked ma vlassky orech dost od kokosu/a ja teda vobec nie som kokosova/,bola som prijemne prekvapena. 😅
🙂
ako som napisala,pripomenuli mi detstvo,a urcite ich budem robit aj na vianoce... 🙂 😵 😵 😵

gucz
30. nov 2008

Tak aj ja som sa pridala k prívržencom pekárničiek. Včera sme kúpili moulinex XXL a už sme skúšobne piekli dva chlebíky - mňam boli fajné, už ich niet..... 🙂

musím si prečítať celú túto tému, veď vďaka nej som si tú pekárničku kúpila (priniesol ju predčasne Ježiško) 🙂 😉 🙂

jajax
30. nov 2008

vcera som sa vazne nastvala.boli sme v Okay a mali moju Bifinettku pod nazvom Professor za 800;ja som za nu dala 1500;mali aj Etu siestu tiez pod nazvom Professor ale nevsimla som si co stoji.tusim ma slak trafi 😠 😖

roasha
30. nov 2008

jajax,to je tak.....nech ta potesi,ze len tolko si preplatila.....my sme pred tromi rokmi kupili telku-vyse 30.tis-teraz mas za to plazmu... 🙄
ceny nehnutelnosti budu zachvilu lacnejsie o xx %-moze slak trafit tych co ich kupili pred rokom,auta maju zlavi aj viac ako 130.tis.... 😠
jajax,ved ty si stastna osoba... 😵 🙂
neodbocujme od temy.... 🙄 😀

roasha
30. nov 2008

"zlavy"

jajax
30. nov 2008

roasha dik ze si mi povedala aka som stastna 😅 😵 😀

bezaz
30. nov 2008

baby neviem ci ste skusali tieto, su fakt dobre, ja robim rovno so syrom http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3598

roasha
30. nov 2008

mozem potvrdit,je to vyborne,robieva to moja mamina,dava do toho nasekanu sunku,cesnak a neviem co este....fajnotka. 🙂

jajax
30. nov 2008

ja to robievam uz davno.dostala som recept od kamosky.mozno nie je uplne taky isty ale velmi podobny.robievam z kila muky a ked nahodou ostanu dam do mrazaku a potom vytahujeme.väcsinou ale ani nestihnu celkom rozmrznut a je po nich.robim len cesnakove.su super.

bezaz
30. nov 2008

jaja teraz sa cesnaku vyhybam, aby krpata nemala koiku, ale uz sa straaasne tesim, ked si budem moct dat s cesnakoooom 😀

misicka455
30. nov 2008

Holky nemáte někdo nějaké dobré recepty na tmavej chléb?

misicka455
30. nov 2008

I na jakekoliv celozrné pečivo 😉

elri
1. dec 2008

Roasha, tvoj recept na kolaciky vyzera dobre, urcite niekedy vyskusam. 😉

bezaz
1. dec 2008

misicka ja robim vsetky recepty, co su na hladku muku aj s celozrnnou alebo grahamovou mukou, su potom take hutnejsie, ale to neva 😉

misicka455
1. dec 2008

No já právě je mám taky takové hutné 🙂

gucz
1. dec 2008

Baby robila som ten jogurtový chlebík pre xxl pekárne a je božský, nebíčko v papuľke

roasha
1. dec 2008

dievcata,dnes som robila pagaciky. 🙂

slane pagaciky
---------------------------
300g muky/ja som miesala hladku s polohrubou,ale v recepte nie je pisana aka,tak je asi jedno aku date/
100g tuk/tiez som miesala mast a pomlete skvarky-skvarkovu natierku s prasiatkom na vrchu/
sol/dala som 2 lyzicky/
20g cerstve drozdie/necela polka kocky/----cca 1,5lyzicky
300ml mlieka/pripadne viacej prilievat,aby pri mieseni bolo cesto vlacne/
------------------------------------
postup-program kys.cesto,vyklopit na jemne pomucenu dosku,zlahka rozvalkat,a pokrajat kolieskom na male stvorceky.poukladame na vymasteny mukou vysypany plech,nechame podkysnut potrieme vajickom,alebo mliekom,pozypeme rascou a doruzova upecieme.cca 200st15min.
mnam. 🙂

almika
1. dec 2008

ahojte baby

chcem sa vás opýtať, či niektorá z vás robila makovník z dámy č. 36? ak áno, ja nemám program Cesto, iba Prípravu a neviem, koľko mám nechať pripravovať to cesto 😅 toľko koľko je naprogramované Príprava? zdá sa mi dve hodinky veľa (toľko naskočí, keď dám program Príprava).. ďakujem 😉

roasha
1. dec 2008

na moulinexkach je kys.cesto 1.20h

junovka
1. dec 2008

almika, ja mam cesto 1,50 H, necham, aby mi to cele urobilo a potom naplnim a dam asi tak na 1 hod.piect do pekarnicky 😉

bronia13
1. dec 2008

Roasha - dakujem ti - vyskusam ak budem stihat este 🙂 lebo mam este naplanovane jeden kolac, potom zajtra tie rozky co si minule sem hodila.... tie pagaciky,skoda ze som na tuto stranku neprisla tak 6 mesiacov tomu a nie teraz ked sa mi blizi k porodu 😀

bronia13
1. dec 2008

Gucz - prosim ta kde je ten "bozsky" recept na ten chlepa lebo ho nemozem najst 😀
diki

robila som tie rozky co sem dala Roash asi 5 dni tomu a zatial som skusila asi 5 receptov a tieto boli fakt bombasticke - lepsie nez v obchode!!!

gucz
1. dec 2008

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5409

žitnú múku som nemala, tak som namiesto nej dala t650 múku. V XXL-ke mi vybehol až po vieko, taký bol obrovský a je výborný. Piekla som ho včera a aj dnes je fajný mäkkučký