Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

vinka
15. jan 2009

Bianca tak to niesi sama.Ja nemôžem teraz jest ten chlieb lebo ma napína z neho.Teraz som začala piect žemle tak chlieb u nás nieje. 😀 Kuspitky záleží akú máš pekarničku.Ja mám moulinex a tam som mala nálepky ktorú som si nalepila na pekarničku a je tam napísané ktorý program načo je.Ja mám na 14 programe len pečenie.Ináč ten mazanec je super ale Bianca nestalo sa ti,že vrch bol nedopečený?ja som ho robila iba raz ale mne sa to stalo.Tak som ho dala dopiect do rúry. 😉

kuspitka
15. jan 2009

vega ja mam pekaren.
ja mam jeden program ktory je pecenie 1:00

veronkaj
15. jan 2009

čítam že pečiete a pečiete,

naša zuza - pekáreň tak ju voláme je u priateľa zabudli sme ju tam a tak teraz môžeme len slintať

inak ja som piekla tiež cez víkend mazanec v pekárni bol krásny vysoký a mäkký a ked sa program dopiekol z hora bol bledučky a tak som ani neotvárala pekáreň a počkala kým pípne raz po skončení to je 10 min od konca a potom už bol hnedší.

v tom teple bez programu pečenie.

ja tak nechávam aj chlieb tak 10-15 min. po upečení ešte v pekárni

kuspitka
15. jan 2009

ozaj ak chem chlieb na 2den maky tak mi staci ho dat do pekarni a zohriat???

bianca
15. jan 2009

vinka mne bolo zle len ked som ju uvidela 😀 inak mazanec zatial stale ok ale robi problem v maminej Ete.Tam je stale akysi hnusny.Kazda pekaren ma svoje vlastne dlzky pecenia tak je mozne ze Mulinex ma kratsie pecienie.Ja mam program sladky na skoro 2 hodiny a mama na Ete myslim iba hodinu

idem skusit dnes tu babovku.Uz sa nemozem dockat.Mnam

kuspitka
15. jan 2009

bianca ktoru babovku???
aj ja mam pecienie kolacov 2:55

sassi
15. jan 2009

ja skušam tiež, mazanec nam chutil, len bol dosť tmavý, nabuduce dam svetlu korku
mam tiež Etu
nam najviac chutia hotove zmesi z LIDLu - sedliacky a slnečnicový
ale akušam aj normalne recepty na chlieb, zakaždým iný a pre seba si ich bodujem, ako čo chutilo 😝
v čechách som zohnala aj priamo chlebovu muku - pšeničnu aj ražnu

bianca
15. jan 2009

kuspi tu z predoslej stranky.Inak cesto bolo take dobre ze sme ho skoro zjedli 😀

bianca
15. jan 2009

pomoooooooooooooooc.peciem babovku peciem uz dlho a stale je surova uprostred.Sa s toho asi zblaznim

roasha
15. jan 2009

bianka....do koša....do koša... 😀
....aj ten moj makovec tak minule skoncil 😀

bianca
15. jan 2009

roasha ja som este nikdy nic nevyhodila a dnes bude asi premiera 😀 a tak som sa tesila.Vonia potvora az na chodbu

roasha
15. jan 2009

ja som tiez vyhodila len ten makovec... 😀

bianca
15. jan 2009

tak nakoniec sa asi upiekla.uvidime co z toho bude.Necham troska vychladnut a vrhnem sa na to lebo som hladna ze az

kuspitka
15. jan 2009

tak moj kolac je upeceny len neviem ko chuti este je to horuce ale tusim ze sa mi nepodaril je nejako maly......

bianca
15. jan 2009

moja babovka je hnusna ale aj sme skoro polku zjedli

kuspitka
15. jan 2009

tak moja neviem ale napisem je mala capata...tak asi som skoncila s pecenim sladkeho

bianca
15. jan 2009

kuspi moja je obrovska zhora spalena a vysusena,z vnutra by potrebovala este dopiect

kuspitka
15. jan 2009

tak ten kolac je celkom dobry len mam pocit ze citim kvasnice mozno si to len myslim..tak viac ho nepeciem skusam nieco ine asi ty si ktory robila aby som veela ze ho nemam skusat

bianca
15. jan 2009
kuspitka
15. jan 2009
kuspitka
15. jan 2009

dobre to vyzera...mozno by som to skusila len neviem ci sa mi to podari

matica2
15. jan 2009

kuspitka ja som dnes ten závin tiež piekla a je dobrý nie taký nadýchaný ako minule ale mnam

kuspitka
15. jan 2009

matica ja ho mam ako keby sa nevedel ani vykisnut neviem co som zle urobila......
tak uz ani neviem ci mam robit este dalsie ked som ho takto dorobila

matica2
15. jan 2009

hlavne sa nevzdávaj 😉
a to mohlo byt na vine aj dačo iné
napríklad: na dáme je č.4 mazanec ktorý má moja švagrina báječný a ja ho mám ako tehlu

kuspitka
15. jan 2009

tak neviem skusim neskor dalsi ked tento nejako spapame zajtra s dzemom....ale da sa aspon ziest to je este dobre

bezaz
15. jan 2009

baby sodoma a gomora, pokazila sa mi pekarnicka ☹ ☹ ☹

kuspitka
15. jan 2009

bezaz vybuchla od kolaca......
to naozaj a co??mas ju v zaruke????

bezaz
15. jan 2009

kus netusim, vcera som piekla chlieb, dnes som chcela pernik, vlozim nadobu a niiiic, len hucala, potom som zistila, ze sa netoci jeden hak.. vecer sa skusi muz na to pozriet, tak dufam, ze to rozchodi.. jezis, sak kupovany chleba jem len na navstevach 😅

kuspitka
15. jan 2009

bezaz ja len peciem chleba uz ani neviem kedy som kupovala chleba muku stale ...
ja by som asi nevedela si uz zviknut na iny...
neviem co mam skusat aky sladky asi najskor skusim ten co mam a poom skusat nieco ine...
ved cakam kedy mne vybuchne lebo ju len zavim 😀

wighy
15. jan 2009

juuuj beza neblazni ☹ ☹ ☹

aj moja nejak cudne vrci tak cakam kedy dosludi , uz som kukala na nete nove ale kupim uz len nejaku lacnu a nic drahe 😠