Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

vesi
8. jún 2008

dobré vedieť, slaninku radšej na ten posúch 😀 ak sa dobre pamätám, tak do cesta tam išiel syr, možno by boli dobré plnené párkom alebo tou klobáskou 😀

vesi
8. jún 2008

jajax, ten knedlík vyzerá výborne, ja to mám strašne rada s tým rohlíkom, ale nerobím to, lebo ako som už písala, moje deti sú popolušky, všetko vyberajú 😠

cairka
8. jún 2008

jéj, tie recepty sú na salemovi super 😵
ja som dnes skúšala robiť puding v pekárničke - trvalo to podstatne dlhšie ako normálne, necelú hodinku, ale bolo bez roboty a nebolo treba kontrolovať, či sa nepripaľuje, takže fajn. 😝

lusil2005
8. jún 2008

jajax dobre si pochopila 😅 daaaaj daj daj receptik!

dnes mi prisla druha pekaren. tak mam dve 😀 fakt uvazujem ze budem robit v obidvoch naraz 😎

vesi
9. jún 2008

dobré ránko kočky 😀
lusil, tomu sa hovorí závislák 😀
ja som dnes chcela robiť ten posúch, ale u nás sú mäsiarstva pozatvárané, ešte aj supermarket má inventúru a nemám doma slaninku, tak to musím odložiť na zajtra 😠

wighy
9. jún 2008

ahojte pekaaaaaaaaaaarky 🙂

lusiiiiiiiil to je parada mat dve pekarne 😅 😀

ja dnes spravim zapecene cestoviny a pudigovu babovku mnaaaaaaaaaam

vesi
9. jún 2008

wighy, mať tvoju energiu... 😝 dnes som vstala nejaká unavená, že sa mi nechce ani naložiť suroviny do pekárne na chlieb 😅 ale musím, budem piecť 2 chleby, biely pre rodinu a grahamový pre mňa 😀

lusil2005
9. jún 2008

haha viete co som zistila? rano som odbalila tu opravenu pekaren (vymenili mi haky a vanicku) a oni mi dali uplne ine haky ako tam boli! nehovorim ze zle, to sa uvidi. ale hlavne - su 4! dvoje mensie a dvoje vacsie. ale aj tie mensie su vacsie (vyssie) ako tie povodne. ale sedia, drzia, tak uvidim ako budu miesit. no ale zlati su ze mi dali styri... 😅 oni si to asi pomylili s etou harmony. tam sa tusim davaju dva mensie a dva vacsie haky... ale teraz su take vysoke - ako pri moulinexke. tie povodne boli take uplne nizke.

wighy
9. jún 2008

vesi take dni mam aj ja 😝 😉

lusil no vidis ty mas 4 haky a ja ani jeden 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
9. jún 2008

taaakze cestoviny dopecene a vonaju fantasticky,len neviem kedy ich mam vyklopit z formy??????

vesi
9. jún 2008

hmm, tak to ti neporadím wighy, ale možno ich nechaj trochu postáť a potom...
lusil, to je super 😀

wighy
9. jún 2008

vesi hmmmmm snad vydrzim lebo som hladnaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
9. jún 2008

babule mate niektora skusenost s touto pekarnickou? http://www.hej.sk/biela-technika/obchod/435353/...
hlavne by ma zaujimalo, ci sa tam fakt daju piect bagety a ake su

jajax
9. jún 2008

lusil recept mas na Salemovi.ja som vykrajovala pracliky len prvy krat a potom sa ma manzel spytal,ci som sa zblaznila 😨 naco sa s tym mam pol hodinu kafrat a za 5 minut je po tom 😝 tak teraz uz robim len tycinky a tesim sa akeho mam rozumneho muza 😀 fakt je ze nestihnu ani poriadne vychladnut a je po nich 😉

wighy
9. jún 2008

takze baby zapekane cestoviny mnaaaaaaam fantazia velmi dobreeee

pudingova babovka by bola chutna keby som nedala tolko cukru ako je v recepte je to tak priserne sladke ze mi je z toho ble 😝 😀 😀 😀

danielala
9. jún 2008

Bezaz, ja mám v podstate tú istú. Všetko, čo upečieš v pekárni, či už sendvič alebo vianočku, je hranaté a široké ako pečiaca nádoba. Čiže keď chceš robiť bagety, tak necháš v pekárni cesto len umiesiť a vykysnúť a potom vyberieš von, vytvaruješ a upečieš v rúre.

Lusil, to je skvelá vec, mať štyri háky!!!! Keby si o nejaký náhodou prišla (viď Wighy), tak ich máš stále dosť ako zálohu 😀 . Ja teda neviem, kde by som umiestnila v kuchyni druhú pekáreň, keď už táto jedna mi zavadzia 😀. Ale už to tak vyzerá, že svokra vyjde naprázdno 😀 😀 ?

danielala
9. jún 2008

Jáááj, sorry Bezaz, tak to bagetové príslušenstvo ja nemám a nemám ani potuchy, čo to môže byť. Ale keď si ju kúpiš, určite daj vedieť, čo to má ešte navyše, som veľmi zvedavá 😉 .

bezaz
9. jún 2008

daniela dik, asi ju pojdem omrknut, len zatial som ju objavila iba v tomto netovom obchode 😉

lusil2005
9. jún 2008

mne pisala jedna babizna ip ohladom pekarnicky, a mala tuto. robila tie bagetky a vravela ze su fajn, len maju trosku inu korku ako upecene v rure (ako v podstate vsetko z pekarnicky).

no dnes som zkuchtila vianocku, americke zemlicky a este idem celozrnny cukinovy chlebik. celkom som dnes cinna 😀 tak ale - s novymi hakmi to ide jak po masle 😝 idem hodit fotose na salema.

lusil2005
9. jún 2008

ja som vyklapala cestoviny teple (tiez som nevydrzala kym vychladnu) a boli v pohode. len - lepsie sa krajali ked boli vychladnute.

jajax
9. jún 2008

lusil,ja som vedela ze nesklames.cakame fotky.

vesi
9. jún 2008

presane lusil, ty nikdy nesklameš 😀

kočky, čo poviete na toto?
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=5207

wighy
9. jún 2008

lusil cakme fotkyyyyyyyy aj ja chcem pridat ale neviem preco mi to blbne cestoviny aj babovka ofotenaaaaaaaaaaaaa 🙂

jajax
9. jún 2008

vesi,vies ze pokusas 😅 este sme nestihli robit zapekane hranolky 😝

vesi
9. jún 2008

jajax 😅 čakám do 22.00 na seriál, tak blúdim po nete 😀 inokedy nemám čas 😀

vesi
9. jún 2008

wighy, tie cestoviny vyzerajú úžasne, ešte tento tt ich urobím 😀 čo si do nich dávala?

wighy
9. jún 2008

vesi diky 😉 , prva vstva cestoviny, potom parky nakrajane na kolieska, sucha salama a dietna salama, karfiol,brokolica, a polievala som to slahackou a nakoniec nastuhany syr,no mnamka poriadna 😉

jajax
9. jún 2008

tie cestoviny vyzeraju fakt super 😵 aj babovka je jedla 😝

vesi
9. jún 2008

juj baby, také chute ste mi narobili...aj ked som skôr na slané, tá bábovka tiež vyzerá chutne...ved ja dietujem!!!!!!!! 😠 😀

wighy
9. jún 2008

babyale pozor fakt pri tej babovke toho cukru je v recepte strasne vela muzovi to chutilo ale podla mna je to straaaaaaaaasne presladene,nabuduce dam ovela menej cukru 😉