• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Potravinové produkty, ktoré vás príjemne prekvapili

3. apríla 2008 
ahojte maminy,
poraďte dobré potravinky, z ktorých sa rýchlo niečo dobré ukuchtí, novinky i starinky, ktoré ste kúpili alebo kupujete pravidelne a ste spokojné s ich kvalitou... :wink:
Ja hneď musím napísať, že som už opakovane kúpila filety z tresky, výborné, pružné, netečie z nich voda a chuťovo fajnové...z Lidla 1kg pakel, čierny podklad, vyobrazené čerstvé filety poukladané akože na ľadových kockách...Trawlic Kabeljau filet, síce 1kg 220-260,- podľa akcie, ale je to za mäsko a nie za zmrznutú vodu...vrele doporučujem :wink:
27. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice nie potravina na ukuchtenie,ale dezert"geisha",robia to asi fini,je v takej obycajnej ruzovej krabicke,vo vnutri volne nasypane obalene cukriky,neplatite za krabice/napr.orion,al.,figaro,v krabici len 6cukrikov :confounded: /.
cokolada je kvalitna,ja zvyknem kupit 3-4krabicky/plne cukrikov/,a zjedia sa hned. :sweat_smile:
......doporucujem,mnaaam.... :wink:
27. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, ja mam strasne rada tuto polievkovu zmes": http://www.findus.cz/cz/nase-vyrobky/retail/zelenina/extra-fine/soup-mix
Neda sa s nicim inym porovnat :wink: Polievka chuti, akokeby si varila z cerstvej zeleniny.
27. mar 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka :dizzy_face:
27. mar 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrazene výrobky od findusu su všetky úžasne chutné
27. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencici: to je pravda :wink: este mam od nich rada lososove filety :wink:
27. mar 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam rada nescafe gold a smotanu do kavy Irish cream-v kelimkoch
27. mar 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám rada findusové veci... teda výrobky od findusu... :grinning:

a ešte milujem lasane z penny marketu, sú chladené, je to kilové balenie, hodí sa to len do rúry na 20 minút a je to strašná mňamka, ale málokedy to mávajú...
27. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zbižňujem celozrnné bagetky z Tesca ... do rúry na pár minút a celá kuchyňa nádherne rozvoniava ... k tomu masielko, kávička a usmiatý manžel ... nič viac nepotrebujem :slight_smile:
27. mar 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbožňujem ... :grinning:
27. mar 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj aka dobra tema, rada pouzivam v kuchyni mrazenu zeleninku a ked tak premyslam, tak som vyskusala snad vsetky okrem findus :sweat_smile: no fakt neviem preco :confused: hned zajtra to napravim :grinning:

a este - nie som moc jogurtova, ale v poslednom case mi velmi chuti cokoladova "Dobra mama" a v tescu mavaju velmi dobry bio tvaroh... :slight_smile:
27. mar 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od findus-u aj ja kupujem prakticky vsetky druhy mraz. zeleniny, i ked striedam aj bonduelle, aj spenat je fajn, uz ochuteny cesnakom
27. mar 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada zvolenske jogurty a cokolady figaro.a zboznujem salcoa este Vinea je vyborna
27. mar 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka tak salko mozem tiez a to hned sama a cele...ale to som mohla uz ako 5ronac :slight_smile:
27. mar 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievky zo zahradky!!!!!!!!!!!!!!!!!! to naj pre mna a moju malu :dizzy_face: a hlavne nemusim variiiiiiiiiiit!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tak nieco sladke? :wink: Ja sa v poslednej dobe neviem dojest karamelovej Milky.. a karamel mozem v akejkolvek forme :dizzy_face:
27. mar 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stary dobry Bebe puding :wink:
27. mar 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karamel, bleeee lili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Súhlasí ms Etuškou, BeBe puding, škoda, že teraz nemôžem... :unamused: :unamused: :unamused:
27. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili: aj ja ju milujem-tiez cokolvek karamelove:slight_smile:
27. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute provokatérky,
ako som vás začala čítať,hneď som si musela ísť otvoriť a spapkať moju srdcovku HORALKU.... dlhoročnú ničím(zatiaľ) neprekonanú naj mlsku
27. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komunisticka horalka a mila
27. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja okrem vnútorností typu pľúcka, pečienky, jazyk zjem všetko, čo mňa nezje ... :grinning: a sladkostí na kilá.....už to začína na mne vidieť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlidli maju 81% cokoladu s kuskami prazenyck kakaovych bobov- velmi dobra-papali sme u mojej maminy. moj muz ju potom chcel kupit, ale pomylil sa a kupil s kuskami chilli. na tu by mali dat varovanie a cislo na hasicov! ale zaujimava chut
27. mar 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
findus aj ja zbožňujem...mexická zmes so štipkou masla...mňam :wink:
27. mar 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ifrimka, tú čokoládu zbožňuje môj otec, ale ja ju nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ifrimka, tú čokoládu zbožňuje môj otec, ale ja ju nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No salko môžem aj ja. A som schopná ho zožrať na posedenie. :grinning: Ale už som začala robiť tak, že zjem iba polovicu a druhú ažˇďalší deń, aby ma nehrýzlo svedomie. :grinning:
28. mar 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super témička :wink:
ja som si po dlhom čase (2-3 roky) kúpila zopár dobošiek, ktoré si pamätám z detstva a bola som príjemne prekvapená...myslím, že ich budem kupovať častejšie. napr. Horalku, Milu, Kakaové rezy atď.
28. mar 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula dobru temu si zalozila :grinning:
co sa tyka sladkeho,ja ficim na hrozienkovej margoteke a cervenje vinei...a zo "serioznych" potravin,rada kupujem bonduelle brokolicu,ta ma este nikdy nesklamala,a clever pasirovane paradajky do paradajkovej polievky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a inak mi nic zatial nenapada :slight_smile:
28. mar 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitana-dobré nápady - hříbková omáčka a karamelová Milka
28. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi co si stale nosime zo slovenska to su nase piskoty opavia, a hlavne voda lucka tu zboznujem a kto pride ku nam na navstevu tak mi stym urobi najvacsiu radost a slovenske cervene vinko :grinning: tomu sa nevyrovna ani zaaaaaadne ine neviem ake drahe :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok