Potravinové produkty, ktoré vás príjemne prekvapili

zuzula28
27. mar 2008

ahojte maminy,
poraďte dobré potravinky, z ktorých sa rýchlo niečo dobré ukuchtí, novinky i starinky, ktoré ste kúpili alebo kupujete pravidelne a ste spokojné s ich kvalitou... 😉
Ja hneď musím napísať, že som už opakovane kúpila filety z tresky, výborné, pružné, netečie z nich voda a chuťovo fajnové...z Lidla 1kg pakel, čierny podklad, vyobrazené čerstvé filety poukladané akože na ľadových kockách...Trawlic Kabeljau filet, síce 1kg 220-260,- podľa akcie, ale je to za mäsko a nie za zmrznutú vodu...vrele doporučujem 😉

dominica
30. mar 2008

tak ja sa zas napchávam zelenou čokoládkou z Lidla, mňam, neodolala som jej po minulom vyskúšaní a zaujímavé, že doteraz som si ju tam nikdy nevšimla...mňam, mňam

blumka
30. mar 2008

babyyyy robite mi chute 🤐 😀 ja nedopustim na nase slovenske jogurty, horalky, nasu horcicu, tatarsku, piskoty a co mi tu v USA neuveritelne chyba a coho sa neviem dozrat, ked som doma tak to su praobycajne biele rozky....mnam 😀

certica
1. apr 2008

alnatura ma fakt super veci a teraz ma tak napadol (aj ked ja dzusy nepijem) happy day hruskovy dzus od rauch a napriklad je dobra aj imitacia nutelly - vola sa tusim bonita (cesky vyrobca) a je to minimalne 3x lacnejsie a este su fajn mrazene veci do guissepe (makove sulance zo zemiak. cesta, jahod.gulky, ale aj tie naslano napr. spenatove...)

certica
1. apr 2008

opavia pim´s polomacane piskoty malinove 😀

gabika11
1. apr 2008

dominica, aka zelena cokolada v lidli?

duskaf
1. apr 2008

Bože, ja som sa do tých plnených hrošíkou zamilovala, ani sa nepýtajte koľkých som dnes zjedla.

livi
2. apr 2008

ja keď momentálne nediétujem, tak si rada dám kinder čokoládu - to aj do zbláznenia. z našich mám rada milu, kakaové rezy a salko tiež môžem. v lete biely magnum 😝
z lidla mám rada také tie jogurtovo-jahodové čokoládky, sú myslím 10 v balení 😝

bika
2. apr 2008

hmmm, sa mi slinky zbiehajú z vašich príspevkov... 🙂
ja môžem kedykoľvek - ľadové gaštany v bielej čokoláde, Acidko vanilkové, potom rybie prsty v Lidli /taký modrý obal/ a Findus Fish Gratin provensal, na obrázku: http://www.findus.cz/cz/nase-vyrobky/retail/ryb... , to nemá chybu a rýchla príprava.

majka35
2. apr 2008

bika ... ja sa neviem dojesť tých s mandľami ... 🙂

bika
2. apr 2008

tak tie som ešte nemala, musíme vyskúšať. ja ich kupujem, len keď sú v akcii... díky za tip
😉

ivca82
2. apr 2008

Tak ja zase bielu vineu môžeeem 😉 a to normálne nepijem sladené nápoje ani nič podobné, ale toto je proste super nápoj 😀

julia225
2. apr 2008

jogobella pecene jablko, cart dor cokolada belgicka...a milujem kebab z pravej tureckej restiky...no asi tolko 😅

pezincanka
2. apr 2008

dnes som robila take placky zo sacku. Je to z cicera mix, bezlepkovy. od fi. KNUSPI, pridava sa mlieko a 1 vajce. Boli vyyborneee.

duskaf
2. apr 2008

Tie placky ja teda vyskúšam.

susik77
3. apr 2008

Ja zboznujem Ice tea citronovy od Rauchu a karamelovu Milku 😉