Potravinové produkty, ktoré vás príjemne prekvapili

zuzula28
27. mar 2008

ahojte maminy,
poraďte dobré potravinky, z ktorých sa rýchlo niečo dobré ukuchtí, novinky i starinky, ktoré ste kúpili alebo kupujete pravidelne a ste spokojné s ich kvalitou... 😉
Ja hneď musím napísať, že som už opakovane kúpila filety z tresky, výborné, pružné, netečie z nich voda a chuťovo fajnové...z Lidla 1kg pakel, čierny podklad, vyobrazené čerstvé filety poukladané akože na ľadových kockách...Trawlic Kabeljau filet, síce 1kg 220-260,- podľa akcie, ale je to za mäsko a nie za zmrznutú vodu...vrele doporučujem 😉

magg
28. mar 2008

ja som hotova z gumenych cukrikov, kysle zizalky a plnene hrosiky - mnam a vraj su dobre pre zdrave klby, kozu, vlasy a nechty 😀

ikke
28. mar 2008

horalky a tatranky jedine od sedity, tie opavie cu v tomto absolutne nepodarene 😝
piskoty zas jedine od opavie, v tom su tie slovenske, tusim zrovna od sedity zas nepodarene 😅
vinea a kofola original kedykolvek
kofila, rumba atdatd, akurat deli od sociku strasne pokazili ☹ a posledne co som jedla ledove kastany, tiez boli volake divne 😝
varova cokolada jedine od figaro (konecne aj jedna holandska/alebo belgicka?/ cokofabrika dosla na to, ze treba produkovat aj varovu cokoladu, a celkom je to pozivatelne)

sojove maso od bonavity
tofu v takom tmavozelenom obale
z tvrdych syrov na slovensku jedine nika emental

a hlavne - uuuplne hocijaky slovensky alebo cesky chlieb, mnaaaaam

koniec reklamneho okienka 😀

duskaf
28. mar 2008

Jóooj, kočky výborná téma, výborná.
Ja som sa hneď inšpirovala na zajtrajší nákup, kúpim si tých plnených gumených hrošíkov, dezert geishu, tú mrazenú zeleninku a tú mrazanú tresku z lídla.
U nás posledné dni veľmi ide jedna veľmi chutná mňamka aj mojim chlapcom chutí a je to veľmi rýchle- volá sa to Dobrá kaše- od Bona vity- je to ovsená kaša ochutená- sú v tom 4 sáčky, zaleje sa prevarenou vodou a vznikne lahodná kašička, majú čokoládovú, jablkovú zo škoricou, marhuľovú a jahodovú.

ramzesa
28. mar 2008

tak ja z chlebov tmavy psenicno-razny myslim,ze od Medea? 😕 alebo ten maly polkilovy z Kauflandu. Mrazenu zeleninu zo zahradky 🙂 . Piskoty tiez len Opavia alebo tie podlhovaste,ale neviem kto to vyraba myslim,ze v takom oranzovom velkom obale su. A cokolady hlavne Figaro a potom vsetky hlavne aby boli cokolady a nie tie polevy,pochutky ci co to su 🙄 . Jogurty bud Zvolenske alebo od Agromilku,prip. este Rajo. Mlieko od Agromilku,Rajo alebo take cervene plnotucne z Tesca. A maslo Agromilk .... a cojaviem co este. Viem,ze vsetko sa snazim poriadne prestudovat,lebo dnes uz nie je kazde maslo maslom,cokolada cokoladou 😝 ... Aha a kavu kupujeme Nescafe mnaaam a vodu Budis alebo Rajec 🙂 . A co sa tyka vinka tak mnam Tokaj aj to manzel uz ma jeden druh vybraty 🙂 .

azifca
28. mar 2008

tip na rychlou večeři . od Vitany MInutka Čína, moc nám chutná. A taky fazole v chilli omáčce od Bonduelle - z toho děláme chilli con carne, taky záležitost 10 min.

monkula
28. mar 2008

maslo kupujem Gemerské, alebo obyčajné Clever...
Chlieb je výborný celozrnný škandinávsky, mňam...
Čokoláda Figaro na varenie, kakao Prima, alebo je jedno kakao, poľské, je na obale nakreslený veterný mlyn a napísané Holandské, ta kto je výborné, také tmavé,,,

A Ikke, veď sa vraví, že holandská a belgická čokoláda sú naj na svete...
A MM miluje čokoládu Nutina, alebo z Lidla orieškovú, v takom zelenom obale...

dominica
28. mar 2008

monkula, dnes som si tú zelenú v Lidli kúpila a práve ju požieram, je mňam, mňam.

arabeska
28. mar 2008

marlenka a tie uzanse dobre mandlove nanuky z lidl 😵 😵 😵 a milka hcijaka 😀

monkula
28. mar 2008

Tak dobrú chuť Domi...
Kávu kupujuem len Popradskú a čaj klasika, Pigi... 😵 😵

certica
28. mar 2008

monkula, kde ten chleba kupujes? to je baleny?

dominica
28. mar 2008

monkula dík, zvládla som len 2 pásiky

leva
28. mar 2008

ahoj,nemlete rybie prsty tesco,15 kusove balenie,su vyborne a hrozne milujem cesnakovy uzol 😉

nanyka
28. mar 2008

kávičku Jacobs Kronung Gold, čajík mám najradšej Rooibos - nič nesladím, ale tento je sám od seba taký sladkastý, mňam 😝
a z laskominiek mám najradšej čokolády - práve tú spomínanú s kúskami chilli alebo potom Milku Chocolate Desert a ešte nugát - kľudne aj čistý, ten si chodím kupovať do Lindt-u, inde som ho zatiaľ nevidela..
avokádo - na opečenom chlebíku (ľúbim iba bevit) jemne posolené - tak to môžem každý večer, len to avokádo neviem kam mám chodiť kupovať, lebo je buď veľmi tvrdé alebo rovno hnilé ☹
študentská zmes - kupujem ju v zahr., u nás od akejkoľvek firmy je to plné akoby "nazmetaného bordelu"
neodolám nátierkovému maslu 😀 a tiež salcu 😔 😀 .

nanyka
28. mar 2008

a syrové fondue !! mňaaaaam!! akurát k tomu nášmu dobrému červenému vínku 😎 .

vesi
28. mar 2008

americké zemiaky Tesco a čokoláda Milka karamelová 😀

nellie_
28. mar 2008

ja milujem sedita keksíky - všetky ale vedu Mäta a Princezky....a potom Figaro - sladká vášeň mätová...a co musim mať stale doma je Lucka - ružová minerálka a DRU slané tyčinky... a tiež milujem všetky druhy mrazenej zeleninky Findus... 😎

prasiatko30
28. mar 2008

mne v poslednom case najviac chyba normalna slovenska horcica a vegeta - strasne potrebne to korenie ktore som znovuobjavila asi po 10tich rokoch

monkula
28. mar 2008

čert: kupujem ho v Bille, áno, je balený, vyzerá ako toastový chlieb, len je menší, je síce dosť drahý, stojí okolo 40 Sk, ale keď dva malé kúsky nasýtili MM, 100 kg svalovej hmoty, tak je aj dosť sýty... 😀 😀 😀

gabika11
28. mar 2008

caute, super temicka, tak u mna bezi jogurt activia slivkovy, ten je ale stale vypredany 😒
potom avokado, tazko zohnatelne u nas, ale je to mnamka aj len tak rovno zjest bez chleba.
na pripravu spagiet morca della...

nellie_
28. mar 2008

a ja este zboznujem majonezu Hellmans... 😵 😵 a z jogurtov Rajo smotanovy mnam teraz ten novy pomaranc-straciatela a zvolenske jogurty...a natierkove masla MILSY.... 😵 😵

liliandax
28. mar 2008

vesi - s tou cokoladou si trafila presne 😉

nellie - mne viac chuti Hellmans tatarska omacka 😎

a co doma musime mat, to je kukurica Bonduelle, tu zjeme vsetci na jedno posedenie 😝

m311293
29. mar 2008

čaj Zázvor s citronem od Jemče

matula77
29. mar 2008

Hello, tak Vam rada prispejem aj ja :o}}} kukurica a hrasok v konzerve - kupujem len COOP - aj tak je na obale ze vyraba Bonduelle a je to vyborne. Prekvapena som bola z Rajo jogurtov - Ovocny raj brusnica - to je moja nova "droga" :o}}} a rybky - PANGAS je mnam

cairka
29. mar 2008

dobré tyčinky má Coop - chutia ako tie Dru a sú výrazne lacnejšie

matula77
29. mar 2008

to ano, chrumeme v robote skoro kazdy den 🙂

duskaf
30. mar 2008

Kočky, tá rybka z lídla bola úžasná, to moji chlapci otvárali pusy ako hladné lastovičky.
Aj ja milujem roiboos čajík- chutí mi aj ten roiboos vanilka z Lidla, ale na ten čajík- Zázvor s citronem od Jemče ste mi urobili chuť, tak ho musím pohľadať.
Plnených hrošíkov ani Geishu som nezohnala, kde sa to dá kúpiť, poradí niekto?

roasha
30. mar 2008

geisha normalne v hocijakych potravinach-myslim,.bezne v obchode/cca 60sk/.

fifla
30. mar 2008

ja som sa v poslednej dobe zalubila do alnatura potraviniek z DM.
uplne super su pasirovane paradajky, akoby ste jedli cerstve rajciny.

geisha je uplna bomba....aj cokolada, aj cokoladka aj taka mala bomboska.

moj favorit je aj mrazene ovocie z tesca, teda lepsie som este nekupila...aspon mam odskusane maliny, cernice a jahody a su bombove...idem skusit teraz zmes ovocia a uz sa na ne tesim

a lagris ryza parboiled mnamka

mirka414
30. mar 2008

ja milujem svajciarsky raclette syr a zemiacky k tomu 😵 😉 mnam pochutka k vinu a nadherna romantika doma v obyvacke s malym grilom sa rozpusa ten syr a doslova sa vyleje na zemiacky a podavaju sa k tomu malinke zavarane uhorky,cibulka,malinke kukuricky...

uhlikova09
30. mar 2008

boze baby doooosssttt lebozacinam byt hladna a jed dost hodin 😀