Potravinové produkty, ktoré vás príjemne prekvapili

zuzula28
27. mar 2008

ahojte maminy,
poraďte dobré potravinky, z ktorých sa rýchlo niečo dobré ukuchtí, novinky i starinky, ktoré ste kúpili alebo kupujete pravidelne a ste spokojné s ich kvalitou... 😉
Ja hneď musím napísať, že som už opakovane kúpila filety z tresky, výborné, pružné, netečie z nich voda a chuťovo fajnové...z Lidla 1kg pakel, čierny podklad, vyobrazené čerstvé filety poukladané akože na ľadových kockách...Trawlic Kabeljau filet, síce 1kg 220-260,- podľa akcie, ale je to za mäsko a nie za zmrznutú vodu...vrele doporučujem 😉

roasha
27. mar 2008

sice nie potravina na ukuchtenie,ale dezert"geisha",robia to asi fini,je v takej obycajnej ruzovej krabicke,vo vnutri volne nasypane obalene cukriky,neplatite za krabice/napr.orion,al.,figaro,v krabici len 6cukrikov 😖 /.
cokolada je kvalitna,ja zvyknem kupit 3-4krabicky/plne cukrikov/,a zjedia sa hned. 😅
......doporucujem,mnaaam.... 😉

susik77
27. mar 2008

ahoj zuzi, ja mam strasne rada tuto polievkovu zmes": http://www.findus.cz/cz/nase-vyrobky/retail/zel...
Neda sa s nicim inym porovnat 😉 Polievka chuti, akokeby si varila z cerstvej zeleniny.

melory
27. mar 2008

marlenka 😵

lencici
27. mar 2008

mrazene výrobky od findusu su všetky úžasne chutné

susik77
27. mar 2008

lencici: to je pravda 😉 este mam od nich rada lososove filety 😉

susik77
27. mar 2008

este mam rada nescafe gold a smotanu do kavy Irish cream-v kelimkoch

tilly
27. mar 2008

aj ja mám rada findusové veci... teda výrobky od findusu... 😀

a ešte milujem lasane z penny marketu, sú chladené, je to kilové balenie, hodí sa to len do rúry na 20 minút a je to strašná mňamka, ale málokedy to mávajú...

majka35
27. mar 2008

ja zbižňujem celozrnné bagetky z Tesca ... do rúry na pár minút a celá kuchyňa nádherne rozvoniava ... k tomu masielko, kávička a usmiatý manžel ... nič viac nepotrebujem 🙂

majka35
27. mar 2008

zbožňujem ... 😀

goja
27. mar 2008

Joj aka dobra tema, rada pouzivam v kuchyni mrazenu zeleninku a ked tak premyslam, tak som vyskusala snad vsetky okrem findus 😅 no fakt neviem preco 😕 hned zajtra to napravim 😀

a este - nie som moc jogurtova, ale v poslednom case mi velmi chuti cokoladova "Dobra mama" a v tescu mavaju velmi dobry bio tvaroh... 🙂

certica
27. mar 2008

od findus-u aj ja kupujem prakticky vsetky druhy mraz. zeleniny, i ked striedam aj bonduelle, aj spenat je fajn, uz ochuteny cesnakom

abetka
27. mar 2008

ja mam rada zvolenske jogurty a cokolady figaro.a zboznujem salcoa este Vinea je vyborna

melory
27. mar 2008

abetka tak salko mozem tiez a to hned sama a cele...ale to som mohla uz ako 5ronac 🙂

julia225
27. mar 2008

polievky zo zahradky!!!!!!!!!!!!!!!!!! to naj pre mna a moju malu 😵 a hlavne nemusim variiiiiiiiiiit!! 😵 😵

liliandax
27. mar 2008

co tak nieco sladke? 😉 Ja sa v poslednej dobe neviem dojest karamelovej Milky.. a karamel mozem v akejkolvek forme 😵

etuska
27. mar 2008

Stary dobry Bebe puding 😉

monkula
27. mar 2008

karamel, bleeee lili 😝 😝 😝 😝

Súhlasí ms Etuškou, BeBe puding, škoda, že teraz nemôžem... 😒 😒 😒

susik77
27. mar 2008

lili: aj ja ju milujem-tiez cokolvek karamelove🙂

keity
27. mar 2008

čaute provokatérky,
ako som vás začala čítať,hneď som si musela ísť otvoriť a spapkať moju srdcovku HORALKU.... dlhoročnú ničím(zatiaľ) neprekonanú naj mlsku

bubba
27. mar 2008

komunisticka horalka a mila

maja22
27. mar 2008

no ja okrem vnútorností typu pľúcka, pečienky, jazyk zjem všetko, čo mňa nezje ... 😀 a sladkostí na kilá.....už to začína na mne vidieť... 😝

ifrimka
27. mar 2008

vlidli maju 81% cokoladu s kuskami prazenyck kakaovych bobov- velmi dobra-papali sme u mojej maminy. moj muz ju potom chcel kupit, ale pomylil sa a kupil s kuskami chilli. na tu by mali dat varovanie a cislo na hasicov! ale zaujimava chut

zuzula28
autor
27. mar 2008

findus aj ja zbožňujem...mexická zmes so štipkou masla...mňam 😉

dominica
28. mar 2008

ifrimka, tú čokoládu zbožňuje môj otec, ale ja ju nemusím 😝

dominica
28. mar 2008

ifrimka, tú čokoládu zbožňuje môj otec, ale ja ju nemusím 😝

slavik
28. mar 2008

No salko môžem aj ja. A som schopná ho zožrať na posedenie. 😀 Ale už som začala robiť tak, že zjem iba polovicu a druhú ažˇďalší deń, aby ma nehrýzlo svedomie. 😀

ellianka
28. mar 2008

super témička 😉
ja som si po dlhom čase (2-3 roky) kúpila zopár dobošiek, ktoré si pamätám z detstva a bola som príjemne prekvapená...myslím, že ich budem kupovať častejšie. napr. Horalku, Milu, Kakaové rezy atď.

smary
28. mar 2008

zuzula dobru temu si zalozila 😀
co sa tyka sladkeho,ja ficim na hrozienkovej margoteke a cervenje vinei...a zo "serioznych" potravin,rada kupujem bonduelle brokolicu,ta ma este nikdy nesklamala,a clever pasirovane paradajky do paradajkovej polievky 😝 a inak mi nic zatial nenapada 🙂

m311293
28. mar 2008

Vitana-dobré nápady - hříbková omáčka a karamelová Milka

zuzkaprofant
28. mar 2008

mi co si stale nosime zo slovenska to su nase piskoty opavia, a hlavne voda lucka tu zboznujem a kto pride ku nam na navstevu tak mi stym urobi najvacsiu radost a slovenske cervene vinko 😀 tomu sa nevyrovna ani zaaaaaadne ine neviem ake drahe 😀 😀