Prevárate trvanlivé mliečko?

luky1313
22. okt 2012

ahojte dievčata, chcela by som sa spytať či prevarate svojim detičkam mliečko z krabice, klasicke trvanlive, do dvoch rokov pila mala nutrilon, potom sme prešli na obyčajne mliečko, každy mi vravi že ho zbytočne prevarame, ake davate vy?

zmrzlinkams
22. okt 2012

ja davam mlieko z krabice a neprevaram krabicove mlieko je same o sebe už pasterizovane stači len prihriať.
ak chceš davať mliekčo z automatu to určite nechať prejsť varom a potom už len prihriať ale napr. nám malu prehanalo ked som davala mliečko z automatu lebo je velmi mastne - tukove a tak nemusi sadnať na bruško preto ak by si davala a videla nejaku takuto zmenu tak prejdi na krabicove .... ja som tak prešla a hnačka zmyzla a preto davam len krabicove mliečko prihriavane v mikrovlnke ..
mliečko davam od 9 mesiaca a malej nič neni - velmi vela mliečka vypije a aby som kupovala krabice každy 2-3 den tak to veru je pre nás velmi drahe to sa nedalo zvladať finančne - pokial človek nenarazi na dobru akciu a tych veru vela nebolo ... 😒

matita
23. okt 2012

kupujem 7 dnove pasterizovane a prevaram ho (podla Bukovskeho Navod na prezitie dietata). trvanlive, co nemusi byt v chladnicke vraj netreba pre deti prevarat...