Protiplesňová diéta. Poraďte, čo sa smie a nesmie jesť

8. januára 2013 
Prosim vas drzal niekto tuto dietu? Viete mi niekto napisat, co sa pri tejto diete moze a co nie jest? Je tu niekto, komu tato dieta pomohla? Niekde som prisla k nechtovej plesni a som z toho uz zufala . Dakujem vam vopred za odpoved...
10. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak o tomto pocujem prvy krat.....
10. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som o nej vela ked som trpela na kvasinky alenikdy som sa na nu nedala. Ale drzala som dietu kvoli pleti, kt. ocisti telo a pomohla, ale boli to 3 nenormalne tazke mesiace a vraj ju malo kto dokaze dodrzat, ale oplatilo sa. Je dobra na ocistu criev, pomaha na ekzemy a plesne.
10. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
atery,skus toto,niekto pisal,ze je to super na nechtovu plesen
http://www.mudrahuba.sk/
11. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
roasha, dakujem, dnes som si kupila koloidne striebro, tak uvidim co to spravi, ak nepomoze, tak skusim tu mudru hubu...
11. máj 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to sice starsia tema, ale by ma zaujimalo, ci vam pomohla mudra huba a ci niekto vie, ake potraviny sa smu, ci naopak nesmu pri protiplesnovej diete. Lebo na internete je tolko protichodnych nazorov, ze netusim, kde je sever a neviem ako to mam dodrziavat. Dakujem za vase nazory vopred
4. dec 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala teda črevné plesne-teda známe kvasinky a držala som dietu (žiadny rafinovany cukor,žiadna múka) asi pol roka.Ovocnemu cukru som sa uplne nevyhla,je to velmi narocna dieta,vyzaduje si vydrz-disciplinu cloveka.Najtazsi je prvy mesiac,potom mne osobne cukor prestal chybat az priam prestal chutit.Je to narocne aj na varenie,opat vyzaduje to pripravenost-ale da sa to a je to super pri akej kolvek chorobe,nie len pri plesniach. Drzim palce,
P.S.koloidne striebro je fajn a ja sa teraz snazim liecit takto (este len kratko,takze vysledok neviem)
http://www.medicor.wbl.sk/
7. dec 2012 o 22:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak mudra huba podla mna nejako extra nelieci, ale mozem povedat, ze mi zastavila svrbenie, co je u mna pokrok znacny. A ta protiplesnova dieta...musim to zacat, len je to asi veeeelmi narocne, ked ani cukor, ani muka...to je asi vsade. Ryzova muka sa moze?
8. jan 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...podla mna by mohla byt ryzova muka...a az tak o tu muku samotnu mozno nejde ako o kvasnice pri pouziti pecenia...takze skusit to najlepsie bez kvasnic...vela zdaru
8. jan 2013 o 22:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok