Protiplesňová diéta. Poraďte, čo sa smie a nesmie jesť

atery
10. máj 2009

Prosim vas drzal niekto tuto dietu? Viete mi niekto napisat, co sa pri tejto diete moze a co nie jest? Je tu niekto, komu tato dieta pomohla? Niekde som prisla k nechtovej plesni a som z toho uz zufala ☹. Dakujem vam vopred za odpoved...

beruska2x
10. máj 2009

🙂

cessy
10. máj 2009

no tak o tomto pocujem prvy krat..... 😕

katka1981
10. máj 2009

citala som o nej vela ked som trpela na kvasinky alenikdy som sa na nu nedala. Ale drzala som dietu kvoli pleti, kt. ocisti telo a pomohla, ale boli to 3 nenormalne tazke mesiace a vraj ju malo kto dokaze dodrzat, ale oplatilo sa. Je dobra na ocistu criev, pomaha na ekzemy a plesne.

roasha
11. máj 2009

atery,skus toto,niekto pisal,ze je to super na nechtovu plesen
http://www.mudrahuba.sk/

atery
autor
11. máj 2009

roasha, dakujem, dnes som si kupila koloidne striebro, tak uvidim co to spravi, ak nepomoze, tak skusim tu mudru hubu...

ivankaalenka
4. dec 2012

je to sice starsia tema, ale by ma zaujimalo, ci vam pomohla mudra huba a ci niekto vie, ake potraviny sa smu, ci naopak nesmu pri protiplesnovej diete. Lebo na internete je tolko protichodnych nazorov, ze netusim, kde je sever a neviem ako to mam dodrziavat. Dakujem za vase nazory vopred

katarina_82
7. dec 2012

Ja som mala teda črevné plesne-teda známe kvasinky a držala som dietu (žiadny rafinovany cukor,žiadna múka) asi pol roka.Ovocnemu cukru som sa uplne nevyhla,je to velmi narocna dieta,vyzaduje si vydrz-disciplinu cloveka.Najtazsi je prvy mesiac,potom mne osobne cukor prestal chybat az priam prestal chutit.Je to narocne aj na varenie,opat vyzaduje to pripravenost-ale da sa to a je to super pri akej kolvek chorobe,nie len pri plesniach. Drzim palce,
P.S.koloidne striebro je fajn a ja sa teraz snazim liecit takto (este len kratko,takze vysledok neviem)
http://www.medicor.wbl.sk/

ivankaalenka
8. jan 2013

tak mudra huba podla mna nejako extra nelieci, ale mozem povedat, ze mi zastavila svrbenie, co je u mna pokrok znacny. A ta protiplesnova dieta...musim to zacat, len je to asi veeeelmi narocne, ked ani cukor, ani muka...to je asi vsade. Ryzova muka sa moze?

katarina_82
8. jan 2013

...podla mna by mohla byt ryzova muka...a az tak o tu muku samotnu mozno nejde ako o kvasnice pri pouziti pecenia...takze skusit to najlepsie bez kvasnic...vela zdaru 🙂