Recept na tortu za 5 minút

loren
7. okt 2007

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme 🙂 ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

elize
25. apr 2008

tak ja tuto tortu milujem. Korpus robim sama:
(vsetko mixerom zmiesam)
5 bielok vyslahat mixerom, pridat 5 polievkovych lyzic cukru, pridat 5 zltok, pridat 5 polievkovych lyzic polohrubej muky, vyliat na vymasteny a mukou vysypany plech a upiect.
Mnami, uz viem co urobim zajtra ku kave 😀

renerka
25. apr 2008

ahojky, elize a to pecies na plechu, alebo v tortovej forme? a bez ovocia? ...nic ine?

renerka
25. apr 2008

...aha prepac elize, odpisala som skôr ako som si precitala o co ide. tu tortu poznam je vynikajuca aj v cokoladovej forme. tak prepac za tie otazky ohladne ovocia a korpus urcite vyskusam.

elize
26. apr 2008

renerka, v tomto mnozstve je to tak akurat na tortovu formu. Ak robim roladu tak cesto vylejem na papier na pecenie (ktory mam na normalnom plechu) a hned po upeceni spolu s papierom na pecenie polozim na vlhku utierku a rolujem. Po vychladnuti odrolujem a plnim kremom a bananom. Poliat cokoladou,neskor nakrajat a hotovo. Volame to "slonie oko"

zuzidr
27. apr 2008

baby skúšali ste robiť tortu už aj na mrina kesoch?zmekli potom?díííky

elize a roládu plníš spomínanou plnkou na 5min.tortu?

elize
27. apr 2008

zuzidr na marina keksoch som to este nerobila. Na tieto keksy davam puding, ovocie a zase puding a prikryt keksom.
Roladu plnim kremom z masla, ale zvykla som si v poslednej dobe kupovat polevu od dr. oetker v prasku.

gabrielkabj
11. máj 2008

mnam ta 5 minutova torta je super robila som ju včera a hned na posedenie sa zjedla a dnes som ju robila zas a už je po nej fakt je to rychlovka čo sa tyka pripravy aj jedenia mnam mnam. Elize a do korpusu nedavaš žiaden kypriaci prašok? 😨

vesi
12. máj 2008

u nás ju voláme 5 minútová torta a to doslova, za 5 minút spravená, za 5 minút zjedená 😀 😀

irenkat
12. máj 2008

akurat vcera mamina robila tuto tortu, pocula som o nej prvykrat... a bola super, mnam 🙂

arimzv
30. máj 2008

moze sa tato torta alebo len ta pudingova zmes dat aj do mraznicky, ak ju chcem spotrebovat v priebehu tyzdna?

gucz
1. jún 2008

robila som dnes túto tortičku, výborná, len kým som ju z hrnca dostala von, trošku som sa potrápila. Ale výsledok stál za to. Nabudúce skúsim namiesto mandariniek jahody v konzerve, aj to by mohlo byť dobré

l.lara
22. jún 2008

baby, ta slahacka sa ma najskor vyslahat, nez sa tym zacne triast? alebo tam ma ist taka riedka?

bzuco
22. jún 2008

l.lara....taká riedka 😉

l.lara
22. jún 2008

bzucko dakujem, tak to uz len pre tu srandu skusim 😀

bzuco
22. jún 2008

skús..všetko naplieskať do misky, potom troška triasť a normálne budeš cítiť, ako ti to v tej mise hustne...je to paráda 😀 😀 😀 ..a hlavne fajnota 😝 😝

denisocka
22. jún 2008

da sa to aj nejak miešať?ked to trebars trasením zle premiešam?si teda neviem predstaviť držať hrniec s pokrievkov a triasť 😀

vesi
22. jún 2008

deni, trasením to premiešaš úplne v pohode, ale nedávaj to do hrnca, ale do nejakej umelej misky s vrchnákom, ktorý dobre tesní 🙂

certica
22. jún 2008

ja to normalne premiesavam varechou a v pohode, je to jednoduchsie 😉 . len prvy krat sme triasli 😀

denisocka
22. jún 2008

jáj,no taku misku s vrchnákom nemám,takže ak dnes zoženiem ingrefiencie bude drahý miešať až mu ruka odletí a potom už od nervoch nebude chcieť tuto vychýrenu tortu a bude len moja 😀

certica
22. jún 2008

ja som naposledy nerobila tortu, ale spravila take pohare, rep. do misiek som vrstvila piskoty a na to ten krem

denisocka
22. jún 2008

už som všetko nakupila 😀 ,idem spraviť korpus a zajtra to upečiem 😀

l.lara
22. jún 2008

ja som stihla dnes aj obchod, aj upiect korpus. plnku som miesala varechou v hlbokej miske. no a uz sme to aj zjedli 😀 ked budem mat nejaky rychly recept, tak prispejem aj ja 😵

sirinka
22. jún 2008

aj my sme vyskusali a manzelik sa len tak zalizol...inac ja som to robila v obycajnom hrnci s pokrievkou a pohoda, nic sa nedostalo von predcasne ups 😅

denisocka
23. jún 2008

no mne korpus vyšiel na 1* , a zvyšok trasľatej receptury sprvaým tesne poobede,aby sme to mali čerstve 😀 ,ale háhodou som stretla kamošku ktorá to robí (a ja sa jej šla chváliť čo idem piecť) a ona vravela že ona dáva na 1 korpus len po jednom z každého a nie po 2 -a že miesto šlahačky dáva jemný tvaroh,vraj to nie je potom take mastne-tukove,takže baby môžte skusiť. A jej brat že zas dáva miesto mandariniek domáci marhulový kopot a mnam

denisocka
23. jún 2008

no už je hotova,chladí sa,ale nabuduce dám radšej tvaroh,toto mi príde fest mastne 😝 ale manžel určite neodmietne 😀

titkovamiriam
23. jún 2008

tak idem to dnes skusit,vonku je horuco a budeme mlsat 😀

denisocka
23. jún 2008

ja to už pučím do hlavy,tuším mi ani ten tuk nevadí 😅

nitka
23. jún 2008

a naco dvate tu masu?na piskoty?a davate to do nejakej formy? 😉

gucz
24. jún 2008

ja som kúpila v kauflande taký tenký korpus na ovocnú tortu

titkovamiriam
24. jún 2008

baby to je fantastycke,ja som to urobila do tortovej formy.chladil to aj mrazak a sup uz nebolo-tento recept by mal dostat cenu-jedli sme ho cela rodina,a este aj psykovia 😀