• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na tortu za 5 minút

18. júla 2009 
ja som len natrela na vrch korpusu čo som si urobila z 3 vajec,muky,cukru a polku kypriaceho -podla mna lepšie než ten kupovaný,ja take nemusím
24. jún 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to teda bola mnamka. Drahy ma vychvalil. Ze aku super zienku hehe. Hned bola fuc.
19. júl 2008 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...odporucam, ak to nebudete robit ako tortu ale len do poharov s piskotami..tak kludne pouzite 10% smotanu- stuhne to aj tak a usetrite nejaky ten tuk a kalorie (na korpus ale tu na slahanie 30-33%)
28. júl 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som to len tak zo srandy vyskusala..manzel triasol minutku ako o dusu a zjedli sme to asi tak za pol minutky :sweat_smile: take to bolo vynikajuce :dizzy_face: :grinning:
1. aug 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte nejaku tortu k prvym narodeninam, aby to mohla papat aj mala:slight_smile:!!
25. nov 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som sa konene k tejto torte dnes dopracovala korpus som si upiekla a kedze bol vysoky prekrojila som ho potrela dzemom a trochou plnky a na vrch dala zvysok posypala grankom a teda to je lahodaaaaaaaaa mnam :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to musim vyskusat som sa namotalaaa :slight_smile:
22. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som skusila, ale eviem kupit ten puding... :angry:
22. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima ja som ho kupila v tescu
23. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim pozriet...dakujem za tip
23. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kupila som od Dr.Otker vanilkovy puding, v preklade je to ale Sladky moment, zalieva sa to do salky horucou vodou, je to ono? Tu v DE ma vsetko ine nazvy, toto jedine som nasla, mohlo by to sediet, ci nie? Moc diky, chcem to robit zajtra a v utorok vziat do roboty skusit, nemam cas vypekat.
27. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bleskovka: to je niečo iné. Toto musí mať nápis Creme Ollé. :wink:
27. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleskovka skús pozrieť tento názov: creme paradise
Naozaj to nepôjde so Sladkym momentom :slight_smile:
27. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky, no nepotesili ste ma, tak musim letiet do potravin, tu to nemaju vsade a v nedelu je vsade zavrete, blaznivi Nemci :frowning2:
27. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleskovka tiez to poznam tiez zijem v DE
27. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Cerme Paradiso kupeny, zajtra podam hlasenie, ci je to ono.... Ja to Ole poznam z SK, ale tu to proste nemaju, su vyrobky, ktore sa tu proste nepredavaju a vela je od Dr.Oetker, co je skoda... Alebo sa volaju inak, ale na to Paradiso je ze 300ml mlieka a slahat nastudeno, takze asi to bude ono. A na Sladkom momente si akurat pochutnavam :slight_smile:
27. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten recept sa mi pozdava :wink:
27. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torta sa celkom podarila, aj ked ten zruseny obrazok od melory by pomohol...
Chutovo ok, je to fakt neuveritelne, ako rychlo sa da vycarovat torta, dobry recept, ked nemate absolutne cas.
Pre baby v DE, ten puding je Creme Paradies vanilkovy od Dr.Oetker.
28. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na tuto tortu mam takyto recept, ide tam vlastne vsetko co do trasenej, ale nevyzera to ako maglajz, a je to nadychanejsie, kedze sa to slaha.. a priprava kremu nezaberie viac ako desat minut :wink:

KRÉM:
2 mandarinkové kompóty
300 ml šľahačkovej smotany
2 balíčky vanilkového pudingu bez varenia

Krém: Šťavu z oboch kompótov vylejte do väčšej nádoby a doplňte vodou do ½ l. Pridajte balíčky vanilkového pudingu a dobre vymiešajte. Šľahačkovú smotanu vyšľahajte dotuha a zľahka zapracujte do pudingovej hmoty. Polovicu kompótových mandarínok pokrájajte na menšie kúsky a vmiešajte do krému.

Na vychladnutý tortový korpus rovnomerne natrite hrubú vrstvu krému. Tortu na niekoľko hodín odložte do chladu. Po stuhnutí ozdobte povrch torty zvyšnými kompótovými mandarínkami, ovocím a postrúhanou čokoládou.

ja osobne vzdy robim z dvoch slahaciek a kus si z nej necham na ozdobu torty a chuti a vyzera to fakt skvele :slight_smile:
a korpus krajam na polku a krem davam aj dovnutra :sunglasses: :sunglasses:
18. júl 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok