Recept na tortu za 5 minút

loren
7. okt 2007

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme 🙂 ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

denisocka
24. jún 2008

ja som len natrela na vrch korpusu čo som si urobila z 3 vajec,muky,cukru a polku kypriaceho -podla mna lepšie než ten kupovaný,ja take nemusím

maminaevina
18. júl 2008

Tak to teda bola mnamka. Drahy ma vychvalil. Ze aku super zienku hehe. Hned bola fuc.

kingstonka
28. júl 2008

...odporucam, ak to nebudete robit ako tortu ale len do poharov s piskotami..tak kludne pouzite 10% smotanu- stuhne to aj tak a usetrite nejaky ten tuk a kalorie (na korpus ale tu na slahanie 30-33%)

blumka
1. aug 2008

vcera som to len tak zo srandy vyskusala..manzel triasol minutku ako o dusu a zjedli sme to asi tak za pol minutky 😅 take to bolo vynikajuce 😵 😀

zrzulka
25. nov 2008

poradte nejaku tortu k prvym narodeninam, aby to mohla papat aj mala🙂!!

pacna
6. jún 2009

baby ja som sa konene k tejto torte dnes dopracovala korpus som si upiekla a kedze bol vysoky prekrojila som ho potrela dzemom a trochou plnky a na vrch dala zvysok posypala grankom a teda to je lahodaaaaaaaaa mnam 😀 😀

evea80
22. jún 2009

aj ja to musim vyskusat som sa namotalaaa 🙂

ukmima
22. jún 2009

aj ja by som skusila, ale eviem kupit ten puding... 😠

jonatanka
23. jún 2009

ukmima ja som ho kupila v tescu

ukmima
23. jún 2009

musim pozriet...dakujem za tip

bleskovka
27. jún 2009

baby, kupila som od Dr.Otker vanilkovy puding, v preklade je to ale Sladky moment, zalieva sa to do salky horucou vodou, je to ono? Tu v DE ma vsetko ine nazvy, toto jedine som nasla, mohlo by to sediet, ci nie? Moc diky, chcem to robit zajtra a v utorok vziat do roboty skusit, nemam cas vypekat.

retaux
27. jún 2009

Bleskovka: to je niečo iné. Toto musí mať nápis Creme Ollé. 😉

sticker
27. jún 2009

bleskovka skús pozrieť tento názov: creme paradise
Naozaj to nepôjde so Sladkym momentom 🙂

bleskovka
27. jún 2009

baby diky, no nepotesili ste ma, tak musim letiet do potravin, tu to nemaju vsade a v nedelu je vsade zavrete, blaznivi Nemci ☹

saska.t
27. jún 2009

bleskovka tiez to poznam tiez zijem v DE

bleskovka
27. jún 2009

tak Cerme Paradiso kupeny, zajtra podam hlasenie, ci je to ono.... Ja to Ole poznam z SK, ale tu to proste nemaju, su vyrobky, ktore sa tu proste nepredavaju a vela je od Dr.Oetker, co je skoda... Alebo sa volaju inak, ale na to Paradiso je ze 300ml mlieka a slahat nastudeno, takze asi to bude ono. A na Sladkom momente si akurat pochutnavam 🙂

sissik
27. jún 2009

ten recept sa mi pozdava 😉

bleskovka
28. jún 2009

torta sa celkom podarila, aj ked ten zruseny obrazok od melory by pomohol...
Chutovo ok, je to fakt neuveritelne, ako rychlo sa da vycarovat torta, dobry recept, ked nemate absolutne cas.
Pre baby v DE, ten puding je Creme Paradies vanilkovy od Dr.Oetker.

len.petra
17. júl 2009

baby na tuto tortu mam takyto recept, ide tam vlastne vsetko co do trasenej, ale nevyzera to ako maglajz, a je to nadychanejsie, kedze sa to slaha.. a priprava kremu nezaberie viac ako desat minut 😉

KRÉM:
2 mandarinkové kompóty
300 ml šľahačkovej smotany
2 balíčky vanilkového pudingu bez varenia

Krém: Šťavu z oboch kompótov vylejte do väčšej nádoby a doplňte vodou do ½ l. Pridajte balíčky vanilkového pudingu a dobre vymiešajte. Šľahačkovú smotanu vyšľahajte dotuha a zľahka zapracujte do pudingovej hmoty. Polovicu kompótových mandarínok pokrájajte na menšie kúsky a vmiešajte do krému.

Na vychladnutý tortový korpus rovnomerne natrite hrubú vrstvu krému. Tortu na niekoľko hodín odložte do chladu. Po stuhnutí ozdobte povrch torty zvyšnými kompótovými mandarínkami, ovocím a postrúhanou čokoládou.

ja osobne vzdy robim z dvoch slahaciek a kus si z nej necham na ozdobu torty a chuti a vyzera to fakt skvele 🙂
a korpus krajam na polku a krem davam aj dovnutra 😎 😎